Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce

Církevní instituce

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Rapotín - Farnost římskokatolické církve

Naše církev vám poradí jak žít kvalitní duchovní život. Zaměřujeme se na služby a pomoc v jakékoli lidské nouzi. Poskytujeme církevní služby, jejichž cílem je duchovní vyrovnanost. Zajišťujeme vedení bohoslužeb. Každé duchovní setkání se stane nezapomenutelným zážitkem. Zveme Vás na naši farnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Holice

Lidé mohou vést svobodný duchovní život. Můžete u nás hledat pomoc v nouzi. U nás posílíte svou duchovní vyrovnanost. Najdete u nás místo k setkávání. Pořádáme pro vás pravidelné bohoslužby. Bude nám ctí přivítat Vás na společných duchovních setkáních..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Turkovice u Přelouče

Pomáháme našim věřícím vést hodnotný duchovní život. Přinášíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Nabízíme vám pomoc v nouzi s ochotou a přijetím. Najděte s námi svou cestu k bohu. Přicházíme s možností účasti na pravidelných bohoslužbách. Navštivte naše duchovní setkání i Vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Boršov

Zajistíme vám klidnou cestu k duchovnímu životu. Provádíme bohoslužby k různým událostem. Přijďte na naše duchovní setkání. Využijte pomoc od naší farnosti. Přispíváme charitě věcně i svými činy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Mladějov na Moravě

Přijďte objevit naplnění Vašeho duchovního života. V rámci našich setkávání posilujeme duchovní hodnoty a víru v boha. Najděte s námi cestu k bohu. Rádi Vám pomůžeme v nouzi. Budeme rádi, když nás navštívíte na naší bohoslužbě. Zavítejte k nám na příští duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Jablonné nad Orlicí

Pořádáme různé akce k obohacení duchovního života. V případě potřeby Vám přinášíme pomoc v nouzi. Setkávejte se s námi na našich duchovních sezeních a bohoslužbách. Na našich bohoslužbách je každý vítán. Na naše duchovní setkání můžete přijít kdykoliv. Rádi Vás přivítáme na naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Horní Sloupnice

Zabýváme se neformálním vzdělávání v oblasti duchovního života. Zprostředkujeme různá setkávání svých členů. Pomůžeme vám s vaší duchovní vyrovnaností. Při našich setkáních najdete svou cestu k bohu. Pomoc v nouzi je naší prioritou. Každé duchovní setkání vás může neuvěřitelně naplnit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Klatovy

Poznejte s námi, jak správně prožít duchovní život. Využijte toho, že naše církevní instituce organizuje různá setkávání. Díky nám si udržíte svou duchovní vyrovnanost. V nouzi se u nás setkáte s pomocí. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Přijměte pozvání na naše bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kolinec

Staráme se o rozvoj duchovního života všech věkových skupin. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Zprostředkujeme různá setkávání svých členů. Nalezněte svou cestu k bohu spolu s námi. Nabízíme příležitost k účasti na pravidelných bohoslužbách. Pořádáme obřady a duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Nýřany

Povedeme vás na cestě k duchovnímu životu. Objevíte u nás svou cestu k bohu. Pomůžeme vám kdykoliv budete v nouzi. Přijďte se podívat na naše bohoslužby. Využijte naší nabídky a přijďte na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku