Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dětské kavárny

Spolehlivé firmy a instituce zařazené do našeho unikátního katalogu nabízí své vysoce kvalitní služby a produkty v oblasti Dětské kavárny. Vy už si jen vyberte tu, která vás nejvíc zaujme.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Swobi, s.r.o. - BAR-BUCHA

Provozujeme kavárnu s velkou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Zaměřujeme se na vytvoření příjemného prostředí. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Chlebíčky vyrábíme z nejčerstvějších surovin. V naší kavárně si můžete posedět i na zahrádce. Naše nekuřácká kavárna vám nabízí své prostory k vašim schůzkám. K zaplacení vaší útraty lze u nás použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vypálené koťátko

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Občerstvení naší kavárny je tu pro Vás. V naší kavárně můžete vyzkoušet výborné nápoje. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena. V naší kavárně najdete i dětský koutek. V letních měsících pro Vás má naše kavárna k dispozici i zahrádku. Naše nekuřácká kavárna má příjemné prostředí vytvořené mnoha doplňky dle nejmodernějších trendů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar-Bánek

Provozujeme kavárnu s širokou škálou kvalitních výrobků. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. Prodáváme kvalitní čerstvou kávu. Příjemné prostředí vás přivítá již při vstupu k nám. Chlebíčky vám připraví naši mistři kuchaři. Využijte v naší kavárně možnost platby stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Le Sucre

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Náš dort je umělecké dílo. V naší kavárně najdete i dětský koutek. Koktejly u nás chutnají všem. Zahrádka naší kavárny Vám je k dispozici. Naši návštěvníci oceňují širokou nabídku pohárů podávaných v naší kavárně. Zákusek tvoří součást námi nabízeného menu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Kavárna Kamelie

Zajistíme Vám provozování kavárny. Jsme kavárna s vysokou kvalitou prodávaných potravin. Nabízíme kvalitní nápoje za skvělé ceny. Naše kavárna peče dorty na objednávku. V naší kavárně si můžete vybrat z velké nabídky kávy. V naší kavárně si můžete pochutnat i na zmrzlině. V naší cukrárně Vám bude chutnat. Ovocný pohár k nám láká nejen děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tony Caffé

Naše firma se specializuje na provozování kavárny. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení. Čerstvá káva, kterou podáváme, má mnoho zajímavých chutí. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. Ochota našich zaměstnanců je příznačná. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Po jídle podáváme nezapomenutelý zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BabyBoom Café - Dětská kavárna

Jsme Vám k dispozici se službami spojenými s provozováním kavárny. Poskytujeme nejvyšší kvalitu. Naše kává vás osloví skvělou chutí. Vaše děti ocení náš dětský koutek. Chlebíčky od nás příjemně překvapí. Naše kavárna nabízí nekuřácké prostory. Dejte si kávu v naší internetové kavárně. U nás za kávu můžete zaplatit stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Dolce Vita

Specializujeme se na provozování kavárny k vaší spokojenosti. Ručíme za 100% kvalitu. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Naše kavárna nabízí i zmrzlinu. Dětský koutek dovede zabavit vaše děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Monika Němečková

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Čerstvá káva, kterou podáváme, má mnoho zajímavých chutí. Naše kavárna nabízí i chlebíčky. Naše nekuřácká kavárna vám nabízí klidné prostředí při každé vaší návštěvě. Vaše stravenky lze použít k placení i u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAROKO

Naší činností je provozování kavárny. Prodáváme sortiment občerstvení. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Naše kavárna nabízí spoustu druhů kávy. Zmrzlina od nás patří na každý stůl. Naše zahrádka je oázou klidu pro naše návštěvníky. Naši someliéři vám doporučí správné víno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku