Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Domažlicích

Organizujeme a rozvíjíme duchovní život všech našich věřících. Naše církevní instituce poskytne pomoc v nouzi. Zabýváme se organizací bohoslužeb. Naše farnost zajišťuje duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Vítkově

Úspěšně pomáháme v naplnění duchovního života. Využijte možnosti našich společných církevních setkávání. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu. Pokud jste v nouzi, poskytne vám naše instituce pomoc. Zavítejte k nám, chcete-li posílit duchovní vyrovnanost. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Pozděchově

Obohaťte si svůj duchovní život. Přijďte za námi na setkání naší církve. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi. Naučíme Vás, jak docílit duchovní vyrovnanosti. U nás najdete tu správnou cestu k bohu. Zajišťujeme církevní bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Svratouchu

Poradíme vám jak začít žít duchovní život. Příznivci naší církve se mohou účastnit pravidelných setkání. Jsme církev, u které najdete cestu k bohu. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Zajišťujeme vedení bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Chebu

Seznamte se u nás s atributy kvalitního duchovního života. Naše církevní instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. Neváhejte využít příležitosti ke společnému setkávání. S naší církví najde cestu k bohu každý. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Pelhřimově-Strměchách

Vést duchovní život je dnes možné bez omezení. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Začněte u nás svou cestu k bohu. Nabízíme vám pomoc v nouzi s ochotou a přijetím. Odnesete si od nás vnitřní duchovní vyrovnanost. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Veselí

Potřebami duchovního života se zabývá naše církev. Víme, jak najít cestu k bohu. U nás posílíte svou duchovní vyrovnanost. Potřebným nabízíme pomoc v nouzi. Naše bohoslužby mají hluboký smysl.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Novém Jičíně

Přinášíme naplnění Vašeho duchovního života. Poskytujeme potřebnou pomoc pro všechny v nouzi. Poskytujeme církevní služby, jejichž cílem je duchovní vyrovnanost. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Přijďte kdykoli na setkání naší církve. V našem kostele můžete se můžete zúčastnit bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Praze 3 - Žižkov I

Pomáháme našim členům vést kvalitní a pestrý duchovní život. Zveme vás ke společnému setkávání. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb. Poradíme Vám, jak se můžete začít věnovat charitě. Naše koncerty jsou přístupné i pro veřejnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Hronově

V naší církevní instituci obohatíte svůj duchovní život. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu. Pořádáme pro vás pravidelné bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku