Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Karlovarský kraj)

Domy dětí a mládeže Karlovarský kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Reneta

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Každý se u nás setká se seriózním jednáním. Jistě oceníte ochotné a seriózní jednání v naší instituci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Sova Cheb

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský dům dětí a mládeže, Mariánské Lázně

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce dokázali vytvořit příjemné prostředí a přátelskou atmosféru v interiérech naší budovy. Vítáni jsou zejména seriozní zájemci. Naši vyškolení zaměstnanci tu jsou pro vás. Naši zaměstnanci oplývají širokými znalostmi svého oboru. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Habartov

Příjemné prostředí je naším krédem. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Horní Slavkov

Příjemné prostředí naší instituce je připraveno na vaši návštěvu. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Vyškolení zaměstnanci, kteří u nás pracují, se vám budou rádi věnovat. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. Pro zaměstnance i studenty je k dispozici místní jídelna. Otevíráme pro vaše děti také kvalitní družinu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Bludiště

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci, kteří vám předají své kvalitní znalosti. Naše škola vám ráda poradí v oblasti specializace. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Jsme znalí oboru. Naše vzdělávací instituce Vám garantuje serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský dům dětí a mládeže Ostrov

Příjemné prostředí je pro naši instituci prioritou. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalitu poskytovaného poradenství. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OK1KVK radioklub lázeňského města Karlovy Vary - Domy dětí a mládeže

Náš institut s příjemným prostředím si zamilujete. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Ochotu u nás nehrajeme. Zabýváme se nejen poradenstvím. Studium u nás vás obohatí skvělými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Nová Role

Nabízíme výuku v příjemném prostředí a přátelské atmosféře. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností. Naše služby zahrnují také poradenství. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Naše vzdělávací instituce klade vysoké nároky na znalosti, zkušenosti a osobní kvality zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Karlovy Vary

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti. Naše instituce vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Serióznost je vždy prioritou naší instituce. I vy se můžete díky nám stát profesionálním fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku