Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Československá provincie Chudých školských sester naší Paní

V naší církevní instituci obohatíte svůj duchovní život. Pokud přemýšlíte nad svou existencí či neexistencí, pomůžeme vám pomocí cesty k bohu. Přinášíme možnost našich společných církevních setkávání. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Přijďte na naše bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Havířov - Šumbark

Našim věřícím věnujeme velkou péči. Získejte u nás duchovní vyrovnanost. Využijte příležitosti ke společnému církevnímu setkávání. Nebudete sami v nouzi, u nás najdete pomoc. S našimi církevními službami bude blíže na cestě k bohu. Přijďte na naše bohoslužby. Pořádáme bohoslužby a duchovní setkání pro všechny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní komunita Salesiánů Dona Boska v Prostějově

Nabízíme vám služby pro kvalitní duchovní život. Díky nám nebude problém najít správnou cestu k bohu. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Přinášíme možnost duchovních setkání. Máme připravený i program pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Karviná

Naše církevní instituce poskytuje lidem bohatý a pestrý duchovní život. Rádi vás uvidíme při společném setkávání. Ukážeme vám směr kudy vede cesta k bohu. Pořádáme pro vás pravidelné bohoslužby. Rádi vás uvítáme na jednom z našich duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pražská provincie kongregace Nejsvětějšího Vykupitele (Redemptoristé)

Kvalitní duchovní život je naší prioritou. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Jsme ti praví na duchovní setkání. V naší farnosti se budete cítit skvěle. Zajistíme koncert duchovní hudby. Přijďte se k nám podívat na zajímavou výstavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Chrudim

Poskytujeme podporu a zázemí duchovnímu životu našich věřících. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. U nás naleznete útěchu i pomoc v nouzi. S námi najdete svou duchovní vyrovnanost. Zúčastněte se našich zajímavých setkávání pro všechny lidi, kteří hledají víru. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě. V našem poslání je pořádat také duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kongregace Sester Neposkvrněného Početí Panny Marie III. řádu sv. Františka z Assisi

U nás dostanete rady pro správný duchovní život. Nabízíme vám pomoc v nouzi s ochotou a přijetím. Cestou ke spokojenému životu je víra a klid v duši. Začněte u nás svou cestu k bohu. Připravujeme zajímavá setkávání pro všechny lidi s dobrým srdcem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Hradec Králové

Je na vás, jaký duchovní život zvolíte. Nacházejte s námi cestu k bohu. Využijte naší možnosti setkávání. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Naše farnost poskytuje prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká provincie Kongregace Milosrdných sester sv. Kříže

Najděte s námi naplnění Vašeho duchovního života. U nás se přiblížíte cestě, která vás dovede k bohu. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Umožňujeme společná církevní setkávání. Jsme tu od toho, abychom pomáhali v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Trutnov

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Poskytneme vám návod, jak najít správnou cestu k bohu. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Dovolte nám pozvat vás na naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku