Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Královéhradecký kraj)

Církevní instituce Královéhradecký kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Hradec Králové

Je na vás, jaký duchovní život zvolíte. Nacházejte s námi cestu k bohu. Využijte naší možnosti setkávání. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Naše farnost poskytuje prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Bystrém

S námi poznáte ten správný duchovní život. Dojděte díky nám k opravdovému osvobození a poznání duchovního světa se vší pokorou. Bude nám ctí přivítat Vás na společných setkáváních. Chceme pomoci všem těm, kteří se ocitli v nouzi. Cesta k bohu je vám přístupná. Vedeme pravidelné bohoslužby i ke zvláštním příležitostem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské ve Vysokém Veselí

Přispějeme ke zlepšení Vašeho duchovního života. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Najít duchovní vyrovnanost Vám půjde s naší církví snadno. V nouzi najdete pomoc u naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské ve Rtyni v Podkrkonoší

Naše instituce se orientuje především na duchovní život. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Umožňujeme společná setkávání. Přijďte k nabýt duchovní vyrovnanosti. Jsme specialisté na pořádání duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Hronově

V naší církevní instituci obohatíte svůj duchovní život. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu. Pořádáme pro vás pravidelné bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Jednoty bratrské v Nové Pace

Staráme se o duchovní život nejen nás, ale i svých blízkých. Nabízíme vám pomoc v nouzi s ochotou a přijetím. Vaše duchovní rovnováha a duševní vyrovnanost je naším cílem. Pořádáme pravidelná církevní setkávání. Objevte s námi cestu k bohu. Rádi vás uvítáme jako člena v Jednotě bratrské. Pořádáme pro vás pravidelné bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Voděrady

S námi budete mít bohatý duchovní život. Pokud přemýšlíte nad svou existencí či neexistencí, pomůžeme vám pomocí cesty k bohu. Umožňujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Pořádáme zajímavá setkávání. V rámci duchovních aktivit pořádáme také bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Neratov

V naší církevní instituci vám pomůžeme nalézt cestu k duchovnímu životu. Rádi Vám poskytneme pomoc v nouzi. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Ukážeme vám směr kudy vede cesta k bohu. Rádi Vás uvidíme při společných setkáváních. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Specializujeme se na přípravu duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Hradec Králové - Nový Hradec Králové

Zaměřujeme se na pestrý duchovní život našich věřících. Neváhejte využít příležitosti ke společnému setkávání. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Naše farnost je tu pro Vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Osice

Poradíme Vám, jak dbát na duchovní život. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Ukážeme vám směr kudy vede cesta k bohu. Pomůžeme vám kdykoliv budete v nouzi. Umožňujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku