Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Liberecký kraj)

Církevní instituce Liberecký kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Církevní instituce v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Dlouhý Most

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Pořádáme zajímavá setkávání. Díky nám nebude problém najít správnou cestu k bohu. Naše církevní instituce poskytne pomoc v nouzi. Pořádáme bohoslužby a duchovní setkání pro všechny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vysoké nad Jizerou

Zajímavé akce pro rozšíření duchovního života nabízí naše církevní instituce. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete. Věnujeme se duchovním obřadům a bohoslužbám vedoucím k duchovní vyrovnanosti. Při našich setkáních najdete svou cestu k bohu. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Semily - Farnosti římskokatolické církve

Potřebami duchovního života se zabývá naše církev. Nabízíme příležitost ke společnému setkávání. S námi získáte zpět svou duchovní vyrovnanost. Pomáháme všem potřebným v nouzi. Nabízíme příležitost k účasti na pravidelných bohoslužbách. Přijďte se pobavit na naše duchovní setkání. Nabízíme služby naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kruh

Přispějeme ke zlepšení Vašeho duchovního života. Hledejte u nás duchovní podporu a vyrovnanost. Při našich setkáních najdete svou cestu k bohu. Pro přehled bohoslužeb nás kontaktujte. Na naše duchovní setkání můžete přijít kdykoliv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Česká Lípa - in urbe

Jak začít žít kvalitní duchovní život vám poradíme u nás. Naším cílem je poskytovat pomoc v nouzi. Přijďte k nám posílit svou duchovní vyrovnanosti. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Máte možnost zúčastnit se našich duchovních setkání. Nabízíme služby naší farnosti. Naše církev pravidelně pořádá i koncerty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kunratice u Cvikova

Duchovní život a spiritualita je to, čemu se věnujeme. Přinášíme možnost našich společných církevních setkávání. Máte možnost účastnit se našich pravidelných bohoslužeb. Účast na našich duchovních setkáních je zcela dobrovolná. Naše farnost vám ochotně se vším pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Bzí

Obraťte se na nás v případě obnovení duchovního života. Potřebným nabídneme pomoc v nouzi. Využijte toho, že naše církevní instituce pořádá zajímavá setkávání. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Pomůžeme vám najít cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Nová Ves u Chrastavy- Farnost římskokatolické církve

Lidé mohou vést svobodný duchovní život. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Nabídneme pomoc v nouzi Vám i Vašim blízkým. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb. Naplňte své životy a využijte naše duchovní setkání. Rádi se s Vámi setkáme na naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Jeřmanice- Farnost římskokatolické církve

Prožijte díky nám naplněný duchovní život. Přinášíme Vám možnost objevit cestu k bohu. Hledejte u nás duchovní podporu a vyrovnanost. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Jsme specialisté na pořádání duchovních setkání. Přidejte se ke komunitě naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Česká Lípa

S námi poznáte ten správný duchovní život. Poskytujeme duchovní setkávání, které lidem pomáhá na cestě k bohu. Domluvte si u nás také možnost příjemného ubytování. Naše církevní instituce se zabývá také vzděláváním. Ukážeme Vám duchovní program pro děti. Naše církev pravidelně přispívá na charitu. Zapojte se do programu církevních koncertů. Mezi naše činnosti také spadá zajišťování zajímavých výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku