Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Cukrárny

Mezi kategoriemi firem a institucí v naší unikátní databázi, naleznete skutečné odborníky působící v oblasti Cukrárny, kteří vám pomohou zrealizovat vaše přání a požadavky.

Tipy: Dětský koutek, Bezlepkový, Wifi, Nekuřácká, Bezbariérová, Internetová kavárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Aleš Kratochvíl - Alka

Specializujeme se na provozování cukrárny. Naše cukrárna disponuje velkou ochotou při prodeji dortů, zákusků a zmrzliny. Mezi nejoblíbenější sortiment zákazníků patří zákusek. Neváhejte si vybrat z naší bohaté nabídky nápojů. U nás si pochutnáte na vynikajícím občerstvení. Nabízíme širokou škálu cukrovinek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Italka

Pokud chcete mít cukrárnu, zajistíme Vám její provozování. Cukrovinka od nás potěší opravdu každého! Vyzkoušejte občerstvení v naší cukrárně. Připravili jsme váš oblíbený zákusek. Z naší pestré nabídky nápojů si jistě vyberete. U nás si zakládáme na ochotném personálu. Velký výběr lahodných zmrzlin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Kaňa, cukrárna

Naše firma provozuje cukrárnu. U nás vás přivítá pouze ochotný personál. Veškeré občerstvení je vyrobeno z kvalitních surovin. Naše cukrárna si dává záležet na tom, abyste si zákusky vychutnali v příjemném prostředí. Naše cukrárna nabízí různé druhy cukrovinek. V naší cukrárně máme k dispozici i nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Romance

Pokud chcete mít cukrárnu, zajistíme Vám její provozování. Připravujeme nápoje dle Vašich přání. Nabízíme vám široký sortiment chutných zákusků. Specializujeme se na narozeninové dorty. Specializujeme se na různé druhy kávy. Naše zmrzlina vždy přijde k chuti. Naše chlebíčky jsou nejlepší v okolí. Vyzkoušejte naše výtečné poháry.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Buchtová, cukrárna

Naše firma provozuje síť cukráren. Vyrábíme zákusky podle ověřených receptur. Z připraveného občerstvení si vybere opravdu každý. Dáváme si záležet na ochotě při prodeji speciálních dortů. Upečeme pro Vás nádherné dorty pro každou příležitost. Zažeňte hlad a chuť naším chlebíčkem. Prodáváme i domácí pečivo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Alchymista

Provozování cukrárny je naší náplní. Naše cukrárna nabízí vždy příjemné prostředí. Naše dorty jsou nejlepší v okolí. Vychutnejte si zákusek s kávou. U nás zakoupíte různé variace chlebíčků. Wifi nabízíme zdarma pouze ve vybraných hodinách. Vedeme tu nejlepší kavárnu v okolí. Zaručíme Vám, že naše cukrárna je nekuřácká.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Orchidea

Využijte našich služeb v oblasti provozování cukrárny. V naší cukrárně si k zákuskům můžete objednat i nápoj. U nás zakoupíte také netradiční cukrovinky. Naše firma Vám ochotně pomůže při výběru zákusků. Naše cukrárna nabízí zákusky o vysoké kvalitě. V naší cukrárně prodáváme také kávu. Zažeňte hlad a chuť naším chlebíčkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČI - BU, s.r.o.

Specializujeme se na provozování cukrárny. Naše cukrárna Vám je k dispozici se svým občerstvením. V naší cukrárně se můžete spolehnout na kvalitu zákusků. Příjemné prostředí naší cukrárny je tu pro Vás. Pro nás je prioritou usměvavý a ochotný personál. Nabízíme každou cukrovinku velmi výhodně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Strančice

Provozujeme cukrárnu, kde Vám rádi nabídneme mnoho kvalitních výrobků. Příjemné prostředí je naší prioritou. V naší cukrárně můžete vyzkoušet i výborné nápoje. Přijďte si k nám pochutnat na domácím zákusku. Na Vaší oslavě nesmí chybět náš výtečný dort. Dobrá káva je samozřejmostí. V horkých dnech vás osvěží naše zmrzlina. V naší provozovně si můžete objednat také chlebíčky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Renata Čiperová

Naše služby v oblasti provozování cukrárny Vám jsou k dispozici. Naše cukrovinka vám vykouzlí úsměv na tváři. Naše cukrárna se vyznačuje velkou ochotou. Přijďte ochutnat některý z našich mnoha vynikajících dortů. Nechte své děti pohrát si v našem dětském koutku. Neváhejte ochutnat i naše poháry. Koupit si u nás můžete ze sladkého sortimentu například koláček..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku