Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Dolní Poustevna

Přinášíme Vám bohatý duchovní život. Rádi Vám přinášíme pomoc v nouzi. Cestou ke spokojenému životu je víra a klid v duši. Působíme jako organizace, která pomáhá k nalezení víry a cestě k bohu. Využijte příležitosti ke společnému setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Velemín

Přijďte k nám a poznejte duchovní život. Opravdovou cestu k bohu najdete jen díky nám. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Rádi Vám přinášíme pomoc v nouzi. Pro přehled bohoslužeb nás kontaktujte. Rádi vás uvítáme na jednom z našich duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Strojetice

Zabýváme se pořádáním náboženských setkání pro aktivní rozvíjení duchovního života. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi. Těšíme se na Vás při společných setkáváních. Nabízíme přínos v duchovní vyrovnanosti. Bohoslužby jsou naší hlavní církevní činností. Naše farnost zajišťuje duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Libčeves

Součástí našich křesťanských aktivit je i věnování se duchovnímu životu. Rádi Vám nabídneme pomoc v nouzi. Bude dám potěšením podílet se na vaší duchovní vyrovnanosti. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. S námi načerpáte novou energii v rámci setkávání, které pořádáme. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Využijte příležitosti k duchovnímu setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Český Jiřetín

Naše instituce se orientuje především na duchovní život. Jako členové naší církve budete moci někomu poskytnout pomoci v nouzi. Rádi organizujeme různá setkávání pro lidi dobré vůle. Jsme tím správným místem, pokud hledáte cestu k bohu. Základem spokojeného života je porozumět vaší duši a nalézt harmonii. Cílem naší instituce je poskytovat bohoslužby . Rádi vás uvítáme na duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Zabrušany

Potřebami duchovního života se zabývá naše církev. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Přijďte si k nám pro pomoc v nouzi. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k duchovní vyrovnanosti. Do aktivit naší církevní instituce spadají také bohoslužby. Zavítejte k nám na příští duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Mojžíř

Prožijte díky nám naplněný duchovní život. Víme, jak najít cestu k bohu. Potřebným nabízíme pomoc v nouzi. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. Naplňte své životy a využijte naše duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Neustupov

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Objevte u nás cestu k bohu. Zavítejte na některé z našich setkávání. U nás můžete posílit svou duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Sedlčany

Poznejte s námi, jak správně prožít duchovní život. Nabízíme možnost duchovní vyrovnanosti cestou našich služeb. Můžete u nás přijmout pomoc v nouzi. Cesta k bohu je v naší církvi jednoduchá. Na naší farnosti Vás rádi uvidíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Beroun

Duchovní život může lidem pomoci zvládat těžké situace. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Hledejte u nás duchovní podporu a vyrovnanost. Máte možnost účastnit se našich pravidelných bohoslužeb. Zajišťujeme duchovní setkání věřících.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku