Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Církve bratrské v Černošicích

U nás se hodnotí převážně duchovní život. Díky nám najdete správnou cestu k bohu. Jako členové naší církve budete moci někomu poskytnout pomoci v nouzi. Přijďte k nám posílit svou duchovní vyrovnanosti. Přijďte za námi na setkání naší církve. Zajišťujeme církevní program pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Miloticích nad Opavou

Přispějeme ke zlepšení Vašeho duchovního života. Přijďte k nám najít cestu k bohu. Všem v nouzi vždy ochotně a rádi pomůžeme. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Naše farnost vás zve na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Brně - Řečkovicích

Naše církevní instituce poskytuje lidem bohatý a pestrý duchovní život. Připravujeme setkání k různým událostem. Naučíme vás duchovní vyrovnanosti. Cesta k bohu je v naší církvi jednoduchá. Každé duchovní setkání se stane nezapomenutelným zážitkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Teplé u Toužimi

V naší církevní instituci obohatíte svůj duchovní život. Využijte možnosti našich společných církevních setkávání. Jsme tu pro každého z vás, abychom vám pomohli z nouze. Přijďte k nám najít cestu k bohu. Najděte vyrovnanost na našem duchovním setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Libochovicích

Nezanedbávejte svůj duchovní život. V případě potřeby Vám poskytneme pomoc v nouzi. U nás posílíte svou duchovní vyrovnanost. Jsme tím správným místem, pokud hledáte cestu k bohu. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Naplňte své životy a využijte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavný monastýr svatého mučedníka Gorazda v Hrubé Vrbce

V naší církevní instituci se zaměřujeme na kvalitu duchovního života. Připravujeme zajímavá setkávání pro všechny lidi s dobrým srdcem. Přidejte se k nám a najděte cestu k bohu. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Přijďte na naše církevní bohoslužby. Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nazaret, středisko Diakonie a misie Církve československé husitské

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitní duchovní život. Sousředíme se na pomoc lidem v nouzi. Pořádáme pravidelná setkávání, kterých se můžete účastnit i vy. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Díky naší instituci dojdete k duchovní vyzrálosti nutné k dosažení spokojeného života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Lanškrouně - Pravoslavná církev

Naše organizace se zabývá poradenstvím v oblasti duchovního života. Dojděte díky nám k opravdovému osvobození a poznání duchovního světa se vší pokorou. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Naše bohoslužba vám otevře cestu k sebepoznání. Duchovní setkání je Vám zcela otevřené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Chrudimi IV.

Nabízíme vám služby pro kvalitní duchovní život. Přicházíme s možností účasti na pravidelných bohoslužbách. Naše farnost zajišťuje duchovní setkání. Naše církevní akce jsou i pro děti. Nabízíme možnost pořádání koncertů. Vytváříme možnost účastnit se našich zajímavých přednášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Hořovičkách

Jsme tou správnou volbou, pokud chcete oživit svůj duchovní život. Setkávání se s lidmi dobré vůle vás příjemně obohatí. Pokud jste se ocitli v nouzi, rádi vám pomůžeme. Využijte možnosti účasti na pravidelných bohoslužbách. Zabýváme se pořádáním duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku