Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Královéhradecký kraj)

Domy dětí a mládeže Královéhradecký kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Domino Hronov

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Zaručíme se za ochotu svých zaměstnanců. U nás dosáhnete více znalostí. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Serioznost je pro nás prvořadá. Naše škola vám ráda poradí v oblasti specializace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola řemeslná Jaroměř - domov mládeže

Příjemné prostředí je pro nás prioritou. Serióznosti využíváme i při vzdělávání. Každý náš vyučující ovládá patřičné znalosti nutné k výuce svého předmětu. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Zástupci naší školy jsou velice ochotní. Poskytujeme vzdělávání v oblasti služeb v ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Ulita Broumov

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením. Využijte možnosti odborného poradenství. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Klíč Jaroměř - Josefov

Zajistíme vám příjemné prostředí ke vzdělávání. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost. Rádi Vám nabídneme i možnost poradenství. Díky našim znalostem vám nabízíme kvalitní vzdělávání. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. U nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Stonožka

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Pelíšek, Vrchlabí

Poskytujeme kvalitní výuku v příjemném prostředí. Naše poradenství vás nezklame. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Zakládáme si na serioznosti při vzdělávání. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Klíč Jaroměř

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. V naší instituci preferujeme zaměstnance s bohatými znalostmi. Poskytujeme cenné rady v oblasti vzdělávání. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči vám a vašim požadavkům. Ke každému přání v rámci naší instituce přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roland Hudební škola

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. Naši pracovníci mají dlouholeté znalosti svého oboru. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Jednička

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. Vzdělávání studentů vedou naši vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků. Nabízíme vzdělání s nabytím znalostí v různých odvětvích. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku