Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lydie Slezská diakonie

Naše církevní instituce poskytuje lidem bohatý a pestrý duchovní život. Poradíme Vám, jak využít pomoc v nouzi. S námi dosáhnete své duchovní vyrovnanosti. Přijměte naši nabídku pomoci na nalezení cesty k bohu. Zajišťujeme setkávání k různým příležitostem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Olomouci - Hodolanech

U nás si obohatíte svůj duchovní život. Jsme církev, která nabízí duchovní vyrovnanost. S naší pomocí naleznete cestu k bohu. Přijďte na pravidelná setkání naší církve. Všem v nouzi vždy ochotně a rádi pomůžeme. Nabízíme možnost pravidelných bohoslužeb. Využijte naši nabídku na zajímavá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní obec Starokatolické církve v Pelhřimově

Poznejte s námi, jak správně prožít duchovní život. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Najdete u nás pomoc v nouzi. Využijte možnosti účasti na pravidelných bohoslužbách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Kojetíně

Pomůžeme Vám vést čistý duchovní život. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Naše církevní instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Břeclav

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Naučíme Vás, jak nabídnout ostatním pomoc v nouzi. S námi najdete svou duchovní vyrovnanost. Ukážeme vám správnou cestu k bohu. Naše církev pořádá setkávání se zábavným programem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Klatovech

V naší církevní instituci vám umožníme zjistit, co v duchovním životě potřebujete. Poskytujeme ubytování pro členy naší církve. Přicházíme s možností účasti na pravidelných bohoslužbách. Umožňujeme duchovní setkání. Nabízíme program našich církevních koncertů. Přinášíme možnost na shlédnutí poutavých přednášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Plzeň - Doubravka

Staráme se o náš duchovní život. S námi dosáhnete své duchovní vyrovnanosti. Pomoc v nouzi je naší náplní. Ukážeme Vám tu správnou cestu k bohu. Pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Teplicích - Trnovanech

V naší církevní instituci vám umožníme návrat k duchovnímu životu. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Dáváme si záležet na pravidelné setkávání svých členů. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Pořádáme různá duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Židovská obec Děčín

Obohatíme i váš duchovní život. S námi najdete správnou cestu k bohu. Vždy rádi pomůžeme charitě. Zaměřujeme se na organizování církevních koncertů. Využijte možnosti navštívit naše pěkné výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Roudnici nad Labem

Naše instituce vám ukáže směr k nalezení duchovního života. Bude nám ctí zprostředkovat Vám cestu k bohu. Bude dám potěšením podílet se na vaší duchovní vyrovnanosti. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi. Rádi Vás zveme ke společným setkáváním. Budeme rádi, když nás navštívíte na naší bohoslužbě. Přijďte na naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku