Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Liberecký kraj)

Domy dětí a mládeže Liberecký kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Smetanka, Nový Bor

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Vaše znalostí se díky nám zlepší. Obraťte se na naši instituci, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Beruška

Nabízíme výuku v příjemném prostředí a přátelské atmosféře. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Jsme specialisté v poradenských službách. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání. Za vaše peníze se vám dostane nejlepších služeb od našich vyškolených zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Špičák Česká Lípa, Brněnská

V našem příjemném prostředí se budete cítit spokojeně. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. Od našich vyškolených zaměstnanců se vám dostane kvalitní výuky. V přátelském prostředí budovy naší vzdělávací instituce poskytujeme i kvalitní služby spojené s poradenstvím. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Naše jídelna dbá na nutriční vyváženost připravených pokrmů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Libertin Česká Lípa

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Neváhejte navštívit naši základní školu. Z naší střední školy odejdete s dobrým vzděláním. Umístěte i vaše dítě do naší umělecké školy. Práci našeho fotografa oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Špičák Česká Lípa, Na Výsluní

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. U nás získáte znalosti z různých oborů. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek vyškolených zaměstnanců, protože jedině tak můžeme zajistit i špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Přesvědčte se sami o tom, jak seriózní služby poskytujeme. Naše jídelna je otevřena všem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Ke vzdělání přistupujeme se seriózností. Můžete u nás získat skvělé znalosti. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Špičák Česká Lípa, Východní

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Základem našeho úspěchu je serioznost. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. V naší jídelně máme skvělý výběr.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Smetanka, Nový Bor

Využijte toho, že naše instituce disponuje příjemným prostředím. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Obraťte se na naši instituci, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým. Vzdělávání u nás zajišťují vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme služby v rámci ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Železný Brod, Jiráskovo nábřeží

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Zajištěna je u nás rovněž družina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Tanvald, Protifašistických bojovníků 336

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. U nás dosáhnete více znalostí. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku