Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Hlavní město Praha)

Domy dětí a mládeže Hlavní město Praha

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na příjemné prostředí díky vkusně zařízenému interiéru a doplňkům. Naši vyškolení zaměstnanci vám budou poskytovat nepřetržitou pozornost. Prioritou naší vzdělávací instituce je seriózní přístup zaměstnanců a nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Poskytujeme vzdělání všem fotografům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Star Line - dětské rekreace, s.r.o.

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabízí svůj čas a vědomosti. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce, která poskytuje vysoce kvalitní vzdělání, nabízí v případě potřeby i poradenství na úrovni. U nás dosáhnete vzdělání s perfektní znalostí z mnoha odvětví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum volného času Bilbo

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. Naše vzdělávací instituce vám poskytne poradenství v různých situacích. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAM Prostor

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru vzdělávání. Naše vzdělávací instituce Vám nabízí i poradenství. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Naši vyškolení zaměstnanci se vždy snaží své studenty zaujmout. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DDM Praha 4 - Hobby centrum 4

Vzdělávycí program se nachází v našem institutu s příjemným prostředím. Jsme vzdělávací instituce s ochotným přístupem. V naší instituci máme vzdělané zaměstnance s bohatými znalostmi. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství. Učitelé na naší umělecké škole vedou děti k úctě k umění. U nás si můžete vybrat z velkého množství knih různých žánrů i se specifickým zaměřením na určitou oblast či obor. Využijte našeho nabízeného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Vebrová, dětské kroužky

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. S naším poradenstvím jsou klienti nadmíru spokojeni. Naši pracovníci mají dlouholeté znalosti svého oboru. Serioznost je pro nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Praha 12 - Monet

Prioritou naší vzdělávací instituce je nejenom vysoká kvalita poskytovaného vzdělání, ale i příjemné a harmonické prostředí. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou naše instituce nabízí. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Příjemné prostředí v interiérech naší budovy se nám podařilo vytvořit díky vkusnému nábytku, květinám a nejrůznějším doplňkům. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Našim záměrem je ochotné jednání. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Jsme profesionálové, kteří se vyznají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ywca v České republice

K nám se budete rádi chodit vzdělávat, máme pro vás připravené příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem vyškolených zaměstnanců. Ochotu pracovníků naší vzdělávací instituce vám zaručujeme. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání. Při vzdělávání Vám rádi poskytneme vlastní bohaté znalosti. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Česká zemědělská univerzita Praha

Jedině u nás si zajistíte skvělé služby ve velmi příjemném prostředí. K přání nebo požadavku každého z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně. Dostatek vyškolených zaměstnanců je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce. Naše instituce přináší i možnost poradenství v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku