Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Plzeňský kraj)

Církevní instituce Plzeňský kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech:

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy

Kvalitní duchovní život je naší prioritou. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Využijte možnosti našich společných církevních setkávání. Rádi vám pomůžeme s vaší duchovní vyrovnaností. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Klatovech

V naší církevní instituci vám umožníme zjistit, co v duchovním životě potřebujete. Působíme jako organizace, která pomáhá k nalezení víry a cestě k bohu. U nás najdete tu správnou duchovní vyrovnanost. Setkávání se s lidmi dobré vůle vás příjemně obohatí. Přijďte se podívat na naši bohoslužbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kdyni na Šumavě

Pomůžeme vám najít cestu k duchovnímu životu. Bude nám ctí přivítat Vás na společných setkáváních. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. S naší církví najde svou duchovní vyrovnanost každý. Jsme tu od toho, abychom pomáhali v nouzi. Na naše duchovní setkání můžete přijít kdykoliv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církevní sbor Evangelické církve augsburského vyznání v ČR v Plzni

Seznamte se u nás s atributy kvalitního duchovního života. Poskytujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Zabýváme se službami, které často pomáhají v nouzi. Najděte u nás cestu k bohu. Zprostředkujeme různá setkávání svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Plzeň - Slovany

Pomáháme našim věřícím vést hodnotný duchovní život. Při našich setkáních najdete svou cestu k bohu. Nabízíme vám příležitost ke společnému setkávání. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Zavítejte k nám, chcete-li posílit duchovní vyrovnanost. Využijte příležitosti k duchovnímu setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Zbiroh

U nás najdete naplnění Vašeho duchovního života. Využijte možnosti společných setkávání. Nabízíme důstojné a klidné bohoslužby. U nás naleznete prostory pro duchovní setkání. Naše farnost je otevřená pro všechny lidi s dobrým úmyslem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Svojšice u Sušice

Snažíme se naplnit Váš duchovní život. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi. Můžeme vám pomoci najít cestu k Bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Čachrov

Pomůžeme vám obohatit duchovní život. Přijďte kdykoli na setkání naší církve. Pro nás je pomoc v nouzi samozřejmostí. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb. V našich prostorách se konají duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Švihov

V naší církevní instituci se soustřeďujeme na duchovní život. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi. Nabízíme příležitost k účasti na pravidelných bohoslužbách. Naše farnost nabízí různé možnosti duchovního vyžití. Udělejte něco užitečného a pomozte s námi charitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dýšina

Zaměřujeme se na naplnění kvalitního duchovního života. Díky naší instituci se vám podaří najít pravou duševní vyrovnanost. Přijďte se podívat na naši bohoslužbu. Přinášíme možnost duchovních setkání. Přijďte se kdykoli podívat do naší farnosti. Rádi vás kdykoli pozveme i do naší útulné knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku