Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Apoštolská církev, sbor Uherský Brod

Pomůžeme vám prožít opravdový duchovní život. Pomůžeme vám v nouzi. Připravujeme pro vás bohoslužby. V našich prostorách se konají duchovní setkání. Umožňujeme vám také účast na našich přednáškách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká kongregace sester dominikánek

Je na vás, jaký duchovní život zvolíte. Snažíme se vychovávat mládež v církevním duchu. Připravujeme církevní program i pro děti. Rádi Vás kdykoli uvítáme na naší farnosti. Dáváme si záležet na naší pomoci charitě. Staráme se také o zajištění hodnotných výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů ve Vsetíně

Organizujeme a rozvíjíme duchovní život všech našich věřících. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Snažíme se poskytovat pomoc v nouzi. Víme, jak najít cestu k bohu. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení salesiánských spolupracovníků

Věnujeme se obohacení duchovního života. Jen při nalezení duchovní vyrovnanosti můžete mít spokojený život. Přijměte naši možnost setkávání. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu. Obraťte se na naši instituci, poskytneme vám pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů

Zaměřujeme se na naplnění kvalitního duchovního života. Nabízíme vám pravidelná a příjemná setkávání s lidmi podobných problémů. Pokud jste se ocitli v nouzi, rádi vám pomůžeme. Rádi Vám pomůžeme najít cestu k bohu. Je krásné být vyrovnán i po duchovní stránce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komunita Misijních sester Služebnic Ducha Svatého

Nabízíme duchovně výchovné práce v oblasti duchovního života. Pomůžeme vám najít svou vnitřní duchovní vyrovnanost. Naše církev uvítá na setkání každého. Připravujeme pro vás bohoslužby. Využijte naší nabídky a přijďte na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Uherském Hradišti

U nás najdete inspiraci k prožití dokonalého duchovního života. Těšíme se na Vás při společných setkáváních. Pomáháme lidem v nouzi. Poradíme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. Jsme tím správným místem, pokud hledáte cestu k bohu. V našem kostele můžete se můžete zúčastnit bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řeholní dům Šedých sester na Lomci

V naší církevní instituci se můžete vrátit zpět k duchovnímu životu. V nouzi najdete pomoc u naší instituce. Pořádáme pravidelná setkávání, kterých se můžete účastnit i vy. S naší církví cestu k bohu jistě najdete. Pomůžeme vám s duchovní vyrovnaností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Teplé

Využijte naše služby k prohloubení vašeho duchovního života. Když se k nám přidáte, najdete cestu k bohu. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. Nabízíme služby církve a duchovní setkávání. Svěřte se do našich rukou a získáte pomoc v nouzi. Budeme rádi, když nás navštívíte na naší bohoslužbě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kongregace sester III. řádu sv. Františka pod ochranou sv. Rafaela archanděla

Nabízíme Vám bohatý duchovní život. S námi můžete najít cestu k bohu. Dojděte díky nám k opravdovému osvobození a poznání duchovního světa se vší pokorou. Rádi se s vámi setkáme na našich církevních bohoslužbách. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi. Přijďte se také zapojit do našich bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku