Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Středočeský kraj)

Církevní instituce Středočeský kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Škvorci

Kvalitní duchovní život je naší prioritou. Pomoc v nouzi je naší náplní. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. S námi najdete duchovní vyrovnanost. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Vlašim

Poskytneme komplexní informace zabývající se duchovním životem. Připravujeme opravdu zajímavá setkávání. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Díky nám nebude problém najít správnou cestu k bohu. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Benátkách nad Jizerou

Naše církevní instituce podporuje duchovní život. Nabízíme posílení duchovní vyrovnanosti. Přicházíme s možností společných setkávání. Obraťte se na nás i v nouzi, pomůžeme vám. Když se k nám přidáte, najdete cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské ve Stříbrné Skalici

Snažíme se naplnit Váš duchovní život. Zaměřujeme se na služby a pomoc v jakékoli lidské nouzi. Setkávání se s lidmi dobré vůle vás příjemně obohatí. Díky naší instituci dojdete k duchovní vyzrálosti nutné k dosažení spokojeného života. Specializujeme se na hledání cesty k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Kutné Hoře

Můžeme obohatit Váš duchovní život. V nouzi se u nás setkáte s pomocí. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Nabízíme posílení duchovní vyrovnanosti. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách. Náš sbor zajišťuje duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Kralupech nad Vltavou

Umožňujeme lidem vést plnohodnotný duchovní život v zázemí naší komunity. Nabízíme možnost našich společných církevních setkávání. Poskytujeme pomoc v nouzi. Provádíme bohoslužby k různým událostem. Pořádáme pravidelné tématické duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Týnci nad Sázavou

Naše instituce vám ukáže směr k nalezení duchovního života. V případě potřeby Vám přinášíme pomoc v nouzi. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Zabýváme se organizací bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Českém Brodě

Dbáme velmi o duchovní život našich věřících. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Ukážeme vám, jak najít správnou cestu k bohu. Vedeme pravidelné bohoslužby i ke zvláštním příležitostem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Chlebech

Přinášíme naplnění Vašeho duchovního života. U nás můžete získat duchovní vyrovnanost. Rádi se s vámi setkáme na našich církevních bohoslužbách. Můžete u nás hledat pomoc v nouzi. Cílem naší instituce je poskytovat bohoslužby .

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Jednoty bratrské.

Přinášíme Vám bohatý duchovní život. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu. Zúčastněte se s námi bohoslužeb a obřadů za účelem duchovní vyrovnanosti. Pomáháme lidem v nouzi. Naše církev pořádá setkávání se zábavným programem. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Pro Vaše děti jsme tím správným duchovním místem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku