Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Svatoslav

Pomůžeme Vám obohatit Váš duchovní život. Ukážeme správný směr cesty k bohu. Věnujeme se duchovním obřadům a bohoslužbám vedoucím k duchovní vyrovnanosti. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Rádi vás uvítáme na jednom z našich duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Modřice

Inspirujte se, jak prožít úžasný duchovní život. Přinášíme Vám možnost najít cestu k bohu. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Přinášíme pomoc v nouzi. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Naše duchovní setkání si oblíbíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Zbýšov u Brna

Pořádáme setkání věřících, kteří do našich prostor zavítají rozvíjet svůj duchovní život a svět. Objevíte u nás svou cestu k bohu. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Využijte možnosti našich společných církevních setkávání. Naše farnost zajišťuje duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dubňany

Vy sami si určete způsob duchovního života. Jen při nalezení duchovní vyrovnanosti můžete mít spokojený život. Nabízíme svou pomoc v nouzi potřebným lidem. Jsme církev, u které najdete cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Mikulčice

U nás najdete pravý duchovní život. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Díky naší instituci se vám podaří najít pravou duševní vyrovnanost. Rádi se s vámi setkáme na našich církevních bohoslužbách. Jsme církevní farností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická dómská farnost u sv. Štěpána Litoměřice

Jsme tou správnou volbou, pokud chcete oživit svůj duchovní život. Zaměřujeme se na služby a pomoc v jakékoli lidské nouzi. Najít cestu k bohu bude díky nám hračka. Setkání s námi vám může změnit život. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Přijďte na naše bohoslužby. Naše farnost vás zve na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Libochovice

Pomáháme našim věřícím vést hodnotný duchovní život. V nouzi se u nás setkáte s pomocí. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Můžete také navštívit naše bohoslužby. Naše duchovní setkání si oblíbíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Ervěnice

Duchovní život může lidem pomoci zvládat těžké situace. Obraťte se na naši instituci, poskytneme vám pomoc v nouzi. Využijte možnost setkávat se s lidmi v rámci naší církevní instituce. Objevte s námi cestu k bohu. Naše organizace má ve své činnosti i duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Adamov - Farnosti římskokatolické církve

Staráme se o náš duchovní život. Poodhalíme vám cestu k bohu. Snažíme se poskytovat pomoc v nouzi. Přemýšlejte s námi o cestách k duchovní vyrovnanosti. Zajišťujeme vedení bohoslužeb. Využijte naší nabídky a přijďte na duchovní setkání. S radostí Vás přivítáme na naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Černovice u Boskovic- Farnosti římskokatolické církve

U nás si obohatíte svůj duchovní život. Při našich setkáních najdete svou cestu k bohu. Jsme tu od toho, abychom pomáhali v nouzi. Naše církevní instituce pořádá různá a zajímavá setkání. Zeptejte se nás. Provádíme bohoslužby k různým událostem. Zajděte k nám na pravidelná duchovní setkání. Naše farnost vám ochotně se vším pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku