Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Design hotely

Sehnat kvalitního odborníka v oblasti Design hotely za rozumnou cenu je díky nám velmi jednoduché. Přinášíme totiž katalog firem, ve kterém si spolehlivě dobře vyberete.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Haštalská, a.s. - Hotel Josef

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby s možností výletů do okolí. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování ubytovacích služeb. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody. Vyzkoušejte naše ubytování s příjemným prostředím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Residence U Černého orla

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Nabízíme ubytování v apartmánech za výhodné ceny. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arev, spol. s r.o.

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Design hotel Romantick

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Využijte ubytovací kapacity našeho špičkového hotelu pro vaši dovolenou. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Můžete se připojit k wifi síti. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mark Rutland - Hotel Dahlia Inn

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Využijte našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Poskytujeme komfortní ubytování za výhodné ceny v blízkosti přírody. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Giovanni Giacomo ****

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Syrmax, s.r.o. - Hotel & Residence Praga 1

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Nabízíme pronájem apartmánů. Ubytujte se v našem hotelu. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Posedět můžete i v našem baru. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Moods

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. V našem hotelu budete s ubytováním spokojeni. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Garni hotel ROMANTICK

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BEST WESTERN PLUS Pytloun Design Hotel * * * *

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Ochota je u nás vždy na prvním místě, abyste byli spokojení. Zajistíme, aby naše ubytování bylo vždy čisté. Máme pro vás připraveny tipy výletů do okolí. Využijte ubytovací kapacity našeho špičkového hotelu pro vaši dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku