Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Jihočeský kraj)

Domy dětí a mládeže Jihočeský kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Domov mládeže a školní jídelna, Tábor

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Spolehněte se na kvalitní vyškolení našich zaměstnanců. Naše vysoká škola nabízí možnost zajímavého studia. Využijte nabídky našeho ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Tábor, Tržní náměstí 346

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Naši vyškolení zaměstnanci se vám budou plně věnovat v zájmu vašeho vzdělání. Jedním z našich studijních oborů je i architekt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Jindřichův Hradec

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance. Ke vzdělání přistupujeme se seriózností. Rozvíjíme základní znalosti dovednosti a postoje. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský dům dětí a mládeže Týn nad Vltavou

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Naši vyškolení zaměstnanci se budou snažit naučit vás něco nového. Nabízíme seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DDM Písek

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Naše studenty učí jen vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže České Budějovice

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Naše instituce se snaží naučit své studenty, aby byli ochotní. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Naše vzdělávací instituce z vás udělá řezbáře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ M. Alše Mirotice

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Nabízíme dlouholetou praxi se znalostmi. Využijte služby našich vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Vyškolení zaměstnanci jsou pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Jindřichův Hradec

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Spolehněte se na cenné rady naší instituce. Naše instituce přináší možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci. Serióznost vzdělávání Vám můžeme slíbit. Spolehněte se na ochotu naší školy. Při vzdělávání využíváme svých bohatých znalostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M - tes

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností. Poradíme vám, jak být správným fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku