Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká kongregace sester dominikánek

Dbáme velmi o duchovní život našich věřících. S naší církví se budete na setkáváních opravdu bavit. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Naším cílem je poskytovat pomoc v nouzi. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konvent minoritů v Krnově

V naší církevní instituci se zaměřujeme na kvalitu duchovního života. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi. U nás můžete posílit svou duchovní vyrovnanost. Při našich setkáních najdete svou cestu k bohu. Každý může přijít na naší bohoslužbu. Rádi uspořádáme duchovní setkání na určité téma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost u kostela sv. Jiří Praha - Hloubětín

Seznamte se u nás s atributy kvalitního duchovního života. U nás můžete posílit svou duchovní vyrovnanost. Rádi vás uvidíme při společném setkávání. Rádi na našich bohoslužbách přivítáme všechny lidi dobré vůle. Zavítejte k nám na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Heřmanov u Velké Bíteše

Naše církevní instituce vám umožní vést bohatý duchovní život. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Setkání s námi vám může změnit život. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Pomůžeme vám s duchovním myšlením na cestě k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Úhonice

Obohatíme Váš duchovní život. Na naše setkávání jsou vítáni známé i nové tváře. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Objevíte u nás svou cestu k bohu. Zabýváme se službami, které často pomáhají v nouzi. Naše instituce věnuje čas na vytváření duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Chrastava

Přijďte k nám a poznejte duchovní život. Poskytujeme duchovní setkávání, které lidem pomáhá na cestě k bohu. Pokud jste se ocitli v nouzi, rádi vám pomůžeme. Jsme církev, která nabízí duchovní vyrovnanost. Na našich duchovních setkáních projdete duchovní proměnou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dobříš

V naší církevní instituci si uvědomujeme, jak je duchovní život pro lidi důležitý. Proč byste se s námi nemohli setkat? Připravíme vám cestu k bohu. Přidejte se k nám a docílíte duchovní vyrovnanosti. V případě zájmu našich věřících pořádáme duchovní setkání. Pořádáme duchovní akce i pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Velké Kunětice

Zabýváme se pořádáním náboženských setkání pro aktivní rozvíjení duchovního života. Ukážeme vám opravdovou cestu k bohu. Přinášíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Nabízíme vám příležitost ke společnému setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Žďárec

Naše křesťanské společenství nabízí programy v oblasti duchovního života. Působíme jako organizace, která pomáhá k nalezení víry a cestě k bohu. Nabízíme svou pomoc v nouzi potřebným lidem. Najdete u nás duchovní vyrovnanost. Zavítejte na setkání naší církve. Navštěvujte naše pravidelná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Skála

Inspirujte se, jak prožít úžasný duchovní život. Naše církevní instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. Poskytneme Vám pomoc při hledání cesty k bohu. Nabízíme důstojné a klidné bohoslužby. Na našem duchovním setkání dojdete k poznání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku