Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost u kostela Nejsvětějšího Srdce Páně Praha -

Inspirujte se u nás pro váš duchovní život. Přicházíme s možností účasti na pravidelných bohoslužbách. Pomůžeme Vám sestavit duchovní program pro Vaše děti. Naše farnost představuje útočiště. Přijďte s námi pracovat pro charitu. Přinášíme možnost na shlédnutí poutavých přednášek. K dispozici je vám také naše knihovna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost u kostela sv. Jana, Mikulov na Moravě

Najděte s námi naplnění Vašeho duchovního života. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Pořádáme setkávání několikrát do roka. Jsme církev, která Vám nabídne pomoc v nouzi. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Bulhary

Pořádáme setkání věřících, kteří do našich prostor zavítají rozvíjet svůj duchovní život a svět. Připravujeme opravdu zajímavá setkávání. Bude nám ctí pomoci Vám najít cestu k bohu. Pomoc v nouzi je naší náplní. Přijměte pozvání na naše bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Šitbořice

Přinášíme Vám bohatý duchovní život. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Naše bohoslužba vám otevře cestu k sebepoznání. Neváhejte přijít na naši farnost. Vaši pomoc charitě každý ocení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Uherčice u Hustopečí

Duchovní život může lidem pomoci zvládat těžké situace. Pokud jste v nouzi, poskytne vám naše instituce pomoc. Rádi Vám pomůžeme najít cestu k bohu. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Na našem duchovním setkání dojdete k poznání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Bučovice

Pomůžeme vám na cestě k duchovnímu životu. Potřebným poskytujeme pomoc v nouzi. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Využijte možnosti účasti na pravidelných bohoslužbách. Naše duchovní setkání Vám jsou k dispozici. Naše farnost vám ochotně se vším pomůže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Milonice

Církevní instituce se snaží zvýšit zájem obyvatelstva o duchovní život. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. Přijďte na naše církevní bohoslužby. Přijďte na naše duchovní setkání, rádi Vás přivítáme mezi sebou. Dveře naší farnosti Vám jsou vždy otevřené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vážany nad Litavou

Dbáme především na duchovní život. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Cestou ke spokojenému životu je víra a klid v duši. Rádi Vás zveme ke společným setkáváním. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby. Máte možnost zúčastnit se našich duchovních setkání. Představujeme církevní farnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Nová Paka

Duchovní život může lidem pomoci zvládat těžké situace. Přemýšlejte s námi o cestách k duchovní vyrovnanosti. Přijďte k nám najít cestu k bohu. Provádíme bohoslužby k různým událostem. Máme pro vás nabídku zajímavých duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Šonov u Broumova

Pomáháme našim věřícím vést hodnotný duchovní život. Rádi Vás uvítáme při společných setkáváních. Rádi vám v nouzi nabídneme svou pomoc. U nás se přiblížíte cestě, která vás dovede k bohu. Poradíme vám, jaké cesty zvolit k pocitu duchovní vyrovnanosti. Přijďte na naše bohoslužby. Na našem duchovním setkání dojdete k poznání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku