Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farní obec Starokatolické církve v Brně

V naší církevní instituci mají lidé možnost setkat se s duchovním životem. Pomůžeme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. V případě potřeby Vám nabízíme pomoc v nouzi. Zavítejte na některé z našich setkávání. Naše farnost je vám otevřená.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Troubelicích

V naší církevní instituci se zaměřujeme na kvalitu duchovního života. Pořádáme společná setkávání. Vedeme pravidelné bohoslužby i ke zvláštním příležitostem. Na našich duchovních setkáních jste vždy vítáni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní obec Starokatolické církve ve Varnsdorfu

Naše církevní instituce vám umožní vést bohatý duchovní život. Rádi Vám nabídneme pomoc v nouzi. Nabízíme možnost účasti v naší Pravoslavné církvi pro každého. Přidejte se mezi členy naší Starokatolické církve. Do aktivit naší církevní instituce spadají také bohoslužby. Naše farnost ráda přivítá nové tváře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Šumperku - Církev československá husitská

Naše křesťanské společenství nabízí programy v oblasti duchovního života. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Proč byste se s námi nemohli setkat? Jsme církev, která Vám nabídne pomoc v nouzi. Provádíme bohoslužby k různým událostem. Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Zlín - západ

Zabýváme se duchovním životem a životem víry. Pomoc v nouzi poskytneme všem, kteří ji potřebují. Přidejte se k nám a docílíte duchovní vyrovnanosti. Rádi zajistíme bohoslužbu dle vašeho přání. Zajišťujeme duchovní setkání věřících.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Kralovicích - Církev československá husitská

Našim věřícím věnujeme velkou péči. Využijte možnosti zajištění pěkného ubytování. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby. Pořádáme pro vás pravidelná duchovní setkání. Naše farnost představuje útočiště. Zaměřujeme se na organizování církevních koncertů. Pořádáme různé přednášky na církevní téma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká unie židovské mládeže

Pomůžeme vám prohloubit váš duchovní život. Ukážeme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Zabýváme se službami, které často pomáhají v nouzi. Pojďte s námi hledat správnou cestu k bohu. Pořádáme setkávání několikrát do roka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské ve Stříbrné Skalici

Snažíme se naplnit Váš duchovní život. Zaměřujeme se na služby a pomoc v jakékoli lidské nouzi. Setkávání se s lidmi dobré vůle vás příjemně obohatí. Díky naší instituci dojdete k duchovní vyzrálosti nutné k dosažení spokojeného života. Specializujeme se na hledání cesty k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Čáslavi

Naším hlavním posláním je péče o duchovní život a šíření duchovních hodnot. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby. Každé duchovní setkání se stane nezapomenutelným zážitkem. Naše farnost je tu pro Vás. Členové naší církve mohou navštívit i naše koncerty. Zavítejte k nám, chcete-li se zúčastnit některé z našich zajímavých přednášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Náměšti nad Oslavou

Inspirujte se u nás pro váš duchovní život. Pomáháme lidem v nouzi. Ukážeme Vám tu správnou cestu k bohu. Využijte příležitosti ke společnému setkávání. U nás posílíte svou duchovní vyrovnanost. Naše duchovní setkání jsou tu i pro Vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku