Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Liberecký kraj)

Domy dětí a mládeže Liberecký kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Drak

Naše instituce si zakládá na příjemném prostředí při vzdělávání. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Za vaše peníze se vám dostane nejlepších služeb od našich vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Větrník

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce. Zástupci naší školy jsou velice ochotní. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Zapište se do našeho oboru fotograf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času dětí a mládeže Semily

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. U nás je ochota vždy zaručena. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Sluníčko

U ná snaleznete příjemné prostředí. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství. Zajišťujeme seriozní vzdělávání. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná. Dostatek vyškolených zaměstnanců je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Pod Střechou

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Pro naši vzdělávací instituci je prioritou kvalitní personál s dostatkem znalostí a odbornou kvalifikací. Zabýváme se nejen vzděláváním a poradenstvím. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Cvikováček

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Ochotný přístup je v naší vzdělávací instituci vždy na prvním místě. Můžete se spolehnout, že u nás pracují jen zkušení znalci svého oboru. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Smetanka, Nový Bor

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Vaše znalostí se díky nám zlepší. Obraťte se na naši instituci, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Beruška

Nabízíme výuku v příjemném prostředí a přátelské atmosféře. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Jsme specialisté v poradenských službách. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání. Za vaše peníze se vám dostane nejlepších služeb od našich vyškolených zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Špičák Česká Lípa, Brněnská

V našem příjemném prostředí se budete cítit spokojeně. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. Od našich vyškolených zaměstnanců se vám dostane kvalitní výuky. V přátelském prostředí budovy naší vzdělávací instituce poskytujeme i kvalitní služby spojené s poradenstvím. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Naše jídelna dbá na nutriční vyváženost připravených pokrmů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Libertin Česká Lípa

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Neváhejte navštívit naši základní školu. Z naší střední školy odejdete s dobrým vzděláním. Umístěte i vaše dítě do naší umělecké školy. Práci našeho fotografa oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku