Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pravoslavná církevní obec v Žatci - Pravoslavná církev

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Rádi Vám nabídneme pomoc v nouzi. Nabízíme vám příležitost ke společnému setkávání. Získejte u nás duchovní vyrovnanost. Pro přehled bohoslužeb nás kontaktujte. Díky našemu duchovnímu setkání se budete cítit lépe..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Hlinsku

Povedeme vás na cestě k duchovnímu životu. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Naše duchovní setkání mají příjemnou atmosféru. Jsme ti správní na církevní výchovu dětí. Naše církev pravidelně pořádá i koncerty. Zavítejte k nám, chcete-li se zúčastnit některé z našich zajímavých přednášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec ve Svitavách

Zaměřujeme se na péči našich věřících v oblasti duchovního života. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. Rádi Vás zveme ke společným setkáváním. Nebudete sami v nouzi, u nás najdete pomoc. Poskytneme Vám pomoc při hledání cesty k bohu. Naše organizace má ve své činnosti i duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Rychnově nad Kněžnou

Vedeme klienty k rozvíjení jejich duchovního života. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. V případě zájmu našich věřících pořádáme duchovní setkání. Pořádáme duchovní akce i pro děti. Na našich koncertech rádi přivítáme i nové příznivce. Přijďte k nám nabýt nové poznatky na některou z našich přínosných přednášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slezská diakonie, ubytování pro postižené osoby

Ukážeme Vám, jak správné vést duchovní život. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Jsme církev, která nabízí duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. Jsme církev, u které najdete cestu k bohu. Naše církevní instituce nabízí i možnost ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Praze 4 - Nusle

Zabýváme se pořádáním náboženských setkání pro aktivní rozvíjení duchovního života. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě. Nabízíme možnost duchovního setkání. Poradíme Vám, jak uspořádat církevní koncert. Využijte také možnosti navštívit naše přednášky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťanské sdružení Tesalonika

Obohatíme i váš duchovní život. Díky nám najdete správnou cestu k bohu. Duchovní vyrovnanosti s námi dosáhnete velice snadno. Přijďte na naše bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Praze 10 - Strašnice

Zaměřujeme se na oživení duchovního života. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete. Nabízíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Přijďte na naše církevní bohoslužby. Udělejte něco užitečného a pomozte s námi charitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Slezské církve evangelické augsburského vyznání v Havířově - Suché

Kvalitní rozvoj duchovního života nabízí naše církevní instituce. Využijte možnosti zapojení do Křesťanských sborů. Pravidelně se u nás konají bohoslužby. Připravujeme církevní program i pro děti. Vždy rádi pomůžeme charitě. Dokážeme uspořádat koncert i Vám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Jaroměři I.

U nás se Vám dostane bohatého duchovního života. Krátkodobě Vám poskytneme ubytování. Přijďte se podívat na naši bohoslužbu. Přinášíme možnost společných duchovní setkání. Naše koncerty jsou přístupné i pro veřejnost. Umožňujeme vám také účast na našich přednáškách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku