Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Karlovarský kraj)

Církevní instituce Karlovarský kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Církevní instituce v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Chebu

Obraťte se na nás v případě obnovení duchovního života. Nabízíme možnost duchovní vyrovnanosti cestou našich služeb. Najít cestu k bohu Vám půjde s naší církví snadno. V rámci našich setkávání posilujeme duchovní hodnoty a víru v boha. Sousředíme se na pomoc lidem v nouzi. Přijměte pozvání na naše bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Teplé

Zajímejte se u nás o duchovní život. Naše církevní instituce poskytne pomoc v nouzi. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme. Rádi vás kdykoli pozveme i do naší útulné knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Aš

Pomůžeme vám prožít opravdový duchovní život. Jen při nalezení duchovní vyrovnanosti můžete mít spokojený život. Rádi vám v nouzi nabídneme svou pomoc. Využijte toho, že naše církevní instituce pořádá zajímavá setkávání. U nás najdete tu správnou cestu k bohu. Bohoslužby jsou u nás pravidelně. Zavítejte k nám na příští duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Žlutice

Inspirujte se u nás pro váš duchovní život. Připravujeme opravdu zajímavá setkávání. Nabízíme potřebným pomoc v nouzi. Navštivte naše pravidelné bohoslužby. Na naše duchovní setkání jste zváni i vy. Naše farnost je tu pro Vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Aši

Staráme se o náš duchovní život. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. Svoláváme setkávání pro děti i pro dospělé. Svěřte se do našich rukou a získáte pomoc v nouzi. Zveme Vás na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü

Nabízíme duchovně výchovné práce v oblasti duchovního života. Nabízíme vám možnost setkávání. Probudíme vaši duchovní vyrovnanost. V prostorách naší církve jsou pořádány různé výstavy. Přijďte k nám nabýt nové poznatky na některou z našich přínosných přednášek. Vytváříme možnosti ke klidnému prožívání meditací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Nejdku

Ukážeme vám cestu k duchovnímu životu. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Pořádáme společná setkávání. Obraťte se na naši instituci, poskytneme vám pomoc v nouzi. Přijďte na naše církevní bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Cheb

Poradíme Vám, jak si obohatit svůj duchovní život. Příznivci naší církve se mohou účastnit pravidelných setkání. Navštivte naši církevní knihovnu. Nabízíme možnost zúčastnit se meditací. U nás máte možnost navštívit i pěkné výstavy. Přijďte s námi pracovat pro charitu. Přidejte se na setkání pořádané naší farností. Nabídneme Vám program pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Karlovy Vary-Stará Role

Našim věřícím věnujeme velkou péči. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Přijďte na naše duchovní setkání, rádi Vás přivítáme mezi sebou. S radostí Vás přivítáme na naší farnosti. Poradíme Vám, jak uspořádat církevní koncert. Můžete se také zúčastnit našich pravidelných přednášek. Půjčte si svou oblíbenou knížku v naší vlastní knihovně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec ve Františkových Lázních

Nabízíme vám služby pro kvalitní duchovní život. Nabízíme potřebným pomoc v nouzi. Pokud přemýšlíte nad svou existencí či neexistencí, pomůžeme vám pomocí cesty k bohu. Přijďte na naše setkání i vy. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku