Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Liberecký kraj)

Domy dětí a mládeže Liberecký kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Ke vzdělání přistupujeme se seriózností. Můžete u nás získat skvělé znalosti. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Špičák Česká Lípa, Východní

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Základem našeho úspěchu je serioznost. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. V naší jídelně máme skvělý výběr.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Smetanka, Nový Bor

Využijte toho, že naše instituce disponuje příjemným prostředím. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Obraťte se na naši instituci, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým. Vzdělávání u nás zajišťují vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme služby v rámci ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Železný Brod, Jiráskovo nábřeží

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Zajištěna je u nás rovněž družina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Tanvald, Protifašistických bojovníků 336

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. U nás dosáhnete více znalostí. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Vikýř

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na příjemné prostředí díky vkusně zařízenému interiéru a doplňkům. Důvěřujete našim ochotným zaměstnancům. Naše gymnázium poskytuje dobrou průpravu pro další studium. Tesařům nabízíme potřebné vzdělání. Přihlaste se do našeho oboru a věnujte se architektuře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže - středisko pro volný čas dětí a mládeže

Sídlíme v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců. Pro případ, že potřebujete správně poradit, nabízíme vám odborné poradenství. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním. Náš personál disponuje praxí a znalostí v oboru. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Drak

Naše instituce si zakládá na příjemném prostředí při vzdělávání. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Za vaše peníze se vám dostane nejlepších služeb od našich vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Větrník

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce. Zástupci naší školy jsou velice ochotní. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Zapište se do našeho oboru fotograf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času dětí a mládeže Semily

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. U nás je ochota vždy zaručena. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku