Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Čtyřhvězdičkové

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr toho nejlepšího čtyřhvězdičkového hotelu.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Aramis

Nabízíme vám také levné ubytování. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotels International, s.r.o. - Hotel La Boutique

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Crowne Plaza Prague Castle Hotel

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Opera, s.r.o.

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Jsme specialisté na rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Falkensteiner Hotel Maria Prag Betriebs, s.r.o.

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroAgentur Hotel Mánes****

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Hostům, kteří se u nás ubytují, rádi pomůžeme s výběrem výletů do okolí podle jejich představ a fyzických možností. Naše společnost poskytuje ubytovací služby v příjemném prostředí. Vyznačujeme se ochotným přístupem ke svým hostům. Naší prioritou je čistota a dodržování hygienických norem. Díky vysoce kvalitním ubytovacím službám a lokalitě blízko přírody si naše ubytovací zařízení hosté velmi oblíbili..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL ABÁCIE

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Jednotlivcům, rodinám i kolektivům nabízíme kvalitní kempové ubytování. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Shamiana, s.r.o. - Hotel Charles

Ubytujte se s naší firmou. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v kvalitním hotelu. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zámek Štiřín - Hotel Zámek Štiřín

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Nabízíme ubytování s cenově výhodnou možností přistýlky. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Bílá růže

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. U nás nabízíme v ubytování možnost přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Prostory kongresového sálu jsou vám samozřejmě k dispozici. Rádi vás přivítáme také v našem baru. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. Vyberte si z našeho kvalitního občerstvení, na co máte zrovna chuť.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku