Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Pardubický kraj)

Církevní instituce Pardubický kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech:

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Bratrské jednoty baptistů ve Vysokém Mýtě

Ukážeme vám cestu k duchovnímu životu. Máme zodpovědný přístup při vytváření duchovní vyrovnanosti. Pořádáme setkávání několikrát do roka. Naše církevní instituce poskytne pomoc v nouzi. Přijďte na naše bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Pardubicích

Nabízíme Vám bohatý duchovní život. Nabízíme možnost společných setkávání. Bude dám potěšením podílet se na vaší duchovní vyrovnanosti. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete. Sdílejte s námi svou cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Hlinsku

Povedeme vás na cestě k duchovnímu životu. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Naše duchovní setkání mají příjemnou atmosféru. Jsme ti správní na církevní výchovu dětí. Naše církev pravidelně pořádá i koncerty. Zavítejte k nám, chcete-li se zúčastnit některé z našich zajímavých přednášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Chrudimi

Ukážeme Vám, jak správné vést duchovní život. Začněte u nás svou cestu k bohu. Srdečně vás zveme ke společnému setkávání. Pořádáme církevní setkávání, jejichž smyslem je vaše duchovní vyrovnanost. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Bukovce

Kromě jiného se věnujeme i poradenství v oblasti duchovního života. Můžete u nás přijmout pomoc v nouzi. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Pořádáme duchovní akce i pro děti. Neváhejte zavítat na naši farnost. Chystáme koncerty pro děti i dospělé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Jednoty bratrské v Králíkách

Nabízíme útočiště pro duchovní život. U nás se přiblížíte cestě, která vás dovede k bohu. V případě potřeby Vám poskytneme pomoc v nouzi. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách. Nabídneme Vám program pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Včelákov

Obohatíme Váš duchovní život. Přijďte k nám najít cestu k bohu. Naše církevní instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. Poznejte své nové přátele na našich setkáváních. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě. Zajišťujeme duchovní setkání věřících..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Skuteč

Poskytujeme naplnění Vašeho duchovního života. Zavítejte na setkání naší církve. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Ukážeme vám směr kudy vede cesta k bohu. Duchovní vyrovnanosti s námi dosáhnete velice snadno. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě. Během duchovních setkání dojdete k vnitřní vyrovnanosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Přelouč

Zaměřujeme se na kvalitu duchovního života. Pomoc v nouzi je naší prioritou. Spolehněte se, že díky nám najdete duševní rovnováhu. Přijďte se podívat na naše bohoslužby. Máte možnost zúčastnit se našich duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dašice

Poskytujeme podporu a zázemí duchovnímu životu našich věřících. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi. Účast na našich setkáních pro všechny lidi dobré vůle vám může výrazně pomoci. Máme zodpovědný přístup při vytváření duchovní vyrovnanosti. Přicházíme s možností účasti na pravidelných bohoslužbách. Duchovní setkání je Vám zcela otevřené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku