Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost - děkanství Černilov

Ukážeme vám správnou cestu k duchovnímu životu. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Neodmítneme vám pomoc v nouzi. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Pomůžeme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Luka nad Jihlavou

Nezanedbávejte svůj duchovní život. Nabízíme vám pomoc v nouzi s ochotou a přijetím. Vydejte se s námi na správnou cestu k bohu. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách. Naše farnost zajišťuje duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Lochenice

Je na vás, jaký duchovní život zvolíte. Snažíme se participovat na organizovaných setkáváních. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Přinášíme Vám možnost najít cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost u kostela sv. Matěje Praha - Dejvice

Ukážeme Vám, jak správné vést duchovní život. Specializujeme se na hledání cesty k bohu. Rádi Vás uvidíme při společných setkáváních. Nabízíme pomoc v nouzi. V naší církvi jistě najdete duchovní vyrovnanost. Přijměte pozvání na naše bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost u kostela sv. Filipa a Jakuba Praha - Hlubočepy

Pomůžeme vám na cestě k duchovnímu životu. Přidejte se k nám a najděte cestu k bohu. Pomůžeme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. Pomoc v nouzi je naším posláním. Pořádáme bohoslužby. Nabízíme příležitost duchovního setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost u kostela sv. Vojtěcha Praha - Nové Město

V naší církevní instituci vám umožníme zjistit, co v duchovním životě potřebujete. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Ukážeme Vám tu správnou cestu k bohu. Obraťte se na naši instituci, poskytneme vám pomoc v nouzi. Využijte nabídky duchovního setkání pod záštitou naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Klentnice

Poradíme Vám, jak si obohatit svůj duchovní život. Nabízíme příležitost ke společnému setkávání. Hledejte u nás duchovní podporu a vyrovnanost. Bude nám ctí pomoci Vám najít cestu k bohu. Jsme ochotni pomoci v nouzi všem, kteří to potřebují. Konáme bohoslužby pro blaho lidu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Pohořelice

Pomůžeme vám najít cestu k duchovnímu životu. Ukážeme Vám cestu k bohu. Pomůžeme vám v nouzi a nesnázích, které vás trápí. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Budeme rádi, když nás navštívíte na naší bohoslužbě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Krumvíř

Ukážeme vám, jak žít pravým duchovním životem. Zavítejte na některé z našich setkávání. Všem v nouzi vždy ochotně a rádi pomůžeme. Přinášíme Vám možnost objevit cestu k bohu. V našem kostele můžete se můžete zúčastnit bohoslužby. Zveme Vás na naši farnost. V našich církevních prostorech pořádáme i koncerty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Velké Bílovice

V naší církevní instituci se můžete vrátit zpět k duchovnímu životu. Specializujeme se na hledání cesty k bohu. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Můžete se na nás obrátit, pokud budete potřebovat pomoc v nouzi. Pořádáme církevní setkávání, jejichž smyslem je vaše duchovní vyrovnanost. Přijměte pozvání na naše pravidelné bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku