Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Liberecký kraj)

Církevní instituce Liberecký kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Železný Brod

Na pestrý duchovní život se zaměřujeme v naší církevní instituci. Rádi Vám zprostředkujeme cestu k bohu. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Naše církev pro všechny připravuje zajímavá setkávání. Jsme vždy připraveni pomoci vám v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Semilech II - Podmoklice

Nabízíme naplnění Vašeho duchovního života. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Náš duchovní program je i pro děti. Chystáme koncerty pro děti i dospělé. Nabízíme možnost účastnit se našich poutavých přednášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ochranovský sbor při Českobratrské církvi evangelické v Koberovech

Naše církev se stará o duchovní život svých členů. S námi najdete duchovní vyrovnanost. U nás se přiblížíte cestě, která vás dovede k bohu. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Rádi se s vámi setkáme. Bohoslužby jsou naší hlavní církevní činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ochranovský sbor při Českobratrské církvi evangelické v Tanvaldě

Nabízíme útočiště pro duchovní život. V případě potřeby Vám poskytneme pomoc v nouzi. Nabízíme služby církve a duchovní setkávání. Věnujeme se duchovním obřadům a bohoslužbám vedoucím k duchovní vyrovnanosti. Naše bohoslužby zaujmou každého. Naše duchovní setkání si oblíbíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Loukov u Semil

U nás naplníte vaše duchovní životy. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi. Připravujeme zajímavá setkávání pro všechny lidi s dobrým srdcem. Pomůžeme vám najít duchovní vyrovnanost. Vydejte se s námi na cestu k bohu. Pořádáme bohoslužby a duchovní setkání pro všechny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Jítrava

U nás se Vám dostane bohatého duchovního života. Můžete u nás hledat pomoc v nouzi. Přinášíme Vám možnost objevit cestu k bohu. Připravujeme opravdu zajímavá setkávání. S našim přispěním můžete dosáhnout duchovní vyrovnanosti. Na našem duchovním setkání dojdete k poznání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Mříčná

Přispějeme ke zlepšení Vašeho duchovního života. V nouzi najdete pomoc u naší instituce. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Specializujeme se na hledání cesty k bohu. Nabízíme příležitost duchovního setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Nová Ves nad Popelkou - Farnosti římskokatolické církve

Potřebami duchovního života se zabývá naše církev. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete. S námi najdete duchovní vyrovnanost. Nabízíme možnost našich společných církevních setkávání. Poskytneme vám návod, jak najít správnou cestu k bohu. Přicházíme s možností účasti na pravidelných bohoslužbách. Využijte naši nabídku na zajímavá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Křížlice

Naplníme váš duchovní život. Přinášíme pomoc v nouzi. Přinášíme možnost našich společných církevních setkávání. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. Je našim cílem vám pomoci nalézt duchovní vyrovnanost. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Blíževedly

Inspirujte se, jak prožít úžasný duchovní život. Poskytneme Vám pomoc při hledání cesty k bohu. Nabízíme vám možnost setkávání. V případě potřeby Vám přinášíme pomoc v nouzi. S námi najdete duchovní vyrovnanost. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb. Naše farnost vás zve na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku