Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Praze 4 - Modřany

Zabýváme se pořádáním náboženských setkání pro aktivní rozvíjení duchovního života. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. V rámci duchovních aktivit pořádáme také bohoslužby. Těšíme se na Vás při společných duchovních setkáních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ochranovský sbor při Českobratrské církvi evangelické v Rovensku pod Troskami

Duchovní život pomáhá lidem poznat sebe sama. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Rádi Vám zprostředkujeme cestu k bohu. Nabízíme svou pomoc v nouzi potřebným lidem. Poznejte své nové přátele na našich setkáváních. Přijďte se podívat na naši bohoslužbu. Umožňujeme společná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ochranovský seniorát při Českobratrské církvi evangelické

Staráme se o duchovní život nejen nás, ale i svých blízkých. Umožňujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Můžete u nás přijmout pomoc v nouzi. Přinášíme možnost společných setkávání. V naší církvi jistě najdete cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Prostějově

Duchovní život a spiritualita je to, čemu se věnujeme. Využijte příležitosti ke společnému církevnímu setkávání. Na naši poskytovanou pomoc v nouzi se můžete spolehnout. Začněte u nás svou cestu k bohu. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Bukovce

Kromě jiného se věnujeme i poradenství v oblasti duchovního života. Můžete u nás přijmout pomoc v nouzi. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Pořádáme duchovní akce i pro děti. Neváhejte zavítat na naši farnost. Chystáme koncerty pro děti i dospělé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Dolní Bělé

Lidé mohou vést svobodný duchovní život. U nás naleznete útěchu i pomoc v nouzi. Naše církev organizuje mnoho setkávání. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. Naše farnost vás zve na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Lounech

Zajistíme vám klidnou cestu k duchovnímu životu. V našem kostele můžete se můžete zúčastnit bohoslužby. Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání. Zveme vás na přátelské posezení do naší farnosti. Přijďte si vybrat do naší kvalitně vybavené knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kladně

Naše komunita je místem sdílení a naplnění duchovního života každého jednotlivce. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. Naše církev organizuje mnoho setkávání. Pomoc v nouzi je naší náplní. Jsme tím správným místem, pokud hledáte cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Neratovicích - Libiši

Vedeme klienty k rozvíjení jejich duchovního života. Můžete u nás přijmout pomoc v nouzi. Pořádáme církevní setkávání, jejichž smyslem je vaše duchovní vyrovnanost. Nabízíme možnost našich společných církevních setkávání. Najděte s námi svou cestu k bohu. Díky našemu duchovnímu setkání se budete cítit lépe..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ochranovský sbor při Českobratrské církvi evangelické v Tanvaldě

Nabízíme útočiště pro duchovní život. V případě potřeby Vám poskytneme pomoc v nouzi. Nabízíme služby církve a duchovní setkávání. Věnujeme se duchovním obřadům a bohoslužbám vedoucím k duchovní vyrovnanosti. Naše bohoslužby zaujmou každého. Naše duchovní setkání si oblíbíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku