Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Olomoucký kraj)

Církevní instituce Olomoucký kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Diakonie ČCE - středisko v Sobotíně

Pečujeme o duchovní život našich věřících. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Poskytujeme duchovní služby a obřady jako pomoc v nouzi. Účast na našich setkáních pro všechny lidi dobré vůle vám může výrazně pomoci. U nás můžete posílit svou duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Přerov

Jak začít žít kvalitní duchovní život vám poradíme u nás. Duchovní vyrovnanost je to, co nabízíme. Najít cestu k bohu Vám půjde s naší církví snadno. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Na naši poskytovanou pomoc v nouzi se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Chudobíně

Naším hlavním posláním je péče o duchovní život a šíření duchovních hodnot. Domluvte si u nás také možnost příjemného ubytování. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. Zaměřujeme se na duchovní setkání pro děti i dospělé. Zapojte se do programu církevních koncertů. Nabízíme možnost účastnit se našich poutavých přednášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trango - Dům na půl cesty, středisko Diakonie a misie Církve československé husitské

S námi budete mít bohatý duchovní život. Naši možnost ubytování mohou využít členové církve i jejich blízcí. Úzce spolupracujeme s charitou. Dokážeme uspořádat koncert i Vám. Naše církevní přednášky si oblíbíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Zábřehu na Moravě

Pomůžeme vám prožít opravdový duchovní život. Vydejte se s námi na správnou cestu k bohu. U nás najdete upřímnou pomoc v nouzi. Jsme církevní instituce pořádající zajímavá setkávání. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Želeč u Prostějova

Nabízíme duchovní prostředky k úspěšnému naplnění duchovního života. Naučíme Vás, jak najít cestu k bohu. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Rádi se s vámi setkáme na našich církevních bohoslužbách. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme. Vedeme duchovní setkání pro různé věkové kategorie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Velké Losiny

Inspirujte se, jak prožít úžasný duchovní život. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Víme, jak najít cestu k bohu. Najít duchovní vyrovnanost Vám půjde s naší církví snadno. Nabízíme příležitost k účasti na pravidelných bohoslužbách. Nabízíme příležitost duchovního setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Supíkovice

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Přijměte naši možnost setkávání. Budete u nás nacházet svou cestu k bohu. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Využijte možnosti účasti na pravidelných bohoslužbách. Navštěvujte naše pravidelná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Žulová - Farnosti římskokatolické církve

Naše církevní instituce vám umožní vést bohatý duchovní život. Získejte s námi duchovní vyrovnanost. Jsme církev, u které najdete cestu k bohu. Pořádáme pro vás pravidelné bohoslužby. V rámci našich duchovních setkání očistíte svou duši.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Olomouc - Holice

Naše společenství se věnuje programům pro utváření duchovního života. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Pomůžeme vám v nouzi. V našem kostele můžete se můžete zúčastnit bohoslužby. Zaměřujeme se na duchovní setkání pro děti i dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku