Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Královéhradecký kraj)

Domy dětí a mládeže Královéhradecký kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Stonožka

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Pelíšek, Vrchlabí

Poskytujeme kvalitní výuku v příjemném prostředí. Naše poradenství vás nezklame. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Zakládáme si na serioznosti při vzdělávání. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Klíč Jaroměř

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. V naší instituci preferujeme zaměstnance s bohatými znalostmi. Poskytujeme cenné rady v oblasti vzdělávání. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči vám a vašim požadavkům. Ke každému přání v rámci naší instituce přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roland Hudební škola

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. Naši pracovníci mají dlouholeté znalosti svého oboru. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Jednička

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. Vzdělávání studentů vedou naši vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků. Nabízíme vzdělání s nabytím znalostí v různých odvětvích. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Týniště nad Orlicí

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Poskytujeme 100% serioznost. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Dolany

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabízí svůj čas a vědomosti. Naše vzdělávací instituce je díky dostatku kvalifikovaného personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Naše poradenské služby jsou kompletní. Občerstvení nabízíme v naší příjemné jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Ochota pomoci Vám je nám vlastní. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hopík

Zlepšete si své vědomosti v našem příjemném prostředí. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. Za serióznost ručíme. Odborné poradenství je jednou z našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku