Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Jihomoravský kraj)

Domy dětí a mládeže Jihomoravský kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Středisko volného času, Ivančice

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. V přátelském prostředí budovy naší vzdělávací instituce poskytujeme i kvalitní služby spojené s poradenstvím. Při výuce využíváme pouze vyškolené zaměstnance. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Získáte u nás kvalitní znalosti. Provádíme seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Serioznost je pro nás důležitá. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. Využijte naší nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Ve všem vám poradíme. Budete příjemně překvapeni, jaké znalosti náš personál v problematice vzdělávání má. Naše instituce nabízí vzdělání v oblasti ubytovacích služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Blansko

Neváhejte se vzdělávat v našem příjemném prostředí. K přání nebo požadavku každého z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně. Pomůžeme vám rozšířit si své znalosti. Naši vyškolení zaměstnanci se s vámi podělí o své vědomosti. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci a zkušenosti našeho vždy ochotného personálu. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. U naší instituce můžete zažádat i o ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1 Dům dětí a mládeže, Zastávka, okres Brno-venkov

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Zajišťujeme vzdělávání vždy s ochotou. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Důvěřujte naší znalosti. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Kyjov

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství. U nás se naučíte mnoha znalostem. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti. Personál naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý s vystupováním na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Naše vzdělávací instituce má velmi náročná kritéria na znalosti, vzdělání a kvalifikaci personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Tišnov

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže a školní družina Oslavany

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství. Celá naše škola má velice ochotný přístup. V naší instituci se Vás ujmou pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Využijte šance navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše vzdělávací instituce zajistila zkušený personál s požadovanými znalostmi splňující náročná kritéria výběru. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Spolehněte se, že u nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Můžete také využít našeho osobního poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kuřim

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. Využijte také naší nabídky osobního poradenství. Pomůžeme vám rozšířit si své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku