Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Vyškov - Dědice

Duchovní život pomáhá lidem poznat sebe sama. Jsme tu pro každého z vás, abychom vám pomohli z nouze. Nabízíme možnost pravidelných bohoslužeb. Navštěvujte naše pravidelná duchovní setkání. I vy můžete využít služby naší farnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Královopolské Vážany

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Rádi Vám nabídneme pomoc v nouzi. U nás najdete tu správnou cestu k bohu. Pořádáme pro vás pravidelné bohoslužby. Rádi uspořádáme duchovní setkání na určité téma. Rádi vás uvítáme v naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Luleč

Váš duchovní život bude díky nám dokonalý. Najděte u nás cestu k bohu. Poskytujeme pomoc v nouzi. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách. Naše organizace má ve své činnosti i duchovní setkání. S radostí Vás přivítáme na naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Újezd pod Troskami

Pomůžeme Vám obohatit Váš duchovní život. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Nabízíme příležitost k účasti na pravidelných bohoslužbách. Zaměřujeme se na duchovní setkání pro děti i dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Police nad Metují

U nás se dozvíte jak si zajistit kvalitní duchovní život. Specializujeme se na hledání duchovní vyrovnanosti. Díky nám najdete správnou cestu k bohu. Přijměte naši možnost setkávání. Pomáháme lidem v nouzi. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb. Jsme specialisté na pořádání duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Úpice

Pro duchovní život dělá naše instituce mnoho. Najděte s námi svou cestu k bohu. Obraťte se na naši církev a pomůžeme Vám v nouzi. Přicházíme s možností účasti na pravidelných bohoslužbách. Máte možnost zúčastnit se našich duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Horní Brusnice

Poznejte s námi, jak správně prožít duchovní život. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Můžeme vám pomoci najít cestu k Bohu. Vytváříme možnost získat duchovní vyrovnanost. Pořádáme duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Brenná

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitní duchovní život. Setkávejte se s námi na našich duchovních sezeních a bohoslužbách. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Rádi na našich bohoslužbách přivítáme všechny lidi dobré vůle. Nabízíme možnost duchovního setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Dubá

U nás najdete naplnění Vašeho duchovního života. U nás naleznete útěchu i pomoc v nouzi. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby. Těšíme se na Vás při společných duchovních setkáních. Na naší farnost můžete kdykoli zavítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Polevsko

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Spolehněte se, že díky nám najdete duševní rovnováhu. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Rádi vás uvidíme při společném setkávání. V případě potřeby Vám přinášíme pomoc v nouzi. Vedeme pravidelné bohoslužby i ke zvláštním příležitostem. Každé duchovní setkání se stane nezapomenutelným zážitkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku