Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Novém Bydžově

Přispějeme ke zlepšení Vašeho duchovního života. Najděte u nás cestu k bohu. Pomáháme všem potřebným v nouzi. Využijte příležitosti ke společnému setkávání. Díky nám si udržíte svou duchovní vyrovnanost. Úzce spolupracujeme s charitou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek evangelických kazatelů

Duchovní život může lidem pomoci zvládat těžké situace. V rámci duchovních aktivit pořádáme také bohoslužby. Nabízíme program našich církevních koncertů. Zajišťujeme pořádání duchovních přednášek. Máme vlastní knihovnu s duchovní tematikou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kloboukách u Brna

Dbáme velmi o duchovní život našich věřících. V našem kostele můžete se můžete zúčastnit bohoslužby. Připravujeme církevní program i pro děti. U nás můžete pořádat jakýkoliv koncert. V prostorách naší církve jsou pořádány různé výstavy. Přijďte k nám nabýt nové poznatky na některou z našich přínosných přednášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Semonicích

Pro duchovní život dělá naše instituce mnoho. Vydejte se s námi na cestu k bohu. U nás se dočkáte potřebné pomoci v nouzi. Využijte možnosti účasti na pravidelných bohoslužbách. Naše církev pravidelně pořádá i koncerty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Liberci- Českobratrská církev evangelická

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitní duchovní život. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Nabízíme Vám možnost objevit cestu k bohu. Získejte u nás duchovní vyrovnanost. Nabízíme příležitost ke společnému setkávání. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Borové u Poličky

Kvalitní rozvoj duchovního života nabízí naše církevní instituce. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu. Pomoc v nouzi je naším posláním. U nás můžete posílit svou duchovní vyrovnanost. Na našich bohoslužbách je každý vítán.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Chocni

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Zavítejte na některé z našich setkávání. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na naši instituci. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Můžete také navštívit naše bohoslužby. Pro příznivce naší církev připravujeme pravidelné koncerty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Plzni - západní sbor

Najděte s námi naplnění Vašeho duchovního života. Vaše duchovní rovnováha a duševní vyrovnanost je naším cílem. Ukážeme Vám cestu k bohu. Sousředíme se na pomoc lidem v nouzi. Rádi Vás uvítáme při společných setkáváních. Přicházíme s možností účasti na pravidelných bohoslužbách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Sedlci - Prčicích

Nabízíme Vám bohatý duchovní život. Přijďte k nabýt duchovní vyrovnanosti. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Využijte příležitosti ke společnému církevnímu setkávání. Poodhalíme vám cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Opatovicích

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Na nás může v nouzi obrátit, rádi vám pomůžeme. Organizujeme bohoslužby, obřady a jiná setkávání. Pro přehled bohoslužeb nás kontaktujte. Na naše duchovní setkání můžete přijít kdykoliv. Naše církev má program i pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku