Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Újezd u Černé Hory - Farnosti římskokatolické církve

Našim věřícím věnujeme velkou péči. V nouzi u nás získáte pomoc. Začněte u nás svou cestu k bohu. Rádi se s vámi setkáme na našich církevních bohoslužbách. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb. Pořádáme různá duchovní setkání. Jsme církevní farností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Božice

U nás naplníte vaše duchovní životy. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. Přinášíme Vám možnost najít cestu k bohu. Přinášíme pomoc v nouzi. Staráme se o zajištění různých typů bohoslužeb. Využijte příležitosti k duchovnímu setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Chvalovice

U nás se seznámíte s atributy duchovního života. Základem spokojeného života je porozumět vaší duši a nalézt harmonii. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Poskytujeme duchovní setkávání, které lidem pomáhá na cestě k bohu. Bohoslužby jsou u nás pravidelně. Naše farnost zajišťuje duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Branišovice

Pořádáme programy pro oživení duchovního života. Pořádáme pravidelná setkávání, kterých se můžete účastnit i vy. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu. Vaše duchovní rovnováha a duševní vyrovnanost je naším cílem. Vedeme pravidelné bohoslužby i ke zvláštním příležitostem. Naplňte své životy a využijte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dobřínsko

Zajímáme se o duchovní život našich klientů. Naše církevní instituce poskytne pomoc v nouzi. Poradíme Vám, jak najít cestu k bohu. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Dovolte nám pozvat vás na naše duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Oleksovice

V naší církevní instituci si uvědomujeme, jak je duchovní život pro lidi důležitý. Budete u nás nacházet svou cestu k bohu. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. Naše bohoslužby zaujmou každého. Díky návštěvě duchovního setkání se budete cítit lépe.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Krnov

Pomůžeme vám obohatit duchovní život. Rádi organizujeme různá setkávání pro lidi dobré vůle. V případě potřeby Vám poskytneme pomoc v nouzi. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Malá Morávka

Nabízíme naplnění Vašeho duchovního života. Specializujeme se na hledání cesty k bohu. Na našich setkáváních je připraven program pro děti i dospělé. Najděte pravý duševní klid a vyrovnanost. Obraťte se na naši instituci, poskytneme vám pomoc v nouzi. Staráme se o zajištění různých typů bohoslužeb. Návštěva duchovního setkání vás může v mnohém výrazně obohatit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Horní Suchá

Poradíme Vám, jak si obohatit svůj duchovní život. Setkávejte se s námi na našich duchovních sezeních a bohoslužbách. Najděte u nás cestu k bohu. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi. S námi najdete svou duchovní vyrovnanost. Naše bohoslužba vám otevře cestu k sebepoznání. Na naše duchovní setkání můžete přijít kdykoliv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Véska

Vést duchovní život je dnes možné bez omezení. Rádi vás uvidíme při společném setkávání. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Díky nám si udržíte svou duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám v nouzi. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě. Využijte příležitosti k duchovnímu setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku