Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Církev adventistů sedmého dne

Zaměřujeme se na oživení duchovního života. Dojděte díky nám k opravdovému osvobození a poznání duchovního světa se vší pokorou. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu. V rámci našich setkávání posilujeme duchovní hodnoty a víru v boha.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diecézní charita Litoměřice- Katolická charita a misie

Zaměřujeme se na oživení duchovního života. U nás posílíte svou duchovní vyrovnanost. Na setkání bude zajištěn program i pro Vaše děti. Naše církev pravidelně přispívá na charitu. Nabízíme program našich církevních koncertů. Využijte prostory církve k uspořádání své výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Malého Bobše

Naplníme váš duchovní život. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Najít cestu k bohu Vám půjde s naší církví snadno. Duchovní vyrovnanosti s námi dosáhnete velice snadno. Využijte možnost setkávat se s lidmi v rámci naší církevní instituce. Poradíme, jak správně duchovně vést Vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek Metoděj- Katolická charita a misie

Vedeme klienty k rozvíjení jejich duchovního života. Pro Vaše děti jsme tím správným duchovním místem. Na našich koncertech rádi přivítáme i nové příznivce. Využijte možnosti navštívit naše pěkné výstavy. Naše církevní přednášky si oblíbíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Šenově u Ostravy

Pomůžeme vám obohatit duchovní život. Pořádáme pravidelná setkávání, kterých se můžete účastnit i vy. Najít správnou cestu k bohu nikdy nebylo jednodušší. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Můžete se na nás obrátit, potřebujete-li v nouzi pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská charita Plzeň - Katolická charita a misie

Na pestrý duchovní život se zaměřujeme v naší církevní instituci. Připravíme vám cestu k bohu. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. Na naše setkávání jsou vítáni známé i nové tváře. Poskytujeme pomoc v nouzi. S námi a charitou opravdu pomůžete potřebným lidem. Využijte možnosti navštívit naše pěkné výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Táboře

Nabízíme Vám bohatý duchovní život. Snažíme se o maximální pomoci v nouzi. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost. Naše církev pořádá setkávání se zábavným programem. S naší pomocí naleznete cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Mšeno u Mělníka

Pomůžeme vám prožít opravdový duchovní život. Hledejte u nás duchovní podporu a vyrovnanost. Můžete se na nás obrátit, potřebujete-li v nouzi pomoci. Náš duchovní program je i pro děti. Na pomoc potřebným je tu charita. Zaměřujeme ser na pořádání koncertů. U nás máte možnost zhlédnout také pěknou výstavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy

Kvalitní duchovní život je naší prioritou. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Využijte možnosti našich společných církevních setkávání. Rádi vám pomůžeme s vaší duchovní vyrovnaností. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Praha 1 - Malá Strana

S námi získáte bohatý duchovní život. Najdete u nás duchovní vyrovnanost. Pomáháme lidem v nouzi. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Věnujeme se charitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku