Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Jevišovka

Naše církev se postará o váš duchovní život. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Zajišťujeme setkávání k různým příležitostem. Díky naší instituci dojdete k duchovní vyzrálosti nutné k dosažení spokojeného života. Přinášíme možnost společných bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Němčičky

V naší církevní instituci si uvědomujeme, jak je duchovní život pro lidi důležitý. V naší církvi jistě najdete cestu k bohu. Nabízíme příležitost ke společnému církevnímu setkávání. Sousředíme se na pomoc lidem v nouzi. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Přijďte se podívat na naše bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vranovice nad Svratkou

Přijďte k nám a poznejte duchovní život. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Pomůžeme Vám najít cestu k bohu. Pomůžeme vám s duchovní vyrovnaností. Pomáháme lidem v nouzi. Pořádáme pro vás pravidelné bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vyškov

Nezanedbávejte svůj duchovní život. Je krásné být vyrovnán i po duchovní stránce. Naše církevní instituce poskytne pomoc v nouzi. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Přijďte se pobavit na naše duchovní setkání. Jste srdečně zváni do naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dražovice

Díky nám prožijete dokonalý duchovní život. Poznejte své nové přátele na našich setkáváních. Najdete u nás duchovní vyrovnanost. Pro přehled bohoslužeb nás kontaktujte. Naše organizace má ve své činnosti i duchovní setkání. Navštivte nějakou z akcí pořádaných naší farností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Pecka

Poradíme Vám, jak dbát na duchovní život. Objevte s námi cestu k bohu. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Zavítejte na některé z našich setkávání. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách. Máme pozitivní ohlasy na pravidelná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Chomutice u Hořic

Zabýváme se pořádáním náboženských setkání pro aktivní rozvíjení duchovního života. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Bude nám ctí pomoci Vám najít cestu k bohu. Probudíme vaši duchovní vyrovnanost. Poskytujeme potřebnou pomoc pro všechny v nouzi. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách. Máte možnost zúčastnit se našich duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Nové Město nad Metují

Pomůžeme vám najít cestu k duchovnímu životu. Odnesete si od nás vnitřní duchovní vyrovnanost. Poradíme Vám, jak využít pomoc v nouzi. Naše bohoslužba vám otevře cestu k sebepoznání. Máte možnost účastnit se společných duchovních setkání. Využijte pomoc od naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vlčkovice v Podkrkonoší

Církevní instituce se snaží obohatit duchovní život obyvatelstva. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby. Pořádáme pro vás pravidelná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Žandov

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Pokud jste v nouzi, poskytne vám naše instituce pomoc. Nabízíme přínos v podobě duchovní vyrovnanosti. Najít správnou cestu k bohu nikdy nebylo jednodušší. Využijte příležitosti ke společnému setkávání. Do aktivit naší církevní instituce spadají také bohoslužby. Naše instituce připravuje různá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku