Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Kraj Vysočina)

Církevní instituce Kraj Vysočina

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Apoštolská církev, sbor Brno

Zabýváme se pořádáním náboženských setkání pro aktivní rozvíjení duchovního života. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Chceme pomoci všem těm, kteří se ocitli v nouzi. Pořádáme zajímavá setkávání. Když se k nám přidáte, zajistíme Vám duchovní vyrovnanost. Navštivte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Havlíčkově Brodě

Nabízíme Vám bohatý duchovní život. Připravíme vám cestu k bohu. Nabízíme možnost duchovní vyrovnanosti cestou našich služeb. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Naše církevní instituce pořádá různá a zajímavá setkání. Zeptejte se nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Pelhřimově-Strměchách

Vést duchovní život je dnes možné bez omezení. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Začněte u nás svou cestu k bohu. Nabízíme vám pomoc v nouzi s ochotou a přijetím. Odnesete si od nás vnitřní duchovní vyrovnanost. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Horní Krupé

Zajímavé akce pro rozšíření duchovního života nabízí naše církevní instituce. Máte možnost účastnit se našich pravidelných bohoslužeb. Neváhejte využít také námi poskytovaného vzdělání. Pořádáme duchovní akce i pro děti. Zabýváme se pořádáním koncertů. V rámci našich služeb se také podílíme na organizaci zajímavých výstav. Umožňujeme vám také účast na našich přednáškách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženské společenství Adolpha Kolpinga - Katolická církev

Poskytujeme naplnění Vašeho duchovního života. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Poradíme vám, jaké cesty zvolit k pocitu duchovní vyrovnanosti. Účast na našich setkáních pro všechny lidi dobré vůle vám může výrazně pomoci. Pomůžeme vám kdykoliv budete v nouzi. Naše církevní instituce se zabývá také vzděláváním..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Pyšel

Prožijte díky nám naplněný duchovní život. Pomoc v nouzi je naší prioritou. Poznejte své nové přátele na našich setkáváních. Nacházejte s námi cestu k bohu. V rámci duchovních aktivit pořádáme také bohoslužby. Naše farnost vás zve na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Lidmaň

Naše organizace se zabývá poradenstvím v oblasti duchovního života. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Můžete u nás přijmout pomoc v nouzi. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby. Využijte příležitosti ke společnému duchovnímu setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Hořepník

Kvalitní duchovní život je naší prioritou. Jen při nalezení duchovní vyrovnanosti můžete mít spokojený život. Pomůžeme i vám najít svou cestu k bohu. Využijte příležitosti ke společnému církevnímu setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Velká Chyška

Nabízíme naplnění Vašeho duchovního života. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Přijďte kdykoli na setkání naší církve. Pravidelně se u nás konají bohoslužby. Naše instituce připravuje různá duchovní setkání. Naše farnost pořádá bohoslužby i jiné akce. Jsme v úzkém pracovním spojení s charitou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kněžice u Třebíče

V naší církevní instituci vám umožníme návrat k duchovnímu životu. Přinášíme možnost našich společných církevních setkávání. Najděte s námi cestu k bohu. Vaše duchovní rovnováha a duševní vyrovnanost je naším cílem. Můžete se na nás obrátit, pokud budete potřebovat pomoc v nouzi. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Zabýváme se pořádáním duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku