Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Ústecký kraj)

Církevní instituce Ústecký kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Děčíně

Zaměřujeme se na pestrý duchovní život našich věřících. Dáváme si záležet na pravidelné setkávání svých členů. Jsme církev, která Vám nabídne pomoc v nouzi. Rádi Vám pomůžeme najít cestu k bohu. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Litvínov

Nabízíme útočiště pro duchovní život. V případě potřeby Vám přinášíme pomoc v nouzi. Víme, jak najít cestu k bohu. Umožňujeme společná církevní setkávání. Vaše duchovní vyrovnanost je pro nás velmi důležitá. Přijďte se také zapojit do našich bohoslužeb. Zajišťujeme duchovní setkání věřících..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Chomutově

Duchovní život a spiritualita je to, čemu se věnujeme. Krátkodobě Vám poskytneme ubytování. Přijďte na naše církevní bohoslužby. Zabýváme se pořádáním duchovních setkání. Poradíme Vám, jak uspořádat církevní koncert. Přinášíme možnost na shlédnutí poutavých přednášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Bílině

U nás najdete pravý duchovní život. Naše církev organizuje mnoho setkávání. U nás najdete tu správnou duchovní vyrovnanost. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb. Pořádáme bohoslužby a duchovní setkání pro všechny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Rumburku

Potřebami duchovního života se zabývá naše církev. Přijďte k nám objevit svou cestu k bohu. Pomáháme lidem v nouzi. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Křesťanské společenství Žatec

S námi budete mít bohatý duchovní život. Připravujeme setkání k různým událostem. Spolehněte se, že vám v nouzi ochotně poskytneme pomoc. Pomůžeme vám s vaší duchovní vyrovnaností. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu. Umožňujeme společná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Mikulášovice

U nás si obohatíte svůj duchovní život. Pomůžeme vám v nouzi. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Máte možnost účastnit se našich pravidelných bohoslužeb. Během duchovních setkání dojdete k vnitřní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedrální kapitula u sv. Štěpána v Litoměřicích

Nezanedbávejte svůj duchovní život. Rádi Vás uvítáme při společných setkáváních. Snažíme se poskytovat pomoc v nouzi. Najděte svou cestu k bohu i vy. Nabízíme příležitost duchovního setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Žatec

V naší církevní instituci vám umožníme zjistit, co v duchovním životě potřebujete. Nacházejte s námi cestu k bohu. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Na našem duchovním setkání dojdete k poznání. Na naší farnosti Vás rádi uvidíme. Dáváme si záležet na naší pomoci charitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Radonice

Prožijte s námi dokonalý duchovní život. Ukážeme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu. Nabízíme vám pozvání na bohoslužby. Máte možnost účastnit se společných duchovních setkání. Jsme církevní farností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku