Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Rynoltice- Farnost římskokatolické církve

Pořádáme setkání věřících, kteří do našich prostor zavítají rozvíjet svůj duchovní život a svět. Ukážeme Vám cestu k bohu. S námi načerpáte novou energii v rámci setkávání, které pořádáme. Připravujeme pro vás bohoslužby. Naše farnost poskytuje prostory pro duchovní setkání. Do naší farnosti si můžete přijít pro radu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Branná

V naší církevní instituci se soustřeďujeme na duchovní život. Pronikněte do světa víry a přijďte na naše setkání. Přemýšlejte s námi o cestách k duchovní vyrovnanosti. S námi můžete najít cestu k bohu. Naše farnost je vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická akademická farnost Olomouc

Pořádáme programy pro oživení duchovního života. Přicházíme s možností společných setkávání. Naše církevní instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. S naší církví svou duchovní vyrovnanost jistě najdete. Poradíme Vám, jak najít cestu k bohu. Rádi zajistíme bohoslužbu dle vašeho přání. Naplňte své životy a využijte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Štarnov

V naší instituci naplňujeme duchovní život věřících. V nouzi se u nás setkáte s pomocí. Vydejte se s námi na správnou cestu k bohu. Přijměte pozvání na naše bohoslužby. Pořádáme obřady a duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Hněvotín

Naše společenství se věnuje programům pro utváření duchovního života. Nabízíme vám příležitost ke společnému setkávání. V nouzi se u nás setkáte s pomocí. Organizujeme pro vás bohoslužby. Naše duchovní setkání Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Týn nad Bečvou

Můžeme přispět k obohacení Vašeho duchovního života. V naší církvi jistě najdete duchovní vyrovnanost. Ukážeme Vám cestu k bohu. Pomůžeme vám v nouzi a nesnázích, které vás trápí. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. Účast na našich duchovních setkáních je zcela dobrovolná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kostelec na Hané

S námi budete mít bohatý duchovní život. Připravujeme opravdu zajímavá setkávání. Najděte svou cestu k bohu i vy. Přijďte na naše církevní bohoslužby. Naše duchovní setkání mají příjemnou atmosféru. Naše farnost je tu pro Vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Nezamyslice na Hané

Ukážeme vám správnou cestu k duchovnímu životu. V rámci našich setkávání posilujeme duchovní hodnoty a víru v boha. S námi můžete najít cestu k bohu. V nouzi u nás získáte pomoc. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Přinášíme možnost společných duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Rozstání

Přinášíme Vám bohatý duchovní život. Poskytujeme duchovní služby a obřady jako pomoc v nouzi. Přinášíme Vám možnost najít cestu k bohu. Bohoslužby jsou u nás pravidelně. Naše duchovní setkání mají příjemnou atmosféru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Jindřichov u Hranic

Pořádáme různé akce k obohacení duchovního života. Naše církev se zaměřuje na duchovní vyrovnanost. Snažíme se poskytovat pomoc v nouzi. Přijďte na setkání naší církve. Pomůžeme vám s duchovním myšlením na cestě k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku