Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Kraj Vysočina)

Domy dětí a mládeže Kraj Vysočina

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum - Dům dětí a mládeže, Ledeč nad Sázavou - Domy dětí a mládeže

K úspěšnému studiu vám dopomůže naše příjemné prostředí. Základem našeho úspěchu je serioznost. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. Naši lektoři mají skvělé znalosti v oblasti vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Věžnice

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Naše vzdělávací instituce je velice seriozní. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše. Přijďte do naší jídelny a pochutnejte si na skvělém jídle. Díky pestrému programu naší družiny u nás děti rády tráví čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Velké Meziříčí

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Serioznost je pro nás prvořadá. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti vzdělávání. U nás získáte znalosti z různých oborů. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský zábavní park

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Zaručíme vám odpovídající ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Třešť

Naše instituce sídlí ve velmi příjemném prostředí. Svěřte se do našich rukou a vaše znalosti nabudou na objemu. Od našich vyškolených zaměstnanců se vám dostane kvalitní výuky. Naše vzdělávací instituce vsází na serióznost. Prioritou naší vzdělávací instituce je poskytování poradenství na úrovni. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Telč

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Pro naše vyškolené zaměstnance bude vaše vzdělávání hračka. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce. Ručíme za serioznost, profesionalitu a odbornost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AZ Centrum Havlíčkův Brod - Středisko volného času

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce Vám garantuje serióznost. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. Našim záměrem je ochotné jednání. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru vzdělávání. Zaměstnáváme vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Polná

Zajistíme vám příjemné prostředí ke vzdělávání. Zakládáme si na seriozním jednání. Postaráme se o rozvoj vašich znalostí. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Máme pouze vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Lesná

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Rádi vám předáme své znalosti a dovednosti. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. Naučte se něco nového od našich vyškolených zaměstnanců. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ochotu u nás nehrajeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Jihlava

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům. Získáte u nás kvalitní znalosti. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku