Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Církve bratrské v Ostravě

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitu duchovního života věřících. Rádi Vám nabídneme pomoc v nouzi. Přijďte na setkání naší církve. Najít cestu k bohu Vám půjde s naší církví snadno. Získejte s námi duchovní vyrovnanost. Přinášíme možnost společných bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťanský sbor Heršpice u Slavkova

Naším prvořadým zájmem je péče o duchovní život v naší komunitě. Ukážeme Vám tu správnou cestu k duchovní vyrovnanosti. Nacházejte s námi cestu k bohu. Přijďte na naše setkání i vy. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi. Každý může přijít na naší bohoslužbu. Využijte nabídky duchovního setkání pod záštitou naší organizace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Litomyšli

Kromě jiného se věnujeme i poradenství v oblasti duchovního života. S našim přispěním můžete dosáhnout duchovní vyrovnanosti. Pořádáme setkání našich členů. Poradíme Vám, jak využít pomoc v nouzi. Na cestě se setkáte s pravou cestou k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Křesťanské společenství Praha

U nás se hodnotí převážně duchovní život. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Nabízíme možnost našich společných církevních setkávání. Dojděte díky nám k duchovnímu poznání. Naše organizace má ve své činnosti i duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Chrudimi

Pomáháme našim členům vést kvalitní a pestrý duchovní život. Dojděte díky nám k opravdovému osvobození a poznání duchovního světa se vší pokorou. Jsme církev, která Vám nabídne pomoc v nouzi. Rádi na našich bohoslužbách přivítáme všechny lidi dobré vůle. Zajistíme duchovní program i pro Vaše děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská společnost českých unitářů

Organizujeme a rozvíjíme duchovní život všech našich věřících. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. U nás najdete duchovní vyrovnanost. Budeme rádi, když nás navštívíte na naší bohoslužbě. Zajišťujeme duchovní setkání věřících. Přijďte si prohlédnout bohatou nabídku naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Brně - Betanie

Zaměřujeme se na péči našich věřících v oblasti duchovního života. Prostřednictvím setkávání s lidmi víry se vám otevřou nové obzory. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Odnesete si od nás vnitřní duchovní vyrovnanost. Využijte možnosti duchovního setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Praze 1/III. - Nové Město

Pořádáme setkání věřících, kteří do našich prostor zavítají rozvíjet svůj duchovní život a svět. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Nabízíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Setkávání se s lidmi dobré vůle vás příjemně obohatí. Pořádáme obřady a duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Kroměříži

Zajímáme se o duchovní život našich klientů. Organizujeme bohoslužby, obřady a jiná setkávání. Víme, jak najít cestu k bohu. Svěřte se do našich rukou a získáte pomoc v nouzi. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Na našich bohoslužbách je každý vítán. Zajděte k nám na pravidelná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Kuřimi 1

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Naši možnost ubytování mohou využít členové církve i jejich blízcí. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. V případě zájmu našich věřících pořádáme duchovní setkání. Zajistíme koncert duchovní hudby. Nabízíme možnost účastnit se našich poutavých přednášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku