Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Vranová Lhota

Vedeme klienty k rozvíjení jejich duchovního života. Pomůžeme vám kdykoliv budete v nouzi. Objevte s námi cestu k bohu. Pro přehled bohoslužeb nás kontaktujte. Na naše duchovní setkání jste zváni i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Lubník

Věnujeme se obohacení duchovního života. S našim přispěním můžete dosáhnout duchovní vyrovnanosti. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi. Pravidelně se u nás konají bohoslužby. Vedeme duchovní setkání pro různé věkové kategorie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vendolí

Poradíme Vám, jak dbát na duchovní život. Víme, jak najít cestu k bohu. Rádi Vás zveme ke společným setkáváním. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost. Nabízíme vám pozvání na bohoslužby. Náš sbor zajišťuje duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost České Libchavy

Umožňujeme lidem vést plnohodnotný duchovní život v zázemí naší komunity. Poskytujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Přijďte se také zapojit do našich bohoslužeb. Přicházíme s možností společných duchovních setkání. Pro Vaše děti jsme tím správným duchovním místem. Naše farnost je otevřená pro všechny lidi s dobrým úmyslem. Naše koncerty jsou přístupné i pro veřejnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Sopotnice

Naše instituce se orientuje především na duchovní život. Pořádáme společná setkávání. Když se k nám přidáte, najdete cestu k bohu. V našem kostele můžete se můžete zúčastnit bohoslužby. Využijte příležitosti ke společnému duchovnímu setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Pačejov

Nabízíme vám služby pro kvalitní duchovní život. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu. Najdete u nás místo k setkávání. S námi dosáhnete potřebné pomoci v nouzi velice snadno. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. Můžete k nám zavítat na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Prádlo

Naše církevní instituce podporuje duchovní život. Snažíme se poskytovat pomoc v nouzi. Ukážeme Vám cestu k bohu. Přinášíme možnost našich společných církevních setkávání. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Díky našemu duchovnímu setkání se budete cítit lépe..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Plzeň - Slovany- Farnost římskokatolické církve

Pomůžeme vám na cestě k duchovnímu životu. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Přijďte za námi na setkání naší církve. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Naše farnost vás zve na duchovní setkání. Přidejte se ke komunitě naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Děčín IV - Podmokly

Jsme tou správnou volbou, pokud chcete oživit svůj duchovní život. Pomůžeme vám v nouzi a nesnázích, které vás trápí. Umožňujeme společná setkávání. Dveře naší farnosti Vám jsou vždy otevřené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dolní Poustevna

Přinášíme Vám bohatý duchovní život. Rádi Vám přinášíme pomoc v nouzi. Cestou ke spokojenému životu je víra a klid v duši. Působíme jako organizace, která pomáhá k nalezení víry a cestě k bohu. Využijte příležitosti ke společnému setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku