Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dětské tábory a rekreace

Právě nahlížíte do databáze firem, které svojí práci a svému oboru dokonale rozumí. Díky tomuto seznamu najdete toho nejlepšího odborníka v oblasti Dětské tábory a rekreace právě pro vás.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení Juventus

Naše cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku dle zákona. V nabídce je široká škála školních zájezdů a výletů. Co se víkendových pobytů týče, patříme ke špičce na trhu. Nabízíme velké množství dětských táborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost Hrůzův mlýn

Ochotný personál na naší pobočce vám pomůže s výběrem bezstarostné dovolené. Sázíme v první řadě na serioznost. Na kvalitu nabízených služeb na naší pobočce máme nekompromisní požadavky. Najdete u nás širokou nabídku školních zájezdů a výletů. Doporučujeme vám aktuální nabídku víkendových pobytů. Jedinečné zážitky prožijete na letní dovolené od nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CityCamp, s.r.o.

Můžete si být jistí, že vám poskytneme bezstarostnou dovolenou. Ochota našich delegátů je u nás samozřejmostí. Stát se může cokoli, takže naše firma je pojištěna dle zákona. Specializujeme se především na zájezdy pro náročné klienty požadující komfort a kvalitu poskytovaných služeb. Zákazníkům se náš personál s perfektní znalostí cestovního ruchu věnuje s maximální péčí, v případě potřeby jim pomůže s výběrem konkrétní služby nebo produktu a poskytne jim i poradenství na úrovni. Poskytování seriózních služeb je naší zásadou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Saxová - Farma Šafářův dvůr

Naše firma Vám zajistí bezstarostnou dovolenou. S našimi znalostmi souvisí kvalita služeb, kterou poskytujeme. Platíme za odborníky na víkendové pobyty. Připravili jsme pro vás velký výběr letních dovolených, i dalších zájezdů a služeb z oblasti cestovního ruchu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Hana Líbalová - Karamela centrum dětské rekreace

Nechte se zlákat nabídkou školních zájezdů a výletů. Cestovní kancelář nabízí víkendové pobyty u nás i v zahraničí. Přicházíme také s nabídkou výhodných letních pobytů. V naší nabídce zájezdů naleznete také zvýhodněné ceny pro děti. Poskytujeme i výhodnou nabídku pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště Horní Bříza,

Na pobočkách naší agentury Vám ochotný personál pomůže vybrat nejvýhodnější zájezd. Perfektní znalost našeho oboru je pro nás nesmírně důležitá. Vyzkoušejte naši nabídku školních zájezdů a výletů. Pokud rádi poznáváte nová místa, podívejte se do naší nabídky víkendových pobytů. Z naší nabídky zájezdů si vyberete nádhernou letní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LDT Jaroměř, s.r.o.

V naší cestování kanceláři jsme pojištěni dle zákona. Nic neřešte, jen si s námi užijte bezstarostnou dovolenou. Snadno Vám zajistíme nejvyšší kvalitu našich služeb. Nabízíme dobře organizované školní zájezdy a výlety. Výběrem víkendových pobytů u nás si zajistíte nezapomenutelné okamžiky. Přihlaste své děti na náš dětský tábor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Duha - To Medvědi

Dbáme na to, aby naši pracovníci měli vždy kvalifikované znalosti a dokázali Vám vždy dobře poradit. Vaší bezstarostnou dovolenou můžete zakoupit na naší pobočce. Orinetujeme se v oblasti školních zájezdů a výletů. Naše víkendové pobyty vám dovolí na pár okamžiků zapomenout na rutinu všedních dnů. Poskytujeme i výhodnou nabídku letních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český hudební tábor mládeže, o.p.s.

Našim zákazníkům se na pobočce věnuje ochotný personál, který v případě potřeby zodpoví všechny dotazy k nabízeným službám. Nezapomínáme ani na pestrou nabídku školních zájezdů a výletů. Díky nám si můžete dopřát báječný víkendový pobyt za příjemnou cenu. K zájezdu Vám zajistíme i letenku. Přicházíme také s výhodnou nabídkou letních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KOŘEN, v.o.s.

Zaměřujeme se také na školní zájezdy a výlety. Načerpejte nové síly i zážitky na některém z našich víkendových pobytů. Poskytujeme ty nejlepší sportovní zájezdy. Jsme cestovní kancelář s osobním přístupem, která nabízí zajímavé letní zájezdy pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku