Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Liberecký kraj)

Církevní instituce Liberecký kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech:

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü

Využijte naše služby k prohloubení vašeho duchovního života. Víme, jak najít cestu k bohu. Ukážeme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Už mnoha lidem se po setkání s námi změnil život k lepšímu. Naše církev pořádá různé výstavy. Vytváříme možnost účastnit se našich zajímavých přednášek. Zavítejte k nám, hledáte-li místo pro klidné meditace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Přepeřích

Můžeme obohatit Váš duchovní život. S námi můžete najít cestu k bohu. V rámci našich setkávání posilujeme duchovní hodnoty a víru v boha. Budeme rádi, když nás navštívíte na naší bohoslužbě. Naše farnost vás zve na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Jilemnici

Organizujeme a rozvíjíme duchovní život všech našich věřících. S námi načerpáte novou energii v rámci setkávání, které pořádáme. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu. Jsme tím správným místem, pokud hledáte duchovní vyrovnanost. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme. Naše duchovní setkání mají příjemnou atmosféru. Pořádáme duchovní akce i pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Novém Městě pod Smrkem- Českobratrská církev evangelická

Jak začít žít kvalitní duchovní život vám poradíme u nás. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na naši instituci. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. Odnesete si od nás vnitřní duchovní vyrovnanost. Využijte příležitosti ke společnému setkávání. Poskytujeme bohoslužby pro širokou veřejnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Frýdlant v Čechách

Pomůžeme Vám obohatit Váš duchovní život. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. V naší církvi jistě najdete duchovní vyrovnanost. Rádi Vám pomůžeme v nouzi. Využijte naší nabídky a přijďte na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Raspenava

Pomůžeme Vám vést čistý duchovní život. Náš cíl je vaše duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám v nouzi. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Zabýváme se pořádáním duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Bulovka

Kvalitní duchovní život je naší prioritou. Na naše setkávání jsou vítáni známé i nové tváře. Nabízíme potřebným pomoc v nouzi. Rádi zajistíme bohoslužbu dle vašeho přání. Naše duchovní setkání jsou tu i pro Vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Roztoky u Jilemnice

Jak začít žít kvalitní duchovní život vám poradíme u nás. Nabízíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Najdete u nás pomoc v nouzi. U nás najdete tu správnou cestu k bohu. Nabízíme možnost našich společných církevních setkávání. Přijďte na naše církevní bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Poniklá - Farnosti římskokatolické církve

Zabýváme se neformálním vzdělávání v oblasti duchovního života. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Pořádáme bohoslužby. Na naše duchovní setkání jste zváni i vy. Nabízíme služby naší farnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Bezděz

Obohatíme Váš duchovní život. Naučíme Vás, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Potřebným poskytujeme pomoc v nouzi. Přijďte se podívat na naše bohoslužby. Navštivte naše duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku