Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha - Vinohrady

Pomůžeme Vám obohatit Váš duchovní život. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. S našimi církevními službami bude blíže na cestě k bohu. Přinášíme pomoc v nouzi. Pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká provincie Tovaryšstva Ježíšova

Obraťte se na nás v případě obnovení duchovního života. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. Začněte u nás svou cestu k bohu. Organizujeme bohoslužby, obřady a jiná setkávání. Poskytujeme potřebnou pomoc pro všechny v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Plzeň 2 - Církev adventistů sedmého dne

Jak začít žít kvalitní duchovní život vám poradíme u nás. Už mnoha lidem se po setkání s námi změnil život k lepšímu. Nacházejte s námi cestu k bohu. Jsme vždy připraveni pomoci vám v nouzi. Přijďte se také zapojit do našich bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řeckokatolická farnost v Jihlavě

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Nabízíme možnost společných setkávání. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Přijměte pozvání na naše bohoslužby. Specializujeme se na přípravu duchovních setkání. Rádi se s Vámi setkáme na naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Mladá Boleslav

V naší církevní instituci obohatíte svůj duchovní život. S naší církví najde svou duchovní vyrovnanost každý. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Na naše setkávání jsou vítáni známé i nové tváře. Objevte u nás cestu k bohu. Nabízíme možnost pořádání koncertů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řeckokatolická farnost v Ostravě

Poradíme Vám, jak si obohatit svůj duchovní život. S našimi církevními službami bude blíže na cestě k bohu. S naší církví najde svou duchovní vyrovnanost každý. Rádi organizujeme různá setkávání pro lidi dobré vůle. Rádi Vám přinášíme pomoc v nouzi. Naplňte své životy a využijte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Sázava

Prožijte naplněný duchovní život. Poskytneme Vám pomoc při hledání cesty k bohu. Nabízíme pomoc v nouzi. Díky nám si udržíte svou duchovní vyrovnanost. Pořádáme setkání našich členů. Zabýváme se organizací bohoslužeb. Každé duchovní setkání vás může neuvěřitelně naplnit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavučina, o. s. DEN

Naše společenství se věnuje programům pro utváření duchovního života. Můžeme vám pomoci nalézt znovu svou duchovní vyrovnanost. Využijte příležitosti ke společnému setkávání. V případě potřeby Vám přinášíme pomoc v nouzi. Naše církev má program i pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Nový Jičín

Pomáháme našim členům vést kvalitní a pestrý duchovní život. Poskytujeme potřebnou pomoc pro všechny v nouzi. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Odnesete si od nás vnitřní duchovní vyrovnanost. Organizujeme pro vás bohoslužby. V našich prostorách se konají duchovní setkání. Naše církev má program i pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

D-Toe

Zaměřujeme se na naplnění kvalitního duchovního života. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Nabízíme vám pravidelná a příjemná setkávání s lidmi podobných problémů. Obraťte se na naši instituci, poskytneme vám pomoc v nouzi. Zabýváme se pořádáním duchovních akcí pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku