Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústecký seniorát Českobratrské církve evangelické

Rádi vás povedeme na cestě k duchovnímu životu. Díky nám najdete správnou cestu k bohu. Zveme vás ke společnému setkávání. Umožňujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Obraťte se na naši církev a pomůžeme Vám v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Třebenicích

Naše církevní instituce poskytuje lidem bohatý a pestrý duchovní život. Bude nám ctí pomoci Vám najít cestu k bohu. Dáváme si záležet na pravidelné setkávání svých členů. Pomůžeme vám s vaší duchovní vyrovnaností. Jsme tu proto, abychom Vám pomohli v nouzi. Zajišťujeme vedení bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poděbradský seniorát Českobratrské církve evangelické

Obraťte se na nás v případě obnovení duchovního života. Setkávejte se s lidmi v rámci naší církve s lidmi dobré vůle. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Přijďte k nabýt duchovní vyrovnanosti. Zveme Vás na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ochranovský sbor při Českobratrské církvi evangelické v Turnově

Zaměřujeme se na pestrý duchovní život našich věřících. S námi načerpáte novou energii v rámci setkávání, které pořádáme. Nabízíme pomoc v nouzi. Poskytujeme církevní služby, jejichž cílem je duchovní vyrovnanost. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby. Využijte nabídky duchovního setkání pod záštitou naší organizace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Jindřichově Hradci

Naše církev se stará o duchovní život svých členů. Rádi Vás zveme ke společným setkáváním. Pomůžeme vám v nouzi. Poskytneme vám návod, jak najít správnou cestu k bohu. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církevní sbor Evangelické církve augsburského vyznání v ČR v Plzni

Využijte naše služby k prohloubení vašeho duchovního života. Setkávejte se s námi na našich duchovních sezeních a bohoslužbách. Pomůžeme vám v nouzi a nesnázích, které vás trápí. Poskytujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Najděte svou cestu k bohu i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Praze 10 - Strašnice

Naše církevní instituce poskytuje lidem bohatý a pestrý duchovní život. Bude dám potěšením podílet se na vaší duchovní vyrovnanosti. Organizujeme bohoslužby, obřady a jiná setkávání. Pomáháme ochotně všem, kteří se ocitli v nouzi. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Přijďte se podívat na naše bohoslužby. Vaši pomoc charitě každý ocení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Mikulově - sbor Mikulov

U nás se hodnotí převážně duchovní život. Přijďte k nabýt duchovní vyrovnanosti. Pořádáme pravidelná setkávání, kterých se můžete účastnit i vy. Můžete u nás přijmout pomoc v nouzi. Přinášíme Vám možnost najít cestu k bohu. Naše bohoslužby mají hluboký smysl..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libertas Independent Agency o.s.

Naším prvořadým zájmem je péče o duchovní život v naší komunitě. Věnujeme se duchovním obřadům a bohoslužbám vedoucím k duchovní vyrovnanosti. Poznejte své nové přátele na našich setkáváních. Najít správnou cestu k bohu nikdy nebylo jednodušší. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Jednoty bratrské v Chrastavě

Ukážeme vám, jak žít pravým duchovním životem. Navštivte naši církevní instituci, kde vám pomůžeme s přechodem na cestě k bohu. Setkáváme se rádi s lidmi podobného mínění. Rádi na našich bohoslužbách přivítáme všechny lidi dobré vůle. Náš duchovní program je i pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku