Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Moravskoslezský kraj)

Domy dětí a mládeže Moravskoslezský kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Bohumín

Naše instituce vám nabízí kvalitní vzdělávání vykonávané v příjemném prostředí. V naší instituci preferujeme zaměstnance s bohatými znalostmi. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Využijte možnosti seriózního vzdělání vedeného našimi kvalitními zaměstnanci. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. V rámci poskytovaného vzdělání nabízí naše vzdělávací instituce i poradenství. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Perfektně vyškolení zaměstnanci jsou pro naší instituci tou nejlepší vizitkou. Spolehněte se na nás, na odborníky znalé v oboru vzdělávání. Naše vzdělávací instituce vám garantuje serióznost studia..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Český Těšín

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajské středisko volného času Juventus, Karviná

Naši zaměstnanci se zaměřili na vytvoření příjemného prostředí a přátelské atmosféry. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Serioznost, spolehlivost a stabilita jsou naší prioritou. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na znalosti a odbornost týmu zaměstnanců. Ochota našich vyučujících je zaručena. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Rychvald

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. Provádíme seriozní vzdělávání. Máme velké znalosti k učení druhých. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. U nás vám poskytneme poradenství na míru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajské středisko volného času Juventus, Karviná

Náš institut se nachází v příjemném prostředí. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Pomůžeme vám díky naší skvělé znalosti problematiky vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zcela k dispozici. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Fokus, Nový Jičín

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Se službami poradenství naší instituce budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na zvyšování kvality vzdělávání, a za tímto účelem vybudovala tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností s výukou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajské středisko volného času Juventus, Karviná

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Neváhejte využít našich bohatých znalostí. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luna Příbor, středisko volného času

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. S naším poradenstvím si zajistíte to pravé vzdělávání. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Třinec

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Naše vzdělávací instituce má velmi náročná kritéria na znalosti, vzdělání a kvalifikaci personálu. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku