Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Komunita Římské unie řádu sv. Voršily v Praze

Využijte naše služby k prohloubení vašeho duchovního života. Ukážeme vám směr kudy vede cesta k bohu. Přijďte za námi na setkání naší církve. Rádi Vám pomůžeme v nouzi. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k duchovní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Náchod

Nabízíme vám služby pro kvalitní duchovní život. Víme, jak najít cestu k bohu. S námi dosáhnete své duchovní vyrovnanosti. Spolehněte se, že vám v nouzi ochotně poskytneme pomoc. Umožňujeme společná církevní setkávání. Do aktivit naší církevní instituce spadají také bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československá provincie Chudých školských sester naší Paní

Dbáme velmi o duchovní život našich věřících. Využijte toho, že naše církevní instituce organizuje různá setkávání. Nabízíme posílení duchovní vyrovnanosti. Objevte u nás cestu k bohu. Na našich bohoslužbách je každý vítán. Jsme zaměřeni i na akce pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Zábřeh na Moravě - Církev adventistů sedmého dne

Nabízíme Vám bohatý duchovní život. Organizujeme setkávání pro církevní instituce. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Přijďte na duchovní setkání sami nebo s přáteli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká kongregace sester dominikánek

U nás se seznámíte s atributy duchovního života. Naučíme vás duchovní vyrovnanosti. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi. Najdete u nás místo k setkávání. Pomůžeme Vám objevit cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Roudnice nad Labem

Nabízíme vám služby pro kvalitní duchovní život. V naší církvi jistě najdete cestu k bohu. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Nabízíme možnost našich společných církevních setkávání. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme. Rádi Vás uvítáme při společných duchovních setkáních..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řeckokatolická farnost v Olomouci

Pomůžeme vám najít cestu k duchovnímu životu. Jako členové naší církve budete moci někomu poskytnout pomoci v nouzi. Když se k nám přidáte, zajistíme Vám duchovní vyrovnanost. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. Naše bohoslužby mají hluboký smysl. Naše duchovní setkání mají příjemnou atmosféru. Zveme Vás na naši farnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Roubanina

S námi poznáte ten správný duchovní život. Při našich setkáních najdete svou cestu k bohu. Vaše duchovní vyrovnanost je pro nás velmi důležitá. Přijďte za námi na setkání naší církve. Naše bohoslužby mají hluboký smysl. Naše instituce připravuje různá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řeckokatolická farnost v Liberci

Naplníme váš duchovní život. Je našim cílem vám pomoci nalézt duchovní vyrovnanost. S naší církví se budete na setkáváních opravdu bavit. Specializujeme se na hledání cesty k bohu. Obraťte se na naši církev a pomůžeme Vám v nouzi. Pořádáme obřady a duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Ostrava - Svinov

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Setkání s námi vám může změnit život. Naším cílem je poskytovat pomoc v nouzi. Pořádáme pro vás pravidelné bohoslužby. Navštivte naše duchovní setkání i Vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku