Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Chuchelná

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Specializujeme se na hledání cesty k bohu. Obraťte se na naši instituci, poskytneme vám pomoc v nouzi. Odnesete si od nás vnitřní duchovní vyrovnanost. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby. Máme pozitivní ohlasy na pravidelná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dolní Benešov

Snažíme se zajistit svým klientům kvalitní duchovní život. Poskytujeme pomoc v nouzi. Je krásné být vyrovnán i po duchovní stránce. Zprostředkujeme Vám cestu k bohu. V rámci našich setkávání posilujeme duchovní hodnoty a víru v boha. Každý může přijít na naší bohoslužbu. Přinášíme možnost duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Opava - Jaktař

Organizujeme a rozvíjíme duchovní život všech našich věřících. Poskytujeme pomoc v nouzi. Naučíme vás duchovní vyrovnanosti. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Pořádáme různá a zajímavá duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Stěbořice

Pomůžeme vám na cestě k duchovnímu životu. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Vydejte se s námi na cestu k bohu. Svěřte se do našich rukou a získáte pomoc v nouzi. Prostřednictvím setkávání s lidmi víry se vám otevřou nové obzory. Organizujeme pro vás bohoslužby. Můžete k nám zavítat na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Hovězí

Potřebami duchovního života se zabývá naše církev. Přinášíme Vám možnost najít cestu k bohu. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Neváhejte využít příležitosti ke společnému setkávání. Zavítejte k nám na příští duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Zubří

Naše komunita je místem sdílení a naplnění duchovního života každého jednotlivce. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách. Dovolte nám pozvat vás na naše duchovní setkání. Jsme zaměřeni i na akce pro děti. Využijte pomoc od naší farnosti. Zajistíme koncert duchovní hudby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Želechovice nad Dřevnicí

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Navštivte naši církevní instituci, kde vám pomůžeme s přechodem na cestě k bohu. Jsme ochotni pomoci v nouzi všem, kteří to potřebují. Nabízíme přínos v podobě duchovní vyrovnanosti. Pořádáme pravidelná setkávání, kterých se můžete účastnit i vy. Využijte možnosti účasti na pravidelných bohoslužbách. Pořádáme obřady a duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Tlumačov

Umožňujeme lidem vést plnohodnotný duchovní život v zázemí naší komunity. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Příznivci naší církve se mohou účastnit pravidelných setkání. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dolní Bukovsko

Seznamte se u nás s atributy kvalitního duchovního života. Na nás může v nouzi obrátit, rádi vám pomůžeme. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Poskytujeme útočiště pro duchovní setkání. Zavítejte také na naši farnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dolní Slověnice

V naší církevní instituci obohatíte svůj duchovní život. Přijďte k nám najít cestu k bohu. Pořádáme společná setkávání. Můžete u nás přijmout pomoc v nouzi. Máte možnost účastnit se našich pravidelných bohoslužeb. Nabízíme příležitost duchovního setkání. Srdečně Vás zveme na naši farnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku