Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Středočeský kraj)

Církevní instituce Středočeský kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Apoštolská církev, sbor Čáslav

Kromě jiného se věnujeme i poradenství v oblasti duchovního života. Nabízíme posílení duchovní vyrovnanosti. Pomáháme ochotně všem, kteří se ocitli v nouzi. Rádi se s vámi setkáme. Přijďte na naše bohoslužby. Naše instituce připravuje různá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Mladá Boleslav

V naší církevní instituci obohatíte svůj duchovní život. S naší církví najde svou duchovní vyrovnanost každý. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Na naše setkávání jsou vítáni známé i nové tváře. Objevte u nás cestu k bohu. Nabízíme možnost pořádání koncertů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Benátkách nad Jizerou

Ukážeme Vám, jak správné vést duchovní život. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. Jsme cestou k duchovnímu světu, který hledáte. Jsme tu proto, abychom Vám pomohli v nouzi. Naučíme Vás, jak najít cestu k bohu. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Berouně

Naše církevní instituce podporuje duchovní život. S naší pomocí naleznete cestu k bohu. Už mnoha lidem se po setkání s námi změnil život k lepšímu. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Přemýšlejte s námi o cestách k duchovní vyrovnanosti. Pořádáme bohoslužby. Naše instituce připravuje různá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Poděbradech

Církevní instituce se snaží zvýšit zájem obyvatelstva o duchovní život. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Rádi Vás uvidíme při společných setkáváních. Najít cestu k bohu bude díky nám hračka. Pro přehled bohoslužeb nás kontaktujte. Pořádáme bohoslužby a duchovní setkání pro všechny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Čachovicích

Poradíme Vám, jak dbát na duchovní život. Máme zodpovědný přístup při hledání cesty k bohu. Můžete u nás hledat pomoc v nouzi. Zajišťujeme setkávání k různým příležitostem. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Nabízíme možnost duchovního setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Soběhrdech

Ukážeme vám cestu k duchovnímu životu. Poradíme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanost. Navštivte naši církevní instituci, kde vám pomůžeme s přechodem na cestě k bohu. Jsme tou správnou volbou, pokud potřebujete pomoc v nouzi. Představujeme církevní farnost. Využijte prostory církve k uspořádání své výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - středisko v Čáslavi

V naší církevní instituci vám nabídneme různé formy duchovního života. Pomůžeme vám s duchovním myšlením na cestě k bohu. Jsme vždy připraveni pomoci vám v nouzi. Rádi Vás uvidíme při společných setkáváních. Pomůžeme vám najít duchovní vyrovnanost. Zabýváme se pořádáním koncertů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - středisko v Libici nad Cidlinou

Církevní instituce se snaží zvýšit zájem obyvatelstva o duchovní život. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Poodhalíme vám cestu k bohu. Pomáháme všem potřebným v nouzi. Základem spokojeného života je porozumět vaší duši a nalézt harmonii. Naše koncerty jsou přístupné i pro veřejnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Křesťanské společenství Kutná Hora

U nás dostanete rady pro správný duchovní život. Přidejte se k nám a najděte cestu k bohu. Jsme tu proto, abychom Vám pomohli v nouzi. Budeme rádi, když nás navštívíte na naší bohoslužbě. Naše duchovní setkání Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku