Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Loukov u Semil

U nás naplníte vaše duchovní životy. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi. Připravujeme zajímavá setkávání pro všechny lidi s dobrým srdcem. Pomůžeme vám najít duchovní vyrovnanost. Vydejte se s námi na cestu k bohu. Pořádáme bohoslužby a duchovní setkání pro všechny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Armáda spásy v ČR

Součástí našich křesťanských aktivit je i věnování se duchovnímu životu. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete. Využijte možnosti našich společných církevních setkávání. Díky nám nebude problém najít správnou cestu k bohu. Vaše duchovní vyrovnanost je pro nás velmi důležitá. Vaši pomoc charitě každý ocení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Provincie bratří františkánů

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Pomáháme všem potřebným v nouzi. Pronikněte do světa víry a přijďte na naše setkání. Pořádáme církevní setkávání, jejichž smyslem je vaše duchovní vyrovnanost. Zajišťujeme duchovní setkání věřících..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klášter dominikánů Jablonné v Podještědí

Duchovní život je pro naši církev velice důležitý. Pořádáme církevní setkávání, jejichž smyslem je vaše duchovní vyrovnanost. Pojďte s námi hledat správnou cestu k bohu. Naše církevní instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. Během duchovních setkání dojdete k vnitřní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Cetechovice

Naše instituce vám ukáže směr k nalezení duchovního života. Přijďte na pravidelná setkání naší církve. Najdete u nás pomoc v nouzi. Nabízíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Přinášíme možnost společných bohoslužeb. Díky našemu duchovnímu setkání se budete cítit lépe..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Rudná - Hořelice

Poradíme vám jak začít žít duchovní život. Naučíme vás duchovní vyrovnanosti. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Pomůžeme vám v nouzi. V případě zájmu našich věřících pořádáme duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vítkov u Chrastavy

Jednou z mnoha duchovních činností, kterým se věnujeme, je i duchovní činnost. Využijte možnosti společných setkávání. Můžete u nás hledat pomoc v nouzi. Díky naší instituci se vám podaří najít pravou duševní vyrovnanost. Připravíme vám cestu k bohu. Přijďte se pobavit na naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Řevnice

Zajímavé akce pro rozšíření duchovního života nabízí naše církevní instituce. Bude nám ctí přivítat Vás na společných setkáváních. V naší církvi jistě najdete duchovní vyrovnanost. Najít cestu k bohu bude díky nám hračka. Na našich duchovních setkáních projdete duchovní proměnou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Čížová

Naše komunita je místem sdílení a naplnění duchovního života každého jednotlivce. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Díky nám si udržíte svou duchovní vyrovnanost. Najděte vyrovnanost na našem duchovním setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Široký Brod

Poskytujeme naplnění Vašeho duchovního života. Najděte u nás cestu k bohu. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Můžete u nás hledat pomoc v nouzi. Pořádáme různá a zajímavá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku