Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Královéhradecký kraj)

Církevní instituce Královéhradecký kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü

U nás dostanete rady pro správný duchovní život. Pokud přemýšlíte nad svou existencí či neexistencí, pomůžeme vám pomocí cesty k bohu. Věnujeme se také zajišťování zajímavých výstav. Pořádáme různé přednášky na církevní téma. Vedeme různé druhy meditací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Bystrém

V naší církevní instituci se můžete vrátit zpět k duchovnímu životu. Na našem setkávání jsou všichni vítáni. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu. Najděte pravý duševní klid a vyrovnanost. Na nás může v nouzi obrátit, rádi vám pomůžeme. Na našich bohoslužbách je každý vítán..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Dobrušce

Přinášíme Vám bohatý duchovní život. Bohoslužby jsou u nás pravidelně. Naše farnost poskytuje prostory pro duchovní setkání. Náš duchovní program je i pro děti. Zajistíme koncert duchovní hudby. Využijte také možnosti navštívit naše přednášky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v České Skalici

Dbáme velmi o duchovní život našich věřících. Využijte možnost setkávat se s lidmi v rámci naší církevní instituce. U nás najdete duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Rádi vás uvítáme na jednom z našich duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Třebechovicích pod Orebem

Poradíme vám jak začít žít duchovní život. Poskytneme vám návod, jak najít správnou cestu k bohu. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost. Přijďte si k nám pro pomoc v nouzi. Využijte služby naší instituce na setkávání se.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Vrchlabí

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitní duchovní život. Srdečně vás zveme ke společnému setkávání. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Můžete také navštívit naše bohoslužby. Ukážeme Vám duchovní program pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - arciděkanství Jičín

Prožijte s námi dokonalý duchovní život. Přidejte se k nám a docílíte duchovní vyrovnanosti. Setkáváme se rádi s lidmi podobného mínění. Jsme tu pro každého z vás, abychom vám pomohli z nouze. Zprostředkujeme Vám cestu k bohu. Účast na našich duchovních setkáních je zcela dobrovolná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Častolovice

Najděte s námi naplnění Vašeho duchovního života. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Pořádáme církevní setkávání, jejichž smyslem je vaše duchovní vyrovnanost. Připravujeme pro vás bohoslužby. Pořádáme společná duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Nový Bydžov

Pomůžeme vám najít cestu k duchovnímu životu. Bude nám ctí přivítat Vás na společných setkáváních. Najít cestu k bohu bude díky nám hračka. Naše církev se zaměřuje na duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kratonohy

Naším hlavním posláním je péče o duchovní život a šíření duchovních hodnot. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. U nás se posunete o krok dál k duchovní vyrovnanosti. Zavítejte také na naši farnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku