Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dětské kavárny

Spolehlivé firmy a instituce zařazené do našeho unikátního katalogu nabízí své vysoce kvalitní služby a produkty v oblasti Dětské kavárny. Vy už si jen vyberte tu, která vás nejvíc zaujme.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Cukrárna Sladký ráj

Provozování kavárny je naše hobby. Připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. K zaplacení můžete použít stravenky. Zákusek je skvělou tečkou za naším menu. Nabízíme výborné větrníky. Nabízíme výborné koláčky. Poháry naší kavárny Vám opravdu zachutnají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Fara

Provozování kavárny je naše hobby. Připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. Ručíme za 100% kvalitu. Naše káva má i netradiční chutě. Naše kavárna nabízí i zmrzlinu. Naše kavárna je zcela nekuřácká. Jídlo je u nás připravováno mistry oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mrňouskov s.r.o.

Naše firma provozuje tu nejlepší kavárnu v okolí. Kvalita sortimentu naší kavárny zaručuje vaši spokojenost. V naší kavárně máte možnost platit stravenkami. Zákusek je skvělou tečkou za naším menu. V naší kavárně můžete využít wifi připojení. V nabídce naší kavárny najdete i chutné koktejly. Chlebíčky připravujeme z vybraných surovin. Dejte si v naší kavárně i zmrzlinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Galerie Samson Cafée

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. V naší kavárně si vychutnáte ty nejlepší teplé nápoje. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Dětský koutek je vybaven moderními hracími prvky. Naše nekuřácká kavárna vás potěší také zajímavým inteirérem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vera Caffe - nekuřácká kavárna ve Zlíně

Naše firma se specializuje na provozování kavárny. Naše kvalita je 100%. K zaplacení můžete použít stravenky. Zákusek zakončuje nabízené menu. Jídlo u nás připravené můžete srovnávat se světovou konkurencí. Náš skvělý ovocný pohár naplní vaše představy. U nás ochutnáte skvělé víno. Naše kavárna nabízí nekuřácké prostory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nejkrásnější svět, s.r.o.

Jsme odborníci na provozování kavárny. Příjemné prostředí u nás dotváří mnoho doplňků. Jsme kavárna, která nabízí výborné občerstvení. Na naší čerstvé kávě si pochutnáte. Podáváme chutné nápoje dle přání zákazníků. Při návštěvě naší kavárny můžete počítat s velkou ochotou. Naše nekuřácká kavárna má příjemné prostředí vytvořené mnoha doplňky dle nejmodernějších trendů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Mochomůrka - dětská kavárna s hracím centrem

Zabýváme se provozováním kavárny. Naše kvalita je 100%. Náš dort je umělecké dílo. Dětský koutek se bude vašim dětem líbit. Chlebíčky vám připraví naši mistři kuchaři. Naše kavárna nabízí nekuřácké prostory. Bezbariérová kavárna je určená pro setkávání nejen hendikepovaných. Jsme tím správným místem, pokud máte chuť na zákusek s kávou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětská herna s kavárnou BARBORKA s.r.o

Provozování kavárny je naší hlavní činností. Naše kavárna poskytuje příjemné prostředí. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Naše kavárna prodává skvělé domácí nápoje. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna u Navrátilů

Provozujeme kavárnu s pestrou nabídkou výrobků pro každou příležitost. Nabízíme spoustu výborných nápojů. Dorty si můžete objednat i v naší kavárně. Naše káva vám připraví skvělé chvíle. V naší kavárně si pochutnáte i na zmrzlině. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Pro slavností příležitosti se hodí chebíčky od nás. Jsme nekuřáckou kavárnou, protože nám záleží na Vašem zdraví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Picnic Cafe, s.r.o.

Provozujeme krásnou kavárnu. Kvalita námi připravené kávy je na vysoké úrovni. Naše kavárna prodává teplé i studené nápoje. V naší nabídce naleznete sortiment občerstvení. Příjemný pobyt zajistí ochota našeho personálu. U nás se můžete u kávy připojit i na wifi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku