Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Moravskoslezský kraj)

Domy dětí a mládeže Moravskoslezský kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Bystřice

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. Poskytneme vám 100% poradenství. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. Naši vzdělávací činnost provádíme vždy s ochotou. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Keramika ART Dílko

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Seriózní personál naší vzdělávací instituce důsledně dbá na špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci, kteří vám předají své kvalitní znalosti. Konečně základní škola, kam se děti budou těšit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mládežnický pěvecký sbor CANTUS MELODY

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni. Doplňte si potřebné znalosti u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá. Dostatek vyškolených zaměstnanců je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. Přijímáme přihlášky do našeho oboru podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asterix, příspěvková organizace

V budově naší vzdělávací instituce na vás dýchne přátelská atmosféra velmi příjemného prostředí. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci. Nabízíme poradenství od profesionálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asterix - středisko volného času Havířov

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Znalosti našich vyučujících jsou neuvěřitelné. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a vyškolení zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností. Zaměstnanci naší školy jsou ke studentům velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Bohumín

Naše instituce vám nabízí kvalitní vzdělávání vykonávané v příjemném prostředí. V naší instituci preferujeme zaměstnance s bohatými znalostmi. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Využijte možnosti seriózního vzdělání vedeného našimi kvalitními zaměstnanci. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. V rámci poskytovaného vzdělání nabízí naše vzdělávací instituce i poradenství. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Perfektně vyškolení zaměstnanci jsou pro naší instituci tou nejlepší vizitkou. Spolehněte se na nás, na odborníky znalé v oboru vzdělávání. Naše vzdělávací instituce vám garantuje serióznost studia..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Český Těšín

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku