Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Karlovy Vary u sv. Maří Magdaleny

V naší církevní instituci si uvědomujeme, jak je duchovní život pro lidi důležitý. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Proč byste se s námi nemohli setkat? Naše církevní instituce poskytne pomoc v nouzi. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Široké Třebčice

Rádi vás povedeme na cestě k duchovnímu životu. Poskytujeme duchovní služby a obřady jako pomoc v nouzi. Pomůžeme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. Na našich bohoslužbách je každý vítán. Využijte nabídku našich duchovních setkání. I vy můžete využít služby naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Deštné v Orlických horách

Nabízíme naplnění Vašeho duchovního života. Navštivte naši církevní instituci, kde vám pomůžeme s přechodem na cestě k bohu. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Příznivci naší církve se mohou účastnit pravidelných setkání. Pomoc v nouzi poskytneme všem, kteří ji potřebují. Přinášíme možnost společných bohoslužeb. Rádi vás uvítáme na jednom z našich duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Žirovnice

Poskytujeme podporu a zázemí duchovnímu životu našich věřících. Nabízíme příležitost k účasti na pravidelných bohoslužbách. Rádi vás uvítáme na jednom z našich duchovních setkání. Využijte toho, že jsme seriózní farností. Naše církev pravidelně přispívá na charitu. Neváhejte navštívit naše koncerty s duchovní tematikou. Půjčte si svou oblíbenou knížku v naší vlastní knihovně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Nová Cerekev

Úspěšně pomáháme v naplnění duchovního života. Najděte s námi cestu k bohu. U nás se posunete o krok dál k duchovní vyrovnanosti. Zabýváme se organizací bohoslužeb. Zabýváme se pořádáním duchovních setkání. Využijte služby naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Biskupice u Hrotovic

Prožijte naplněný duchovní život. Přemýšlejte s námi o cestách k duchovní vyrovnanosti. Poskytujeme duchovní setkávání, které lidem pomáhá na cestě k bohu. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. Poskytujeme pomoc v nouzi. Zajišťujeme vedení bohoslužeb. Každé duchovní setkání se stane nezapomenutelným zážitkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Budkov

Dbáme velmi o duchovní život našich věřících. Setkáváme se rádi s lidmi podobného mínění. Snažíme se poskytovat pomoc v nouzi. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Najít cestu k bohu Vám půjde s naší církví snadno. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Využijte nabídku našich duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Červená Lhota

Zaměřujeme se na kvalitu duchovního života. V nouzi se u nás setkáte s pomocí. Ukážeme Vám tu správnou cestu k bohu. Nabízíme vám příležitost ke společnému setkávání. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách. Pořádáme duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Radkovice u Hrotovic

Naše církev se stará o duchovní život svých členů. Naše církev se zaměřuje na duchovní vyrovnanost. Pomáháme lidem v nouzi. Zajišťujeme setkávání k různým příležitostem. Objevíte u nás svou cestu k bohu. Přijďte na naše bohoslužby. V rámci našich duchovních setkání očistíte svou duši..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Nedvědice pod Pernštejnem

Církevní instituce se snaží obohatit duchovní život obyvatelstva. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k bohu. Chceme pomoci všem těm, kteří se ocitli v nouzi. Konáme bohoslužby pro blaho lidu. Na naše duchovní setkání můžete přijít kdykoliv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku