Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Jihomoravský kraj)

Domy dětí a mládeže Jihomoravský kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže

Přijďte si prohlédnout skutečně příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Specializujeme se na nabírání jen vyškolených zaměstnanců. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže ve Veselí nad Moravou

Naše instituce sídlí ve velmi příjemném prostředí. Naučte se něco nového od našich vyškolených zaměstnanců. Naše škola poskytuje individuální poradenství svým zájemcům o studium. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Základem našeho úspěchu je serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům rytířských ctností

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. S ochotou vám vyjdeme vstříc při vašem vzdělávání. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Coworking Centrum, s.r.o.

Naší snahou bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné a přátelské prostředí. Na serioznost naší vzdělávací instituce se můžete spolehnout. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje tým zkušených odborníků s požadovanými znalostmi. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Služby naší instituce a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum AMAVET- Junior Brno

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Můžeme Vám zaručit vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. V naší základní škole získáte dobré vzdělání. Vedeme semináře na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Nabízíme veškerou odbornou znalost. Důvěřujte naší serioznosti. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní centrum Líšeň, Dělňák

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na seriózní tým zaměstnanců, splňující náročná kritéria kvalifikace. Na ochotu členů naší instituce se můžete spolehnout. Zaručujeme vám kvalitní poradenství v oblasti vzdělávání. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum tvořivosti

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. V naší vzdělávací instituci působí kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Seriózní personál naší vzdělávací instituce důsledně dbá na špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Vyškov

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance. Naši pracovníci Vám rádi předají své pestré znalosti. Poradenství je také náplní naší práce. Čtenářům nabízíme knihy nejrůznějších žánrů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Hodonín

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. Využijte možnosti vzdělávání, vedeného našimi kvalitně vyškolenými zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku