Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Olomoucký kraj)

Církevní instituce Olomoucký kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Apoštolská církev, sbor Prostějov

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. U nás se posunete o krok dál k duchovní vyrovnanosti. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Rádi vám v nouzi nabídneme svou pomoc. Pro přehled bohoslužeb nás kontaktujte. Nabízíme možnost společných duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Šternberk

Duchovní život pomáhá lidem poznat sebe sama. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Organizujeme pro vás bohoslužby. Účast na našich duchovních setkáních je zcela dobrovolná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Lipníku nad Bečvou

Můžeme přispět k obohacení Vašeho duchovního života. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. Zavítejte na některé z našich setkávání. Jako členové naší církve budete moci někomu poskytnout pomoci v nouzi. Připravujeme pro vás bohoslužby. Jsme ti praví na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Tovačově

U nás se seznámíte s atributy duchovního života. Potřebným poskytujeme pomoc v nouzi. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Pořádáme bohoslužby. Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysokoškolské katolické hnutí Olomouc

Obohatíme i váš duchovní život. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Nabízíme možnost duchovní vyrovnanosti cestou našich služeb. Ukážeme správný směr cesty k bohu. Přijďte na pravidelná setkání naší církve.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Postřelmov

Přinášíme Vám bohatý duchovní život. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Umožňujeme společná církevní setkávání. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi. Díky našemu duchovnímu setkání se budete cítit lépe..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Loučná nad Desnou

Poradíme Vám, jak si obohatit svůj duchovní život. S naší církví svou duchovní vyrovnanost jistě najdete. Pomáháme lidem v nouzi. Na našich setkáváních je připraven program pro děti i dospělé. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Písečná

Zajímejte se u nás o duchovní život. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. Přijďte na naše setkání i vy. S námi dosáhnete své duchovní vyrovnanosti. Přicházíme s možností účasti na pravidelných bohoslužbách. Využijte nabídky duchovního setkání pod záštitou naší organizace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Bílá Voda

Prožijte s námi dokonalý duchovní život. Na naše setkávání jsou vítáni známé i nové tváře. Přinášíme Vám možnost objevit cestu k bohu. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Naším cílem je poskytovat pomoc v nouzi. Naše farnost se podílí na organizaci mnoha společenských akcí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Olomouc - Nová Ulice

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitu duchovního života věřících. Rádi Vás uvítáme při společných setkáváních. Najděte s námi cestu k bohu. Pro přehled bohoslužeb nás kontaktujte. Vedeme duchovní setkání pro různé věkové kategorie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku