Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Královéhradecký kraj)

Církevní instituce Královéhradecký kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Broumově

Nabízíme vám služby pro kvalitní duchovní život. Poradíme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. Můžete se na nás obrátit, pokud budete potřebovat pomoc v nouzi. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. Nabízíme možnost pravidelných bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Jaroměř

Zajímáme se o duchovní život našich klientů. Zprostředkujeme různá setkávání svých členů. Duchovní vyrovnanosti s námi dosáhnete velice snadno. Nabízíme možnost pravidelných bohoslužeb. Nabízíme příležitost ke společnému duchovnímu setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Kostelci nad Orlicí

Jednou z mnoha duchovních činností, kterým se věnujeme, je i duchovní činnost. Věnujeme se duchovním obřadům a bohoslužbám vedoucím k duchovní vyrovnanosti. Přijďte si k nám pro pomoc v nouzi. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby. Zveme Vás na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Červeném Kostelci

Naším hlavním posláním je péče o duchovní život a šíření duchovních hodnot. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost. Jsme tu pro každého z vás, abychom vám pomohli z nouze. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. Rádi se s vámi setkáme na našich církevních bohoslužbách. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb. Na našich duchovních setkáních projdete duchovní proměnou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kostelci nad Orlicí

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitu duchovního života věřících. Přijďte kdykoli na setkání naší církve. Společně s námi naleznete cestu k bohu. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k duchovní vyrovnanosti. Přijďte si k nám pro pomoc v nouzi. Organizujeme pro vás bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - středisko ve Dvoře Králové nad Labem

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Přijďte na příjemná setkání naší církve. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Církevními službami pomáháme lidem v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Opočno

Lidé mohou vést svobodný duchovní život. Rádi vám v nouzi nabídneme svou pomoc. Setkáváme se rádi s lidmi podobného mínění. Jsme církev, u které najdete cestu k bohu. Přinášíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Naše instituce věnuje čas na vytváření duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Deštné v Orlických horách

Nabízíme naplnění Vašeho duchovního života. Navštivte naši církevní instituci, kde vám pomůžeme s přechodem na cestě k bohu. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Příznivci naší církve se mohou účastnit pravidelných setkání. Pomoc v nouzi poskytneme všem, kteří ji potřebují. Přinášíme možnost společných bohoslužeb. Rádi vás uvítáme na jednom z našich duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Smidary

U nás si dáváme záležet na duchovním životě. Na naše setkávání jsou vítáni známé i nové tváře. Najděte svou cestu k bohu i vy. Neváhejte navštívit naši farnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Hradec Králové - Pražské Předměstí

Zajímejte se u nás o duchovní život. Naše církev pro všechny připravuje zajímavá setkávání. Pomoc v nouzi je naší náplní. V rámci farnosti pořádáme i různé výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku