Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Královéhradecká diecéze Církve československé husitské - Církev československá husitská

Ukážeme vám správnou cestu k duchovnímu životu. Přijďte na naše bohoslužby. Zajistěte duchovní život i pro své děti. Chystáme koncerty pro děti i dospělé. Vytváříme možnost účastnit se našich zajímavých přednášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Slezské církve evangelické augsburského vyznání v Jablunkově - Návsí

Najděte s námi naplnění Vašeho duchovního života. Máme zodpovědný přístup při vytváření duchovní vyrovnanosti. Zaměřujeme se na služby a pomoc v jakékoli lidské nouzi. Pravidelně se u nás konají bohoslužby. V naší knihovně najdete mnoho knih s duchovní tematikou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Praze 9 - Vysočany

Využijte naší pomoci s duchovním životem. Zúčastněte se s námi bohoslužeb a obřadů za účelem duchovní vyrovnanosti. Připravujeme setkání k různým událostem. Při našich setkáních najdete svou cestu k bohu. Provádíme bohoslužby k různým událostem. Vymýšlíme různé projekty spojené s charitou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonický institut

Inspirujte se, jak prožít úžasný duchovní život. Cestou ke spokojenému životu je víra a klid v duši. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Vydejte se s námi na cestu k bohu. Umožňujeme společná církevní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Hronově I.

Naše organizace se věnuje duchovnímu životu dětí a mládeže. Nacházejte s námi cestu k bohu. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Rádi Vás uvítáme při společných setkáváních. Pomůžeme vám najít svou vnitřní duchovní vyrovnanost. Zabýváme se organizací bohoslužeb. Navštivte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Slezské církve evangelické augsburského vyznání v Orlové

Seznamte se u nás s atributy kvalitního duchovního života. Zavítejte na některé z našich setkávání. Díky nám nebude problém najít správnou cestu k bohu. Snažíme se poskytovat pomoc v nouzi. Pomůžeme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Novém Boru

Věnujeme se obohacení duchovního života. Účast na našich setkáních pro všechny lidi dobré vůle vám může výrazně pomoci. Organizujeme pro vás bohoslužby. V rámci našich duchovních setkání očistíte svou duši. Navštivte i vy naši farnost. Dokážeme uspořádat koncert i Vám. Věnujeme se také zajišťování zajímavých výstav. Umožňujeme vám také účast na našich přednáškách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lydie Slezská diakonie

Naše církevní instituce poskytuje lidem bohatý a pestrý duchovní život. Poradíme Vám, jak využít pomoc v nouzi. S námi dosáhnete své duchovní vyrovnanosti. Přijměte naši nabídku pomoci na nalezení cesty k bohu. Zajišťujeme setkávání k různým příležitostem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Olomouci - Hodolanech

U nás si obohatíte svůj duchovní život. Jsme církev, která nabízí duchovní vyrovnanost. S naší pomocí naleznete cestu k bohu. Přijďte na pravidelná setkání naší církve. Všem v nouzi vždy ochotně a rádi pomůžeme. Nabízíme možnost pravidelných bohoslužeb. Využijte naši nabídku na zajímavá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní obec Starokatolické církve v Pelhřimově

Poznejte s námi, jak správně prožít duchovní život. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Najdete u nás pomoc v nouzi. Využijte možnosti účasti na pravidelných bohoslužbách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku