Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Pardubický kraj)

Církevní instituce Pardubický kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Polička

Ukážeme vám správnou cestu k duchovnímu životu. Jsme vždy připraveni pomoci vám v nouzi. Přijďte za námi na setkání naší církve. Věnujeme se duchovním obřadům a bohoslužbám vedoucím k duchovní vyrovnanosti. Jsme tím správným místem, pokud hledáte cestu k bohu. Přijďte na naše církevní bohoslužby. Jsme specialisté na pořádání duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v České Třebové

Můžeme obohatit Váš duchovní život. Rádi organizujeme různá setkávání pro lidi dobré vůle. Rádi Vám pomůžeme najít cestu k bohu. Obraťte se na naši instituci, poskytneme vám pomoc v nouzi. V rámci duchovních aktivit pořádáme také bohoslužby. Pomůžeme Vám sestavit duchovní program pro Vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v České Třebové

Prožijte naplněný duchovní život. Zajišťujeme setkávání k různým příležitostem. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Provádíme bohoslužby k různým událostem. Těšíme se na Vás při společných duchovních setkáních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Trnávce

Naše organizace se zabývá poradenstvím v oblasti duchovního života. Najděte u nás cestu k bohu. Nabízíme vám příležitost ke společnému setkávání. Základem spokojeného života je porozumět vaší duši a nalézt harmonii. Pomáháme všem potřebným v nouzi. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Brandýse nad Orlicí

Jednou z mnoha duchovních činností, kterým se věnujeme, je i duchovní činnost. Nabízíme svou pomoc v nouzi potřebným lidem. Nabízíme možnost našich společných církevních setkávání. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Mikulovice u Pardubic

Zajímavé akce pro rozšíření duchovního života nabízí naše církevní instituce. Využijte toho, že naše církevní instituce organizuje různá setkávání. V nouzi najdete pomoc u naší instituce. Pomůžeme vám najít svou vnitřní duchovní vyrovnanost. Poodhalíme vám cestu k bohu. Naše duchovní setkání Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kameničky

Naše církevní instituce poskytuje lidem bohatý a pestrý duchovní život. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Rádi organizujeme různá setkávání pro lidi dobré vůle. Bohoslužby jsou u nás pravidelně. Přijďte na naše duchovní setkání, rádi Vás přivítáme mezi sebou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vápenný Podol

S námi poznáte ten správný duchovní život. Cesta k bohu je v naší církvi jednoduchá. V nouzi u nás získáte pomoc. Nabízíme možnost společných setkávání. V rámci duchovních aktivit pořádáme také bohoslužby. Na naše duchovní setkání můžete přijít kdykoliv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Ostřetín

Zabýváme se pořádáním náboženských setkání pro aktivní rozvíjení duchovního života. Jsme tu proto, abychom Vám pomohli v nouzi. U nás můžete získat duchovní vyrovnanost. Zveme vás ke společnému setkávání. Objevte s námi cestu k bohu. Přicházíme s možností účasti na pravidelných bohoslužbách. Rádi Vás uvítáme při společných duchovních setkáních..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Turkovice u Přelouče

Pomáháme našim věřícím vést hodnotný duchovní život. Přinášíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Nabízíme vám pomoc v nouzi s ochotou a přijetím. Najděte s námi svou cestu k bohu. Přicházíme s možností účasti na pravidelných bohoslužbách. Navštivte naše duchovní setkání i Vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku