Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Pardubický kraj)

Církevní instituce Pardubický kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Církevní instituce v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Česká Třebová

Zaměřujeme se na oživení duchovního života. U nás posílíte svou duchovní vyrovnanost. Víme, jak najít cestu k bohu. Zajišťujeme setkávání k různým příležitostem. V našem kostele můžete se můžete zúčastnit bohoslužby. Zavítejte k nám na příští duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Litomyšli

Pro duchovní život dělá naše instituce mnoho. Naučíme Vás, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Můžete se na nás obrátit, pokud budete potřebovat pomoc v nouzi. Proč byste se s námi nemohli setkat? Navštivte naši církevní instituci, kde vám pomůžeme s přechodem na cestě k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Žamberku

Naším prvořadým zájmem je péče o duchovní život v naší komunitě. Rádi vám v nouzi nabídneme svou pomoc. Rádi se s vámi setkáme. Je krásné být vyrovnán i po duchovní stránce. Víme, jak najít cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Vysokém Mýtě

S námi získáte bohatý duchovní život. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. Setkávejte se s lidmi v rámci naší církve s lidmi dobré vůle. Poradíme Vám, jak využít pomoc v nouzi. Najděte pravý duševní klid a vyrovnanost. Přicházíme s možností účasti na pravidelných bohoslužbách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Sloupnici

Dbáme především na duchovní život. Hledejte svou cestu k bohu u nás. Pomůžeme vám kdykoliv budete v nouzi. Zavítejte na setkání naší církve. Náš cíl je vaše duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vrbatův Kostelec

Naše komunita je místem sdílení a naplnění duchovního života každého jednotlivce. V rámci našich setkávání posilujeme duchovní hodnoty a víru v boha. Ukážeme správný směr cesty k bohu. U nás najdete duchovní vyrovnanost. Můžete u nás hledat pomoc v nouzi. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách. Přinášíme možnost duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vejvanovice

U nás si obohatíte svůj duchovní život. Přinášíme možnost našich společných církevních setkávání. Pokud přemýšlíte nad svou existencí či neexistencí, pomůžeme vám pomocí cesty k bohu. Jsme tu proto, abychom Vám pomohli v nouzi. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Využijte možnosti společných duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Chroustovice

Jednou z mnoha duchovních činností, kterým se věnujeme, je i duchovní činnost. Naučíme vás duchovní vyrovnanosti. Pokud jste se ocitli v nouzi, rádi vám pomůžeme. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu. Pravidelně se u nás konají bohoslužby. Máme pro vás nabídku zajímavých duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Lázně Bohdaneč

V naší církevní instituci si uvědomujeme, jak je duchovní život pro lidi důležitý. Pomůžeme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Na naše setkávání jsou vítáni známé i nové tváře. Využijte možnosti účasti na pravidelných bohoslužbách. Naplňte své životy a využijte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Zdechovice

Pomůžeme vám prožít opravdový duchovní život. Přidejte se k nám a najděte cestu k bohu. Obraťte se na nás i v nouzi, pomůžeme vám. U nás posílíte svou duchovní vyrovnanost. Využijte možnosti účasti na pravidelných bohoslužbách. Máme pozitivní ohlasy na pravidelná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku