Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Plzeňský kraj)

Církevní instituce Plzeňský kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Církevní instituce v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Teplé

Využijte naše služby k prohloubení vašeho duchovního života. Když se k nám přidáte, najdete cestu k bohu. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. Nabízíme služby církve a duchovní setkávání. Svěřte se do našich rukou a získáte pomoc v nouzi. Budeme rádi, když nás navštívíte na naší bohoslužbě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Horažďovicích

U nás si obohatíte svůj duchovní život. Rádi Vám nabídneme pomoc v nouzi. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách. Naše duchovní setkání si oblíbíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Stříbře

S námi získáte bohatý duchovní život. Hledejte u nás duchovní podporu a vyrovnanost. Snažíme se poskytovat pomoc v nouzi. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Poodhalíme vám cestu k bohu. Pořádáme bohoslužby a duchovní setkání pro všechny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Plzni 1 - Lochotíně

U nás naplníte vaše duchovní životy. Pořádáme společná setkávání. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu. Odnesete si od nás vnitřní duchovní vyrovnanost. Obraťte se na nás pro pomoc v nouzi. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vrčeň

U nás najdete naplnění Vašeho duchovního života. Opravdovou cestu k bohu najdete jen díky nám. Naše církev organizuje mnoho setkávání. Můžeme vám pomoci nalézt znovu svou duchovní vyrovnanost. V nouzi najdete pomoc u naší instituce. Náš sbor zajišťuje duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Staňkov

Obraťte se na nás v případě obnovení duchovního života. Na cestě se setkáte s pravou cestou k bohu. Nabízíme vám pravidelná a příjemná setkávání s lidmi podobných problémů. Rádi Vám pomůžeme v nouzi. Můžeme vám pomoci nalézt znovu svou duchovní vyrovnanost. Nabízíme vám pozvání na bohoslužby. Rádi vás uvítáme na jednom z našich duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dobrá Voda (u Sušice)

Je na vás, jaký duchovní život zvolíte. Poradíme Vám, jak najít cestu k bohu. U nás se posunete o krok dál k duchovní vyrovnanosti. Pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kvášňovice

Naše organizace se zabývá poradenstvím v oblasti duchovního života. Využijte toho, že naše církevní instituce organizuje různá setkávání. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby. Na našich duchovních setkáních projdete duchovní proměnou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kašperské Hory

Zajímáme se o duchovní život našich klientů. Umožňujeme společná církevní setkávání. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Navštěvujte naše bohoslužby. Můžete k nám zavítat na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kasejovice- Farnost římskokatolické církve

U nás se seznámíte s atributy duchovního života. Vytváříme možnost získat duchovní vyrovnanost. Jsme tím správným místem, pokud hledáte cestu k bohu. Organizujeme pro vás bohoslužby. V našem poslání je pořádat také duchovní setkání. Využijte služby naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku