Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Královéhradecký kraj)

Církevní instituce Královéhradecký kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Církevní instituce v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Misijní společnost Život - Apoštolská církev

Můžeme obohatit Váš duchovní život. Máme pro vás způsob pro nalezení duchovní vyrovnanosti. Nalezněte svou cestu k bohu spolu s námi. S naší církví se budete na setkáváních opravdu bavit. Pomůžeme vám v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Červený Kostelec

Ukážeme vám cestu k duchovnímu životu. Nabízíme přínos v duchovní vyrovnanosti. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Jako členové naší církve budete moci někomu poskytnout pomoci v nouzi. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Naše farnost zajišťuje duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v České Skalici

Obraťte se na nás v případě obnovení duchovního života. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Setkáváme se rádi s lidmi podobného mínění. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Máte možnost účastnit se našich pravidelných bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Hronově I.

Naše organizace se věnuje duchovnímu životu dětí a mládeže. Nacházejte s námi cestu k bohu. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Rádi Vás uvítáme při společných setkáváních. Pomůžeme vám najít svou vnitřní duchovní vyrovnanost. Zabýváme se organizací bohoslužeb. Navštivte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Nechanicích

Poradíme Vám, jak dbát na duchovní život. Přinášíme možnost společných setkávání. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách. Naše duchovní setkání Vám jsou k dispozici. U nás můžete pořádat jakýkoliv koncert. V prostorách naší církve jsou pořádány různé výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - středisko Betanie - evangelický domov v Náchodě

V naší církevní instituci naleznete útěchu v podobě bohatého duchovního života. Přinášíme Vám možnost objevit cestu k bohu. Pořádáme pravidelná setkávání, kterých se můžete účastnit i vy. V nouzi se u nás setkáte s pomocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Křesťanské společenství Hradec Králové

V naší církevní instituci vám umožníme návrat k duchovnímu životu. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi. Bude nám ctí pomoci Vám najít cestu k bohu. Zavítejte na setkání naší církve. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Přijďte se také zapojit do našich bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Přepychy

Věnujeme se obohacení duchovního života. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Přinášíme pomoc v nouzi. Základem spokojeného života je porozumět vaší duši a nalézt harmonii. S našimi církevními službami bude blíže na cestě k bohu. Přinášíme možnost společných bohoslužeb. Zveme Vás na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Dobruška

V naší církevní instituci vám umožníme návrat k duchovnímu životu. Ukážeme vám správnou cestu k bohu. Pomáháme lidem v nouzi. Bohoslužby jsou u nás pravidelně. Přijďte na naše duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Černilov

Ukážeme vám správnou cestu k duchovnímu životu. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Neodmítneme vám pomoc v nouzi. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Pomůžeme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku