Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Nové Syrovice

Zabýváme se pravidelnými činnostmi věnujícími se duchovnímu životu. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Využijte toho, že naše církevní instituce organizuje různá setkávání. S námi můžete najít cestu k bohu. Staráme se o zajištění různých typů bohoslužeb. U nás naleznete prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Rozsochy

U nás se hodnotí převážně duchovní život. Už mnoha lidem se po setkání s námi změnil život k lepšímu. Přijďte k nám objevit svou cestu k bohu. Přijďte na naše církevní bohoslužby. Máte možnost zúčastnit se našich duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Herálec pod Žákovou horou

Kvalitní rozvoj duchovního života nabízí naše církevní instituce. Pořádáme duchovní meditace. Nabízíme zajištění zajímavých přednášek. Využijte možnosti navštívit naše pěkné výstavy. U nás můžete pořádat jakýkoliv koncert. Využijte příležitosti zúčastnit se prohlídky u nás. Přidejte se k nám a pomozte charitě. Jste srdečně zváni do naší farnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Olešná na Moravě

Starejte se s námi o vlastní duchovní život. Naším cílem je poskytovat pomoc v nouzi. Na cestě se setkáte s pravou cestou k bohu. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Když se k nám přidáte, zajistíme Vám duchovní vyrovnanost. Staráme se o zajištění různých typů bohoslužeb. Přijďte na duchovní setkání sami nebo s přáteli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Zvole nad Pernštejnem

Nezanedbávejte svůj duchovní život. Náš cíl je vaše duchovní vyrovnanost. Můžeme vám pomoci najít cestu k Bohu. Naše církev pořádá setkávání se zábavným programem. Potřebným poskytujeme pomoc v nouzi. Vedeme pravidelné bohoslužby i ke zvláštním příležitostem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Habry

Nabízíme duchovní prostředky k úspěšnému naplnění duchovního života. U nás můžete získat duchovní vyrovnanost. Najít cestu k bohu bude díky nám hračka. Zavítejte na setkání naší církve. Přijďte si k nám pro pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Babice

Nabízíme duchovní prostředky k úspěšnému naplnění duchovního života. Základem spokojeného života je porozumět vaší duši a nalézt harmonii. V nouzi najdete pomoc u naší instituce. S radostí se s Vámi setkáme na naší farnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Krasonice

V naší církevní instituci se můžete vrátit zpět k duchovnímu životu. Vaše duchovní rovnováha a duševní vyrovnanost je naším cílem. Přidejte se k nám a najděte cestu k bohu. Církevními službami pomáháme lidem v nouzi. Naše bohoslužby mají hluboký smysl. Najděte vyrovnanost na našem duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Polná

U nás se hodnotí převážně duchovní život. Pomáháme ochotně všem, kteří se ocitli v nouzi. Přijďte na příjemná setkání naší církve. Přijďte k nabýt duchovní vyrovnanosti. Pravidelně se u nás konají bohoslužby. Využijte nabídky duchovního setkání pod záštitou naší organizace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Urbanov

Úspěšně pomáháme v naplnění duchovního života. Dojděte díky nám k opravdovému osvobození a poznání duchovního světa se vší pokorou. Ukážeme Vám cestu k bohu. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách. Využijte některé z našich duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku