Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Středočeský kraj)

Církevní instituce Středočeský kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Libčicích nad Vltavou

Seznamte se u nás s atributy kvalitního duchovního života. Přidejte se k nám a najděte cestu k bohu. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Přinášíme možnost společných setkávání. Poskytujeme duchovní služby a obřady jako pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Beroun

Prožijte s námi dokonalý duchovní život. Spolehněte se, že díky nám najdete duševní rovnováhu. S námi najdete správnou cestu k bohu. Máte možnost účastnit se společných setkávání. Naším cílem je poskytovat pomoc v nouzi. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě. Vyzkoušejte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Poděbradech

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Pomoc v nouzi je naší náplní. Na našich setkáváních je připraven program pro děti i dospělé. Společně s námi naleznete cestu k bohu. Naše instituce vám pomůže dojít k duchovní vyrovnanosti. Zabýváme se organizací bohoslužeb. Přijďte na duchovní setkání sami nebo s přáteli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Sázavě

Naše církevní instituce podporuje duchovní život. Přijďte na příjemná setkání naší církve. U nás se posunete o krok dál k duchovní vyrovnanosti. Rádi Vám pomůžeme v nouzi. Poskytneme Vám pomoc při hledání cesty k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Mělníku 1

Zajímavé akce pro rozšíření duchovního života nabízí naše církevní instituce. Nabízíme vám pomoc v nouzi s ochotou a přijetím. S naší církví se budete na setkáváních opravdu bavit. Je našim cílem vám pomoci nalézt duchovní vyrovnanost. Přinášíme Vám možnost najít cestu k bohu. Pořádáme obřady a duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Mnichovicích

Pomůžeme vám prohloubit váš duchovní život. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. Umožňujeme společná církevní setkávání. Pořádáme bohoslužby. Připravujeme zajímavá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církev živého Boha sbor Říčany

Ukážeme vám cestu k duchovnímu životu. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Pořádáme společná setkávání. Snažíme se o maximální pomoci v nouzi. Bude nám ctí pomoci Vám najít cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Pečkách

V naší církevní instituci se můžete vrátit zpět k duchovnímu životu. U nás můžete získat duchovní vyrovnanost. Využijte příležitosti ke společnému církevnímu setkávání. S našimi církevními službami bude blíže na cestě k bohu. Zaměřujeme se na služby a pomoc v jakékoli lidské nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Křinci - Bošíně

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. V rámci našich setkávání posilujeme duchovní hodnoty a víru v boha. S námi dosáhnete své duchovní vyrovnanosti. Pro nás je pomoc v nouzi samozřejmostí. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Jednoty bratrské.

Naše instituce se orientuje především na duchovní život. Cesta k bohu je v naší církvi jednoduchá. Duchovní vyrovnanost je to, co nabízíme. Pomoc v nouzi je naší náplní. Naše církevní instituce pořádá různá a zajímavá setkání. Zeptejte se nás. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb. Jsme ti správní na církevní výchovu dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku