Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Vojkov

Obohatíme i váš duchovní život. Získejte u nás duchovní vyrovnanost. Bude nám ctí zprostředkovat Vám cestu k bohu. Dáváme si záležet na pravidelné setkávání svých členů. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Nechvalice

Naše církev se postará o váš duchovní život. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete. Pomůžeme vám najít svou vnitřní duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vranov u Benešova

Staráme se o náš duchovní život. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Máte možnost účastnit se společných setkávání. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Nalezněte svou cestu k bohu spolu s námi. Naše farnost je vám k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Prackovice nad Labem

Váš duchovní život bude díky nám dokonalý. Pro nás je pomoc v nouzi samozřejmostí. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu. Naše církev se zaměřuje na duchovní vyrovnanost. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb. Vyzkoušejte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Pečky

Součástí našich křesťanských aktivit je i věnování se duchovnímu životu. V naší církvi jistě najdete cestu k bohu. Najdete u nás duchovní vyrovnanost. Zúčastněte se našich zajímavých setkávání pro všechny lidi, kteří hledají víru. Snažíme se poskytovat pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Rataje nad Sázavou

Pro duchovní život dělá naše instituce mnoho. Jsme tím správným místem, pokud hledáte cestu k bohu. S námi načerpáte novou energii v rámci setkávání, které pořádáme. Najdete u nás duchovní vyrovnanost. Naše církevní instituce poskytne pomoc v nouzi. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách. Bude nám ctí přivítat Vás na společných duchovních setkáních..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Horní Vidim

Poskytneme Vám bohatý duchovní život. Přijďte na pravidelná setkání naší církve. Jsme církev, která Vám nabídne pomoc v nouzi. Jsme tím správným místem, pokud hledáte cestu k bohu. Náš cíl je vaše duchovní vyrovnanost. Staráme se o zajištění různých typů bohoslužeb. Díky návštěvě duchovního setkání se budete cítit lépe..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kosmonosy

Zajímavé akce pro rozšíření duchovního života nabízí naše církevní instituce. Odnesete si od nás vnitřní duchovní vyrovnanost. Nabízíme potřebným pomoc v nouzi. Přinášíme Vám možnost najít cestu k bohu. Jsme církevní instituce pořádající zajímavá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Žitovlice

Obohatíme i váš duchovní život. Díky naší instituci dojdete k duchovní vyzrálosti nutné k dosažení spokojeného života. Můžete se na nás obrátit, potřebujete-li v nouzi pomoci. Nalezněte svou cestu k bohu spolu s námi. Poskytujeme duchovní setkávání, které lidem pomáhá na cestě k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Sány

Našim věřícím věnujeme velkou péči. S naší církví se budete na setkáváních opravdu bavit. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. Přijměte pozvání na naše pravidelné bohoslužby. Naše duchovní setkání jsou tu i pro Vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku