Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Moravskoslezský kraj)

Domy dětí a mládeže Moravskoslezský kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Vratimov

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Naše vzdělávací instituce je díky zkušenostem a vysoké kvalifikaci personálu schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání i odborného poradenství. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškolení tak, aby mohli odvádět kvalitní práci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro děti, rodinu a volný čas

Příjemné prostředí je pro naši instituci prioritou. U nás se při výuce setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Serioznost je naší vizitkou. V naší instituci nabízíme různé poradenské služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církevní středisko volného času sv. Jana Boska v Havířově

V našem příjemném prostředí se budete cítit spokojeně. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí. V rámci námi poskytovaných služeb garantujeme serioznost. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a řádně vyškolených zaměstnanců. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Ochota našich vyučujících je zaručena..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. I vy se u nás můžete naučit být fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tv Noe Sdružení Telepace

U nás je příjemné prostředí na vdělávání. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Využijte také naše poradenství v oblasti vzdělávání. Jsme velice seriozní institucí. Máme znalosti v mnoha oborech. Vyškolení zaměstnanci jsou naší prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Horní Benešov

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. Učíme každého s velkou ochotou. Pro zaměstnance i studenty je k dispozici místní jídelna. Naši školní družinu si děti oblíbili..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Bystřice

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. Poskytneme vám 100% poradenství. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. Naši vzdělávací činnost provádíme vždy s ochotou. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Keramika ART Dílko

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Seriózní personál naší vzdělávací instituce důsledně dbá na špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci, kteří vám předají své kvalitní znalosti. Konečně základní škola, kam se děti budou těšit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mládežnický pěvecký sbor CANTUS MELODY

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni. Doplňte si potřebné znalosti u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá. Dostatek vyškolených zaměstnanců je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. Přijímáme přihlášky do našeho oboru podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku