Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Ústecký kraj)

Církevní instituce Ústecký kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Apoštolská církev, sbor bez hranic Teplice

Naším prvořadým zájmem je péče o duchovní život v naší komunitě. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Přijďte na setkání naší církve. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě. Můžete k nám zavítat na duchovní setkání. Zabýváme se pořádáním duchovních akcí pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Ústí nad Labem

Zaměřujeme se na oživení duchovního života. Díky naší instituci dojdete k duchovní vyzrálosti nutné k dosažení spokojeného života. Naše církevní instituce pořádá různá a zajímavá setkání. Zeptejte se nás. Rádi vám v nouzi nabídneme svou pomoc. Můžete také navštívit naše bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Litvínově

Naše církev se stará o duchovní život svých členů. Svěřte se do našich rukou a získáte pomoc v nouzi. Naše církev pořádá setkávání se zábavným programem. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Teplicích - Trnovanech

V naší církevní instituci vám umožníme návrat k duchovnímu životu. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Dáváme si záležet na pravidelné setkávání svých členů. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Pořádáme různá duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Chomutově

Zabýváme se neformálním vzdělávání v oblasti duchovního života. Pořádáme setkávání několikrát do roka. Poradíme Vám, jak najít cestu k bohu. Naše církevní instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. Staráme se o zajištění různých typů bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Krabčicích u Roudnice nad Labem

Ukážeme vám cestu k duchovnímu životu. Specializujeme se na hledání duchovní vyrovnanosti. Pomoc v nouzi poskytneme všem, kteří ji potřebují. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Zprostředkujeme Vám cestu k bohu. Přijďte na naše církevní bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Chotěšov

Můžeme obohatit Váš duchovní život. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Pořádáme pravidelné bohoslužby. Pořádání duchovních setkání má u nás dlouholetou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Hořetice

Úspěšně pomáháme v naplnění duchovního života. Využijte toho, že naše církevní instituce pořádá zajímavá setkávání. Nabízíme vám pomoc v nouzi s ochotou a přijetím. Najít duchovní vyrovnanost Vám půjde s naší církví snadno. Začněte u nás svou cestu k bohu. Na naše duchovní setkání můžete přijít kdykoliv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Křesín

U nás si obohatíte svůj duchovní život. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. V rámci našich setkávání posilujeme duchovní hodnoty a víru v boha. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. Nacházejte s námi cestu k bohu. Najděte vyrovnanost na našem duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Želeč

V naší církevní instituci se zaměřujeme na kvalitu duchovního života. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme. Máte možnost účastnit se společných duchovních setkání. Pořádáme duchovní akce i pro děti. Jsme farností, která chce pomáhat všem. Zapojte se do programu církevních koncertů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku