Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Středočeský kraj)

Církevní instituce Středočeský kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Apoštolská církev, sbor Lysá nad Labem

Naplníme váš duchovní život. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Zajišťujeme setkávání k různým příležitostem. Rádi na našich bohoslužbách přivítáme všechny lidi dobré vůle. Přijďte se pobavit na naše duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Poděbrady

Naše komunita je místem sdílení a naplnění duchovního života každého jednotlivce. Můžeme vám pomoci najít cestu k Bohu. Rádi organizujeme různá setkávání pro lidi dobré vůle. Pomůžeme vám najít duchovní vyrovnanost. Navštivte naše pravidelné bohoslužby. Pořádáme pravidelné tématické duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Kolíně

Naše církevní instituce podporuje duchovní život. Na našem setkávání jsou všichni vítáni. Přinášíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Jsme tu pro každého z vás, abychom vám pomohli z nouze. Víme, jak najít cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Hostomicích pod Brdy

Přispějeme ke zlepšení Vašeho duchovního života. Přijměte naši možnost setkávání. Nabízíme svou pomoc v nouzi potřebným lidem. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Nabízíme příležitost ke společnému duchovnímu setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Přerově nad Labem

Najděte s námi naplnění Vašeho duchovního života. Spolehněte se, že vám v nouzi ochotně poskytneme pomoc. Rádi Vám pomůžeme najít cestu k bohu. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Najděte pravý duševní klid a vyrovnanost. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách. Pořádáme společná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Panoším Újezdě

Zaměřujeme se na oživení duchovního života. Poskytneme Vám pomoc při hledání cesty k bohu. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Získejte u nás duchovní vyrovnanost. Přijměte pozvání na naše bohoslužby. Nabízíme možnost společných duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Benešově u Prahy

Ukážeme vám, jak žít pravým duchovním životem. Rádi Vám zprostředkujeme cestu k bohu. S naší církví se budete na setkáváních opravdu bavit. Nabízíme možnost pravidelných bohoslužeb. Jsme ti správní na církevní výchovu dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kutné Hoře

Pomůžeme vám na cestě k duchovnímu životu. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Nabízíme možnost společných duchovní setkání. Zajišťujeme církevní program pro děti. Využijte možnosti zavítat na prohlídku k nám. Dokážeme uspořádat koncert i Vám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Předhradí

Prožijte díky nám naplněný duchovní život. Jsme cestou k duchovnímu světu, který hledáte. Setkávání se s lidmi dobré vůle vás příjemně obohatí. Sousředíme se na pomoc lidem v nouzi. Díky nám nebude problém najít správnou cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Křesťanské společenství Nymburk

Jak začít žít kvalitní duchovní život vám poradíme u nás. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu. Snažíme se o maximální pomoci v nouzi. Přijďte se podívat na naše bohoslužby. Naši věřící se rádi vracejí na naše pravidelná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku