Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Olomoucký kraj)

Církevní instituce Olomoucký kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Církevní instituce v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü

Naše organizace se věnuje duchovnímu životu dětí a mládeže. Zúčastněte se našich zajímavých setkávání pro všechny lidi, kteří hledají víru. Pomáháme lidem v nouzi. S námi dosáhnete své duchovní vyrovnanosti. Zajištění zajímavých výstav je také naší náplní. Přinášíme možnost účastnit se našich přínosných přednášek. Vedeme různé druhy meditací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Hranicích

Naším hlavním posláním je péče o duchovní život a šíření duchovních hodnot. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi. Díky nám si udržíte svou duchovní vyrovnanost. Přijďte na příjemná setkání naší církve. Pojďte s námi hledat správnou cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Přerově

Vést duchovní život je dnes možné bez omezení. Pomoc v nouzi poskytneme všem, kteří ji potřebují. U nás posílíte svou duchovní vyrovnanost. Budete u nás nacházet svou cestu k bohu. Pořádáme pravidelná církevní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Šternberku

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitní duchovní život. Pomůžeme vám v nouzi a nesnázích, které vás trápí. S našim přispěním můžete dosáhnout duchovní vyrovnanosti. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Setkávejte se s lidmi v rámci naší církve s lidmi dobré vůle. Přijďte se podívat na naši bohoslužbu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Přerov

Najděte s námi cestu k duchovnímu životu. V případě potřeby Vám přinášíme pomoc v nouzi. Pořádáme zajímavá setkávání. Když se k nám přidáte, najdete cestu k bohu. Vaše duchovní rovnováha a duševní vyrovnanost je naším cílem. Přispějte na charitu nejen finančně, ale i věcně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Skorošice

Nabízíme Vám bohatý duchovní život. Svoláváme setkávání pro děti i pro dospělé. Naše církevní instituce poskytne pomoc v nouzi. Přemýšlejte s námi o cestách k duchovní vyrovnanosti. S naší církví cestu k bohu jistě najdete. Staráme se o zajištění různých typů bohoslužeb. Přinášíme možnost společných duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Ondřejovice

U nás dostanete rady pro správný duchovní život. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Máte možnost účastnit se společných setkávání. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k duchovní vyrovnanosti. Chceme pomoci všem těm, kteří se ocitli v nouzi. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě. Na našem duchovním setkání dojdete k poznání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Bernartice u Javorníka

U nás najdete pravý duchovní život. Pomoc v nouzi je naší náplní. Na našich setkáváních je připraven program pro děti i dospělé. Přidejte se k nám a najděte cestu k bohu. Poskytujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Přicházíme s možností účasti na pravidelných bohoslužbách. Navštěvujte naše pravidelná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Hnojice

V naší církevní instituci si uvědomujeme, jak je duchovní život pro lidi důležitý. Navštivte naši církevní instituci, kde vám pomůžeme s přechodem na cestě k bohu. Využijte možnosti našich společných církevních setkávání. Jsme tou správnou volbou, pokud potřebujete pomoc v nouzi. Pomůžeme vám s duchovní vyrovnaností. Přijďte na naše bohoslužby. Každé duchovní setkání vás může neuvěřitelně naplnit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dolany u Olomouce

V naší církevní instituci vám umožníme zjistit, co v duchovním životě potřebujete. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. U nás se posunete o krok dál k duchovní vyrovnanosti. Připravíme vám cestu k bohu. Jsme církev, která Vám nabídne pomoc v nouzi. Přijměte pozvání na naše bohoslužby. V rámci našich duchovních setkání očistíte svou duši..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku