Nepřehlédněte

Čtyřhvězdičkové

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Čtyřhvězdičkové.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Monica

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Villa Voyta

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Karel Klubal Club restaurace - Hotel u Páva

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Objevte také výhody ubytování na chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ALBION HOTEL

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Nabízíme krásné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CC Hotels, s.r.o. - Hotel Bílá Labuť

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Elegant, s.r.o.

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Máme širokou nabídku wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Hraniční Zámeček

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. V naší nabídce poskytujeme možnost přistýlky. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VILLA SCHWAIGER, s.r.o.

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Využijte našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. Výlety do okolí vám umožní navštívit místní kulturní památky a místa, kde prošla historie. Nabízíme cenově přijatelné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ploberger, a.s. - Maximilian Hotel Prague

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Naše společnost důsledně dbá na čistotu ubytovacího zařízení. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naši zaměstnanci se vám budou ochotně věnovat při poskytování ubytování. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Nabízíme kvalitní ubytování v pěkném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohemia Properties, a.s. - Hotel The Old Inn

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku