Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Kraj Vysočina)

Církevní instituce Kraj Vysočina

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Horní Krupé

Jednou z mnoha duchovních činností, kterým se věnujeme, je i duchovní činnost. Pomáháme lidem v nouzi. Přijďte za námi na setkání naší církve. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Telč

Přijďte objevit naplnění Vašeho duchovního života. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Díky nám najdete správnou cestu k bohu. Provádíme bohoslužby k různým událostem. Na naše duchovní setkání jste zváni i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Náměšti nad Oslavou

Inspirujte se u nás pro váš duchovní život. Pomáháme lidem v nouzi. Ukážeme Vám tu správnou cestu k bohu. Využijte příležitosti ke společnému setkávání. U nás posílíte svou duchovní vyrovnanost. Naše duchovní setkání jsou tu i pro Vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Daňkovicích

Ukážeme vám cestu k duchovnímu životu. U nás se posunete o krok dál k duchovní vyrovnanosti. Nabízíme možnost našich společných církevních setkávání. Bude nám ctí pomoci Vám najít cestu k bohu. Naše církevní instituce poskytne pomoc v nouzi. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko křesťanské pomoci Jihlava

Součástí našich křesťanských aktivit je i věnování se duchovnímu životu. Využijte možnosti společných setkávání. V nouzi se u nás setkáte s pomocí. Věnujeme se duchovním obřadům a bohoslužbám vedoucím k duchovní vyrovnanosti. Rádi přivítáme všechny příznivce Evangelické církve metodistické. V naší farnosti se budete cítit skvěle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Skála

Inspirujte se, jak prožít úžasný duchovní život. Naše církevní instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. Poskytneme Vám pomoc při hledání cesty k bohu. Nabízíme důstojné a klidné bohoslužby. Na našem duchovním setkání dojdete k poznání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Černovice

Naše křesťanské společenství nabízí programy v oblasti duchovního života. Přijměte naši nabídku pomoci na nalezení cesty k bohu. S našim přispěním můžete dosáhnout duchovní vyrovnanosti. Dáváme si záležet na pravidelné setkávání svých členů. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Náš sbor zajišťuje duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Častrov

Poradíme vám jak začít žít duchovní život. Nabízíme možnost společných setkávání. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Rádi Vám pomůžeme v nouzi. Dojděte díky nám k duchovnímu poznání. Naše bohoslužby zaujmou každého. Nabízíme možnost společných duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vyklantice

Naše instituce se orientuje především na duchovní život. Díky nám nebude problém najít správnou cestu k bohu. Přijďte na příjemná setkání naší církve. Pořádáme bohoslužby. Nabízíme příležitost duchovního setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Třebíč

Naše organizace se zabývá poradenstvím v oblasti duchovního života. Nabízíme vám pozvání na bohoslužby. Účast na našich duchovních setkáních je zcela dobrovolná. Navštivte naši farnost. Úzce spolupracujeme s charitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku