Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Rovečném

Nabízíme duchovní prostředky k úspěšnému naplnění duchovního života. Díky nám nebude problém najít správnou cestu k bohu. Přijďte k nám posílit svou duchovní vyrovnanosti. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. Pořádáme pravidelné bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Suchdolu nad Odrou

Zaměřujeme se na kvalitu duchovního života. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na naši instituci. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. U nás najdete tu správnou duchovní vyrovnanost. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Praze 3 - Jarov

Povedeme vás na cestě k duchovnímu životu. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Naše církevní akce jsou i pro děti. Přispějte na charitu nejen finančně, ale i věcně. Zavítejte k nám, chcete-li se zúčastnit některé z našich zajímavých přednášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ochranovský sbor při Českobratrské církvi evangelické v Ujkovicích

Naše církevní instituce poskytuje lidem bohatý a pestrý duchovní život. S našimi církevními službami bude blíže na cestě k bohu. Naše církev organizuje mnoho setkávání. Přijďte si k nám pro pomoc v nouzi. Zajišťujeme vedení bohoslužeb. Máme pro vás nabídku zajímavých duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ochranovský sbor při Českobratrské církvi evangelické v Tanvaldě

Církevní instituce se snaží obohatit duchovní život obyvatelstva. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Nabízíme služby církve a duchovní setkávání. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost. Poskytneme Vám pomoc při hledání cesty k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Hranicích

Zaměřujeme se na pestrý duchovní život našich věřících. Zabýváme se službami, které často pomáhají v nouzi. Přicházíme s možností společných setkávání. Máme zodpovědný přístup při hledání cesty k bohu. Poskytujeme posílení duchovní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Svitavách

V naší církevní instituci vám umožníme zjistit, co v duchovním životě potřebujete. Naše církev pořádá setkávání se zábavným programem. Neodmítneme vám pomoc v nouzi. Pojďte s námi hledat správnou cestu k bohu. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Nabízíme příležitost k účasti na pravidelných bohoslužbách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Chrástu u Plzně

Pomůžeme vám obohatit duchovní život. V našem kostele můžete se můžete zúčastnit bohoslužby. Každé duchovní setkání se stane nezapomenutelným zážitkem. Lidé naší církve jsou tu i pro děti. Naše farnost představuje útočiště. S námi máte šanci prohlédnout si i krásnou výstavu. Umožňujeme vám také účast na našich přednáškách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - Středisko sociální pomoci v Mostě

Zabýváme se duchovním životem a životem víry. Přinášíme možnost našich společných církevních setkávání. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Získejte s námi duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kolíně

Náš duchovní život je velice plnohodnotný. Pomůžeme Vám najít cestu k bohu. Přijďte si k nám pro pomoc v nouzi. Naše církev se zaměřuje na duchovní vyrovnanost. Zavítejte na setkání naší církve.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku