Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Olomoucký kraj)

Domy dětí a mládeže Olomoucký kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže - Vila Doris a pedagogické centrum Šumperk

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. V naší instituci se věnujeme předávání ověřených znalostí. Nabízíme poradenství od profesionálů. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat. U nás učí jen vyškolení zaměstnanci. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko sociální prevence Olomouc

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalitu poskytovaného poradenství. Máme velké znalosti k učení druhých. Naši činnost vykonáváme seriozně. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky vyškoleným zaměstnancům s dostatkem zkušeností. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský dům dětí a mládeže, Mohelnice

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. Naše vzdělávací instituce se zabývá také speciálním poradenstvím ve svém oboru. Na naše znalosti v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Ke každému přání v rámci naší instituce přistupujeme vždy seriózně a vstřícně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko sociální prevence Olomouc

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. Zaměstnanci naší instituce Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně vzdělávání v různých oblastech. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Domaželice

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Naše vzdělávací instituce je díky dostatku kvalifikovaného personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Při přípravě pokrmů v naší jídelně používáme kvalitní a čerstvé suroviny. Využijte služby naší družiny. Naše fotografické obory jsou jedni z nejlepších v okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Atlas a Bios Přerov

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje s maximální péčí tým zaměstnanců s dostatkem požadovaných znalostí a zkušeností. Naše vzdělávací instituce poskytuje také odborné poradenství. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Krasohled Zábřeh

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás důležité. Přijďte využít i našich služeb poradenství. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Specializujeme se na předávání nových znalostí. Studenti se u nás můžou těšit také na ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času DUHA Jeseník - Domy dětí a mládeže

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Vytvořili jsme pro děti příjemné prostředí plné zábavy a vzdělávání. Naše základní škola vzdělává a baví. Na našem gymnáziu máme k dětem individuální přístup. V naší družině si děti odpočinou po náročném vyučování. Využijte toho, že se přímo u nás můžete naučit být dobrým fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Olomouc

Cílem naší vzdělávací instituce bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné prostředí plné pohodové a klidné atmosféry. Přijďte využít i našich služeb poradenství. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. U nás se naučíte mnoha znalostem. Nabídneme Vám i pěkné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku