Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dětské tábory a rekreace

Právě nahlížíte do databáze firem, které svojí práci a svému oboru dokonale rozumí. Díky tomuto seznamu najdete toho nejlepšího odborníka v oblasti Dětské tábory a rekreace právě pro vás.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dětský tábor Kazimírka

Nechte se zlákat nabídkou školních zájezdů a výletů. Vyzkoušejte si u nás některý z víkendových pobytů. Ochotní zaměstnanci naší pobočky vám pomohou s výběrem letní dovolené podle vašich přání a požadavků. Zimní dovolenou z naší nabídky za výhodné ceny musíte vyzkoušet. Rodinné zájezdy sestavujeme a vybíráme pro vás i vaše děti. Na našem dětském táboře budou Vaše děti spokojené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

International Tennis Club Prague

Vaši dovolenou zajistíme tak perfektně, že si ji užijete bez starostí. Máme k dispozici širokou nabídku školních zájezdů a výletů. Oblíbené víkendové pobyty jsou nyní u nás v akční nabídce. Neváhejte vyrazit na nějaký z našich sportovních zájezdů. V naší nabídce zájezdů naleznete také zvýhodněné ceny pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro děti a mládež Akant

Naše služby jsou doplněny maximální ochotou. Serióznosti našich služeb můžete kdykoli využít. Jsme cestovní kancelář, která Vám zajistí bezstarostnou dovolenou. Z naší nabídky zájezdů si vyberete nádhernou letní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eldorádo

Nepřeberné množství adrenalinových zážitků najdete jen u nás. Zabýváme se pořádáním dětských táborů. Rodinné zájezdy sestavujeme a vybíráme pro vás i vaše děti. Naši zákazníci si oblíbili nabídku našich zimních zájezdů. Naše cestovní kancelář nabízí nejširší nabídku letních zájezdů. Vybereme pro Vás ten nejvhodnější cyklistický pobyt. Zaručujeme Vám spokojenost s našimi sportovními zájezdy. Zveme vás na krásné víkendové pobyty v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Primo loco bambino - sdružení dětí a mládeže

Rádi se postaráme o organizaci vašeho školního zájezdu nebo výletu. Do detailů se postaráme o víkendové pobyty po jakých toužíte. Spokojení klienti naší společnosti odcestovali na báječnou letní dovolenou z naší nabídky. Naši spokojení klienti se svými rodinami prožili příjemnou dovolenou z nabídky našich zájezdů vytvořené především pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Kantor-tábory

Nabízíme Vám naše znalosti z oblasti cestovních služeb a pohostinství. Nabídka našich školních zájezdů a výletů vás zaručeně zaujme. Víkendové pobyty jsou ideální volbou pro ty, kteří nemají čas odpočívat. Letní pobytové i poznávací zájezdy od nás se vám vyplatí. Pořádáme dětské tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Němec-dětský tábor

Jsme firma, která Vám poskytne bezstarostnou dovolenou. Od zaměstnanců naší cestovní kanceláře můžete očekávat velice seriózní jednání. Pobočka naší společnosti vždy nabízí zákazníkům příjemné prostředí spolu s kvalitními službami a ochotným personálem. Naši zákazníci si oblíbili naše kvalitní služby zaměřené na cestovní ruch. Každému z našich klientů vždy rádi pomůžeme svými odbornými znalostmi v oblasti cestovních služeb. Naše nabídka dětských táborů uspokojí každého zákazníka..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aldebaran

Jsme zárukou kvality vaší spokojené dovolené. Jsme specialisté na zařizování bezstarostné dovolené. Znalost cestování je naprostou samozřejmostí. Naše firma je dle zákona pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kovařík-tábory

Vaši dovolenou naplánujeme perfektně a ochotně. Naše pojištění dle zákona zajistí váš klid z krachu vaší dovolené. Letní dovolené z naší nabídky jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Specializujeme se na pořádání dětských táborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Pavel Bulín- Dětské tábory

Zákazníci naší pobočky doporučují naše kvalitní služby a produkty za výhodné ceny. Očekávejte od nás seriózní služby. Kdykoli Vám pomůžeme svými odbornými znalostmi v oblasti cestovních služeb. Oslovte nás a zažijete bezstarostnou dovolenou. Využijte našich výhodných cen a zakupte si u nás letní dovolenou do nejrůznějších zemí světa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku