Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Olomoucký kraj)

Církevní instituce Olomoucký kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Apoštolská církev, sbor Prostějov

Využijte naše služby k prohloubení vašeho duchovního života. Už mnoha lidem se po setkání s námi změnil život k lepšímu. V případě potřeby Vám nabízíme pomoc v nouzi. Dojděte díky nám k duchovnímu poznání. Rádi Vám pomůžeme najít cestu k bohu. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě. Rádi vás uvítáme na duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Šumperk - Církev adventistů sedmého dne

Naše instituce se orientuje především na duchovní život. Připravujeme zajímavá setkávání pro všechny lidi s dobrým srdcem. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Přinášíme pomoc v nouzi. Každý může přijít na naší bohoslužbu. Pořádáme obřady a duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské ve Velkém Týnci

Dbáme velmi o duchovní život našich věřících. Nebudete sami v nouzi, u nás najdete pomoc. Proč byste se s námi nemohli setkat? S námi můžete najít cestu k bohu. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. Připravujeme pro vás bohoslužby. Nabízíme příležitost duchovního setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Šumperku - Církev československá husitská

Naše křesťanské společenství nabízí programy v oblasti duchovního života. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Proč byste se s námi nemohli setkat? Jsme církev, která Vám nabídne pomoc v nouzi. Provádíme bohoslužby k různým událostem. Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - středisko v Sobotíně- Českobratrská církev evangelická

Kromě jiného se věnujeme i poradenství v oblasti duchovního života. S námi načerpáte novou energii v rámci setkávání, které pořádáme. Poradíme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanost. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. U nás se přiblížíte cestě, která vás dovede k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vranovice u Prostějova

Církevní instituce se snaží zvýšit zájem obyvatelstva o duchovní život. U nás najdete upřímnou pomoc v nouzi. Vydejte se s námi na správnou cestu k bohu. Zavítejte na setkání naší církve. Využijte možnosti společných duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Velká Bystřice

Vedeme klienty k rozvíjení jejich duchovního života. Připravíme vám cestu k bohu. Neváhejte využít příležitosti ke společnému setkávání. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. Zajišťujeme duchovní setkání věřících.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Malá Morava

Nabízíme útočiště pro duchovní život. Nabízíme přínos v duchovní vyrovnanosti. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Setkávejte se s námi na našich duchovních sezeních a bohoslužbách. Přinášíme pomoc v nouzi. Budeme rádi, když nás navštívíte na naší bohoslužbě. Naše instituce připravuje různá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Horní Domašov

Kromě jiného se věnujeme i poradenství v oblasti duchovního života. Pomůžeme vám v nouzi a nesnázích, které vás trápí. Přijďte kdykoli na setkání naší církve. Můžeme vám pomoci najít cestu k Bohu. Bohoslužby jsou u nás pravidelně. Na našem duchovním setkání dojdete k poznání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Olomouc - Nové Sady

Seznamte se u nás s atributy kvalitního duchovního života. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k duchovní vyrovnanosti. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Těšíme se na Vás při společných setkáváních. Zabýváme se službami, které často pomáhají v nouzi. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách. Vyzkoušejte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku