Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Apoštolská církev, sbor Hlinsko

V naší církevní instituci obohatíte svůj duchovní život. Zajišťujeme setkávání k různým příležitostem. Do aktivit naší církevní instituce spadají také bohoslužby. Využijte nabídku našich duchovních setkání. Nabízíme vám také možnost prohlídek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Schönstattské hnutí

Věnujeme se obohacení duchovního života. Jen při nalezení duchovní vyrovnanosti můžete mít spokojený život. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Zprostředkujeme Vám cestu k bohu. S námi dosáhnete potřebné pomoci v nouzi velice snadno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apoštolská církev, sbor Olomouc

Naše instituce vám ukáže směr k nalezení duchovního života. U nás najdete upřímnou pomoc v nouzi. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Působíme jako organizace, která pomáhá k nalezení víry a cestě k bohu. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme. Využijte příležitosti ke společnému duchovnímu setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Pardubice

Kromě jiného se věnujeme i poradenství v oblasti duchovního života. Zavítejte na setkání naší církve. Nabízíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Pro nás je pomoc v nouzi samozřejmostí. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apoštolská církev, sbor Ústí nad Labem

Obohaťte si svůj duchovní život. Setkání s námi vám může změnit život. Náš cíl je vaše duchovní vyrovnanost. Jsme církev, která Vám nabídne pomoc v nouzi. Najděte u nás cestu k bohu. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Pořádáme duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Neratovice

V naší církevní instituci se soustřeďujeme na duchovní život. Rádi Vám přinášíme pomoc v nouzi. Setkání s námi vám může změnit život. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. Díky naší instituci dojdete k duchovní vyzrálosti nutné k dosažení spokojeného života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apoštolská církev, sbor bez hranic Ostrov

Pečujeme o duchovní život našich věřících. Pomůžeme Vám objevit cestu k bohu. Duchovní vyrovnanost je to, co nabízíme. Nabízíme důstojné a klidné bohoslužby. Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání. Připravujeme církevní program i pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická duchovní správa u kostela Nanebevzetí Panny Marie, Brno

Našim věřícím věnujeme velkou péči. Potřebným nabídneme pomoc v nouzi. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Využijte naší možnosti setkávání. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Bude nám ctí přivítat Vás na společných duchovních setkáních..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Brně - neslyšících

Obohatíme i váš duchovní život. Naše církevní instituce poskytne pomoc v nouzi. S námi najdete duchovní vyrovnanost. Naše bohoslužby zaujmou každého. Nabízíme příležitost ke společnému duchovnímu setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komunita Sester dítěte Ježíše od Mikuláše Barrého

Přispějeme ke zlepšení Vašeho duchovního života. Pořádáme společná setkávání. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost. Při našich setkáních najdete svou cestu k bohu. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb. Na našem duchovním setkání dojdete k poznání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku