Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Hlavní město Praha)

Domy dětí a mládeže Hlavní město Praha

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Jižní Město, Praha 4, Šalounova

Náš institut s příjemným prostředím si zamilujete. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Při vzdělávání se u nás vždy setkáte s ochotou. Serioznost je pro nás prvořadá. V naší instituci vedou poradenské služby pouze kvalifikovaní zaměstnanci. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou naši vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné a Montessori centrum

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Praha 9

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Jsme odborníci na poradenství. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Během výuky se vám budou věnovat naši vyškolení zaměstnanci. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže - Dům UM, Praha 10

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců. Ochota je důležitá. Studujte kvalitně na naší střední škole..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Rosnička, Praha 13

Přijďte si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Ujišťujeme Vás, že naše instituce je velice seriozní. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Naše instituce poskytuje možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci. Naše instituce vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. V naší jídelně připravujeme vyváženou a pestrou stravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže toSdůlky

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí. Můžeme Vám slíbit ochotu vyjít Vám vstříc. V naší instituci se věnujeme předávání ověřených znalostí. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. Mimo jiné se specializujeme také na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Naděžda Petrovičová

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. V rámci poskytovaného vzdělání nabízí naše vzdělávací instituce i poradenství. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce klade velký důraz na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Nabízíme své znalosti při Vašem vzdělávání. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Praha - Horní Počernice

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Ochota pracovníků naší instituce je naší základní vlastností. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku