Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Diagnostické ústavy

Výčet skutečných odborníků v oboru Diagnostické ústavy, kteří poskytují služby a produkty v nadstandardní kvalitě, je značně obsáhlý, ale díky naší databázi ho máte k dispozici už nyní a ve velmi přehledné podobě.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dětský diagnostický ústav Brno

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav, základní škola a školní jídelna, Bohumín - Šunychl

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav Brno

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Hradec Králové, Říčařova 277

U nás vám pomůžeme s ochranou sociálních a pracovních práv. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav a ZŠ Praha 4

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a ZŠ Homole

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, Olomouc - Svatý Kopeček

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, ZŠ a školní jídelna Plzeň, Karlovarská

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Naše organizace funguje během úředních hodin. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Višňové, Zámek 1

Nabízíme ochranu sociálních a pracovních práv všem potřebným. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, ZŠ a střední škola, Velké Meziříčí

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku