Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Zubrnice

Poradíme Vám, jak si obohatit svůj duchovní život. Sousředíme se na pomoc lidem v nouzi. Dojděte díky nám k duchovnímu poznání. Přijďte na setkání naší církve. Naše bohoslužba vám otevře cestu k sebepoznání. Dovolte nám pozvat vás na naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Václavice u Benešova

V naší církevní instituci mají lidé možnost setkat se s duchovním životem. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Naše setkávání v rámci církve můžete navštívit i vy. Najít duchovní vyrovnanost Vám půjde s naší církví snadno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Neveklov

Zajistíme vám klidnou cestu k duchovnímu životu. Vytváříme možnost získat duchovní vyrovnanost. Najděte svou cestu k bohu i vy. Nebudete sami v nouzi, u nás najdete pomoc. Na naší farnosti Vás rádi uvidíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Chotýšany

Naše církevní instituce vám umožní vést bohatý duchovní život. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Nabízíme přínos v duchovní vyrovnanosti. Na našem setkávání jsou všichni vítáni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Hoštka

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na naši instituci. Jsme tím správným místem, pokud hledáte cestu k bohu. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. Zúčastněte se našich zajímavých setkávání pro všechny lidi, kteří hledají víru. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Využijte některé z našich duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Nové Strašecí

Nezanedbávejte svůj duchovní život. Poznejte své nové přátele na našich setkáváních. Přijďte se podívat na naši bohoslužbu. Naše církev má program i pro děti. V naší farnosti najdete potřebnou pomoc. Nabízíme možnost pořádání koncertů. Přinášíme možnost na shlédnutí poutavých přednášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Zruč nad Sázavou

Naše církev se stará o duchovní život svých členů. Na našich setkáváních je připraven program pro děti i dospělé. Přijďte k nám objevit svou cestu k bohu. Nabízíme potřebným pomoc v nouzi. Zabýváme se organizací bohoslužeb. Díky našemu duchovnímu setkání se budete cítit lépe..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kadlín

Poznejte s námi, jak správně prožít duchovní život. Navštivte naši církevní instituci, kde vám pomůžeme s přechodem na cestě k bohu. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Setkávejte se s lidmi v rámci naší církve s lidmi dobré vůle. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Přijďte na naše duchovní setkání, rádi Vás přivítáme mezi sebou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Bukovno

Duchovní život může lidem pomoci zvládat těžké situace. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Najděte svou cestu k bohu i vy. S námi získáte zpět svou duchovní vyrovnanost. Na naše setkávání jsou vítáni známé i nové tváře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Chotětov

Je na vás, jaký duchovní život zvolíte. S našim přispěním můžete dosáhnout duchovní vyrovnanosti. Poskytujeme duchovní setkávání, které lidem pomáhá na cestě k bohu. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na naši instituci. Poskytneme vám návod, jak najít správnou cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku