Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Stráž nad Nisou- Farnost římskokatolické církve

Pořádáme různé akce k obohacení duchovního života. U nás najdete tu správnou cestu k bohu. Bohoslužby jsou u nás pravidelně. Přijďte na naše duchovní setkání, rádi Vás přivítáme mezi sebou. Využijte pomoc od naší farnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost u kostela sv. Martina Praha - Řepy

Dbáme velmi o duchovní život našich věřících. V naší církvi jistě najdete cestu k bohu. Nabízíme přínos v podobě duchovní vyrovnanosti. Organizujeme pravidelná a příjemná setkávání. Budeme rádi, když nás navštívíte na naší bohoslužbě. Specializujeme se na přípravu duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Olomouc - Nové Sady

Seznamte se u nás s atributy kvalitního duchovního života. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k duchovní vyrovnanosti. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Těšíme se na Vás při společných setkáváních. Zabýváme se službami, které často pomáhají v nouzi. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách. Vyzkoušejte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vilémov u Litovle

Úspěšně pomáháme v naplnění duchovního života. Budete u nás nacházet svou cestu k bohu. Pomáháme lidem v nouzi. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Pomůžeme vám najít svou vnitřní duchovní vyrovnanost. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb. Nabízíme příležitost ke společnému duchovnímu setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Náměšť na Hané

Duchovní život pomáhá lidem poznat sebe sama. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi. V naší církvi jistě najdete cestu k bohu. Organizujeme pro vás bohoslužby. Naše duchovní setkání mají příjemnou atmosféru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Brodek u Přerova

Pořádáme setkání věřících, kteří do našich prostor zavítají rozvíjet svůj duchovní život a svět. Pronikněte do světa víry a přijďte na naše setkání. Společně s námi naleznete cestu k bohu. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Přijměte pozvání na naše bohoslužby. Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Plumlov

Zaměřujeme se na péči našich věřících v oblasti duchovního života. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Jsme vždy připraveni pomoci vám v nouzi. Najít cestu k bohu Vám půjde s naší církví snadno. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Dovolte nám pozvat vás na naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Klenovice na Hané

Najděte s námi naplnění Vašeho duchovního života. Specializujeme se na hledání duchovní vyrovnanosti. Rádi se s vámi setkáme na našich církevních bohoslužbách. Do aktivit naší církevní instituce spadají také bohoslužby. Zajišťujeme duchovní setkání věřících.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Stražisko

Obraťte se na nás v případě obnovení duchovního života. Rádi Vám pomůžeme v nouzi. S naší církví se budete na setkáváních opravdu bavit. Konáme bohoslužby pro blaho lidu. Naši věřící se rádi vracejí na naše pravidelná duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Stará Ves u Přerova

Nabízíme vám služby pro kvalitní duchovní život. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu. Jsme církev, která pomáhá lidem v nouzi. Rádi se s vámi setkáme. Naše bohoslužba vám otevře cestu k sebepoznání. Naše farnost ráda přivítá nové tváře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku