Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Čtyřhvězdičkové

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr toho nejlepšího čtyřhvězdičkového hotelu.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel SLAVIA, spol. s r.o.

Využijte našeho příjemného ubytování. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Využijte veškerých výhod ubytování v našem kempu. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ACCOR HOTELS PRAHA

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Nabízíme rodinné pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Athabasca, s.r.o. - Hotel U Blaženky

Nabízíme kvalitní ubytování. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Nabízíme krásné sportovní pobyty. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Regina, s.r.o.

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroAgentur Hotel Rokoko****

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. Naši hosté se mohou ubytovat v příjemném a čistém prostředí. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v příjemném prostředí. Naší prioritou je ochotný a vlídný personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Clementin

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CPI Hotels, a.s. - Clarion Hotel Prague City

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Poskytujeme velice čisté ubytování. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní vlastností. Za naše prostředí a příjemné okolí vám ručíme. Využijte výlety do okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Tuskulum

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. V případě potřeby vám můžeme nabídnout možnost přistýlky. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rezidence Lundborg, s.r.o.

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených v příjemné prostředí vyhledávané lokality. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. Využijte našich tipů na výlety do okolí. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného ubytování. Nabízíme příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nabízíme také možnost ubytování na hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL PODHRAD

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku