Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Kraj Vysočina)

Církevní instituce Kraj Vysočina

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Apoštolská církev, sbor Brno

Zabýváme se pořádáním náboženských setkání pro aktivní rozvíjení duchovního života. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Chceme pomoci všem těm, kteří se ocitli v nouzi. Pořádáme zajímavá setkávání. Když se k nám přidáte, zajistíme Vám duchovní vyrovnanost. Navštivte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Havlíčkově Brodě

Nabízíme Vám bohatý duchovní život. Připravíme vám cestu k bohu. Nabízíme možnost duchovní vyrovnanosti cestou našich služeb. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Naše církevní instituce pořádá různá a zajímavá setkání. Zeptejte se nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Pelhřimově-Strměchách

Vést duchovní život je dnes možné bez omezení. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Začněte u nás svou cestu k bohu. Nabízíme vám pomoc v nouzi s ochotou a přijetím. Odnesete si od nás vnitřní duchovní vyrovnanost. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Horní Krupé

Zajímavé akce pro rozšíření duchovního života nabízí naše církevní instituce. Máte možnost účastnit se našich pravidelných bohoslužeb. Neváhejte využít také námi poskytovaného vzdělání. Pořádáme duchovní akce i pro děti. Zabýváme se pořádáním koncertů. V rámci našich služeb se také podílíme na organizaci zajímavých výstav. Umožňujeme vám také účast na našich přednáškách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženské společenství Adolpha Kolpinga - Katolická církev

Poskytujeme naplnění Vašeho duchovního života. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Poradíme vám, jaké cesty zvolit k pocitu duchovní vyrovnanosti. Účast na našich setkáních pro všechny lidi dobré vůle vám může výrazně pomoci. Pomůžeme vám kdykoliv budete v nouzi. Naše církevní instituce se zabývá také vzděláváním..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Pyšel

Prožijte díky nám naplněný duchovní život. Pomoc v nouzi je naší prioritou. Poznejte své nové přátele na našich setkáváních. Nacházejte s námi cestu k bohu. V rámci duchovních aktivit pořádáme také bohoslužby. Naše farnost vás zve na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Lidmaň

Naše organizace se zabývá poradenstvím v oblasti duchovního života. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Můžete u nás přijmout pomoc v nouzi. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby. Využijte příležitosti ke společnému duchovnímu setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Hořepník

Naše církevní instituce poskytuje lidem bohatý a pestrý duchovní život. Poskytujeme církevní služby, jejichž cílem je duchovní vyrovnanost. Cesta k bohu je v naší církvi jednoduchá. Proč byste se s námi nemohli setkat? Přijďte se podívat na naše bohoslužby. Umožňujeme společná duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Velká Chyška

Nabízíme naplnění Vašeho duchovního života. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Přijďte kdykoli na setkání naší církve. Pravidelně se u nás konají bohoslužby. Naše instituce připravuje různá duchovní setkání. Naše farnost pořádá bohoslužby i jiné akce. Jsme v úzkém pracovním spojení s charitou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kněžice u Třebíče

V naší církevní instituci vám umožníme návrat k duchovnímu životu. Přinášíme možnost našich společných církevních setkávání. Najděte s námi cestu k bohu. Vaše duchovní rovnováha a duševní vyrovnanost je naším cílem. Můžete se na nás obrátit, pokud budete potřebovat pomoc v nouzi. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Zabýváme se pořádáním duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku