Nepřehlédněte

Design hotely

Sehnat kvalitního odborníka v oblasti Design hotely za rozumnou cenu je díky nám velmi jednoduché. Přinášíme totiž katalog firem, ve kterém si spolehlivě dobře vyberete.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Besídka

Poskytujeme kvalitní ubytování. Pokoje s přistýlkou jsou výhodnou variantou vašeho ubytování. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Peregrin

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Naší prioritou je ochotný a vlídný personál. Vyzkoušejte ubytování v našem hotelu. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Design Hotel Pytloun

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Jsme provozovatel kempu. Možnost přistýlky je po dohodě samozřejmá. Jednou z výhod našeho ubytování je jeho nízká cena. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel České Švýcarsko, s.r.o. - Design hotel

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Naše ubytování v příjemném prostředí si zamilujete. Ubytovací služby v kombinaci se vstřícným a ochotným přístupem. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Na náš hotel se můžete spolehnout. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Villa Romantica

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování. U nás můžete i oslavovat. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domus Balthasar

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Nabízíme také pobyty pro školy! Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domus Henrici

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. S možností blízkého parkování u nás můžete počítat. Disponujeme wifi připojením. Nabízíme cenově dostupné ubytování. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel & Residence Praga 1

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Barley Hotel

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. U nás můžete počítat i s klimatizací. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Nabízíme také možnost ubytování na hotelu. Nabízíme ubytování v apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Absolutum Boutique Hotel

Vyzkoušejte naše ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku