Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Náboženská obec Církve československé husitské v Praze 9 - Vysočany

Naše organizace se věnuje duchovnímu životu dětí a mládeže. Už mnoha lidem se po setkání s námi změnil život k lepšímu. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. Máte možnost účastnit se našich pravidelných bohoslužeb. Pořádáme bohoslužby a duchovní setkání pro všechny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Žamberku

Naším prvořadým zájmem je péče o duchovní život v naší komunitě. Rádi vám v nouzi nabídneme svou pomoc. Rádi se s vámi setkáme. Je krásné být vyrovnán i po duchovní stránce. Víme, jak najít cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Hrotovicích

Poskytneme komplexní informace zabývající se duchovním životem. Poskytujeme pomoc v nouzi. Poradíme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů v České republice

Dbáme především na duchovní život. V nouzi se u nás setkáte s pomocí. V naší církvi jistě najdete cestu k bohu. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Zavítejte na setkání naší církve.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká hinduistická náboženská společnost

V naší církevní instituci mají lidé možnost setkat se s duchovním životem. Snažíme se participovat na organizovaných setkáváních. Poodhalíme vám cestu k bohu. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi. Ukážeme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Javorníku nad Veličkou

Jsme církev, která si dává záležet na duchovním životě. Poradíme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. Ukážeme Vám tu správnou cestu k bohu. Pravidelně se u nás konají bohoslužby. Zajistěte duchovní život i pro své děti. Na náš koncert s duchovní tematikou může přijít každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Miroslavi

Přinášíme Vám bohatý duchovní život. Nabízíme vám možnost setkávání. U nás najdete tu správnou cestu k bohu. Přijďte na naše bohoslužby. Neváhejte navštívit naše koncerty s duchovní tematikou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Vsetíně (horní sbor)

Poznejte s námi, jak správně prožít duchovní život. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Snažíme se o maximální pomoci v nouzi. Pokud přemýšlíte nad svou existencí či neexistencí, pomůžeme vám pomocí cesty k bohu. Přidejte se k nám a docílíte duchovní vyrovnanosti. Navštivte naše pravidelné bohoslužby. Naše koncerty jsou určené všem zájemcům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Zlíně

Pokud vás zajímá duchovní život, s cestou vám pomůže naše církevní instituce. Získejte s námi duchovní vyrovnanost. Cesta k bohu je v naší církvi jednoduchá. Spolehněte se, že vám v nouzi ochotně poskytneme pomoc. Naše bohoslužba vám otevře cestu k sebepoznání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kroměříži

Naše křesťanské společenství nabízí programy v oblasti duchovního života. Jsme církev, která Vám nabídne pomoc v nouzi. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Nabízíme vám příležitost ke společnému setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku