Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Hlavní město Praha)

Domy dětí a mládeže Hlavní město Praha

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti vzdělávání. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení. Zaměřujeme se na příjemný a ochotný přístup. Nabízíme serióznost při vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětská agentura Kroužky, s.r.o.

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Pomůžeme vám rozšířit si své znalosti. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků. Staňte se skvělým fotografem díky naší instituci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže - Dům UM, Praha 10

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. Pomůžeme vám s prohloubením vašich znalostí. Možnost odborného poradenství jistě oceníte. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců. Jsme seriozní. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Naší střední škole záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Kapsa - sdružení

Naše instituce sídlí ve velmi příjemném prostředí. Pro naše vzdělávání je dobrou vizitkou serioznost. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Jsme odborníky na vzdělávání v oblasti ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum volného času Praha 9

Budova naší vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. Vedení naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kultivovaný projev a znalosti personálu. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce, která poskytuje vysoce kvalitní vzdělání, nabízí v případě potřeby i poradenství na úrovni. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškolení tak, aby mohli odvádět kvalitní práci. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže - Dům UM, Praha 10

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Celá naše škola má velice ochotný přístup. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. V naší vzdělávací instituci získáte mnoho nových znalostí. Přijímáme přihlášky na naši střední školu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Jižní Město, Praha 4, Šalounova

Náš institut s příjemným prostředím si zamilujete. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Při vzdělávání se u nás vždy setkáte s ochotou. Serioznost je pro nás prvořadá. V naší instituci vedou poradenské služby pouze kvalifikovaní zaměstnanci. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou naši vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné a Montessori centrum

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Praha 9

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Jsme odborníci na poradenství. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Během výuky se vám budou věnovat naši vyškolení zaměstnanci. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku