Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost - děkanství Jablonec nad Nisou

Naším hlavním posláním je péče o duchovní život a šíření duchovních hodnot. Přijďte k nabýt duchovní vyrovnanosti. Ukážeme správný směr cesty k bohu. Pořádáme setkání našich členů. Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Hradec Králové I

Zajistíme vám klidnou cestu k duchovnímu životu. Objevíte u nás svou cestu k bohu. Pomáháme lidem v nouzi. Pořádáme setkání našich členů. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Ostrava - Hrabová

Ukážeme vám cestu k duchovnímu životu. Hledejte svou cestu k bohu u nás. Už mnoha lidem se po setkání s námi změnil život k lepšímu. Přinášíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Nabídneme pomoc v nouzi Vám i Vašim blízkým. Bude nám ctí uvítat Vás na naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Frýdek

Poradíme vám jak začít žít duchovní život. Ukážeme vám, jak najít správnou cestu k bohu. Jsme ochotni pomoci v nouzi všem, kteří to potřebují. S naší církví svou duchovní vyrovnanost jistě najdete. Zabýváme se organizací bohoslužeb. Návštěva duchovního setkání vás může v mnohém výrazně obohatit. Naše církevní přednášky si oblíbíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Janovice

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Přijďte k nám najít cestu k bohu. Vaše duchovní rovnováha a duševní vyrovnanost je naším cílem. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Organizujeme pravidelná duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost u kostela sv. Petra a Pavla, Brno

Naše církevní instituce vám umožní vést bohatý duchovní život. Přijďte k nabýt duchovní vyrovnanosti. Přijměte pozvání na naše bohoslužby. Naše instituce připravuje různá duchovní setkání. Naše církevní instituce přináší i možnost vzdělání. Na naší farnost můžete kdykoli zavítat. Zabýváme se pořádáním koncertů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost u kostela sv. Vavřince, Brno - Řečkovice

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitní duchovní život. Nabízíme možnost pravidelných bohoslužeb. Pořádání duchovních setkání má u nás dlouholetou tradici. Nabízíme služby naší farnosti. Nabízíme možnost účastnit se našich poutavých přednášek. K dispozici je vám také naše knihovna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Zbraslav u Brna

Staráme se o rozvoj duchovního života všech věkových skupin. V případě potřeby Vám poskytneme pomoc v nouzi. Nabízíme přínos v podobě duchovní vyrovnanosti. Ukážeme vám správnou cestu k bohu. Prostřednictvím setkávání s lidmi víry se vám otevřou nové obzory. Pořádáme pro vás pravidelná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Želešice

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Jsme tím správným místem, pokud hledáte cestu k bohu. Můžete se na nás obrátit, potřebujete-li v nouzi pomoci. Nabízíme možnost společných setkávání. Dojděte díky nám k opravdovému osvobození a poznání duchovního světa se vší pokorou. Přinášíme možnost společných duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Veverské Knínice

Věnujeme se obohacení duchovního života. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu. Poskytujeme potřebnou pomoc pro všechny v nouzi. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Na našich duchovních setkáních jste vždy vítáni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku