Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Design hotely

Sehnat kvalitního odborníka v oblasti Design hotely za rozumnou cenu je díky nám velmi jednoduché. Přinášíme totiž katalog firem, ve kterém si spolehlivě dobře vyberete.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mark Rutland - Hotel Dahlia Inn

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Využijte našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Poskytujeme komfortní ubytování za výhodné ceny v blízkosti přírody. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Giovanni Giacomo ****

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Syrmax, s.r.o. - Hotel & Residence Praga 1

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Nabízíme pronájem apartmánů. Ubytujte se v našem hotelu. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Posedět můžete i v našem baru. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Moods

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. V našem hotelu budete s ubytováním spokojeni. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Garni hotel ROMANTICK

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BEST WESTERN PLUS Pytloun Design Hotel * * * *

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Ochota je u nás vždy na prvním místě, abyste byli spokojení. Zajistíme, aby naše ubytování bylo vždy čisté. Máme pro vás připraveny tipy výletů do okolí. Využijte ubytovací kapacity našeho špičkového hotelu pro vaši dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Besídka

Poskytujeme kvalitní ubytování. Pokoje s přistýlkou jsou výhodnou variantou vašeho ubytování. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Peregrin

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Naší prioritou je ochotný a vlídný personál. Vyzkoušejte ubytování v našem hotelu. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Design Hotel Pytloun

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Jsme provozovatel kempu. Možnost přistýlky je po dohodě samozřejmá. Jednou z výhod našeho ubytování je jeho nízká cena. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel České Švýcarsko, s.r.o. - Design hotel

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Naše ubytování v příjemném prostředí si zamilujete. Ubytovací služby v kombinaci se vstřícným a ochotným přístupem. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Na náš hotel se můžete spolehnout. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku