Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Karlovarský kraj)

Církevní instituce Karlovarský kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Loket

Církevní instituce se snaží obohatit duchovní život obyvatelstva. Zajistíme pro vás i vhodné ubytování. Staráme se o zajištění různých typů bohoslužeb. Organizujeme pravidelná duchovní setkání. Zabýváme se pořádáním duchovních akcí pro děti. Naše farnost nabízí různé možnosti duchovního vyžití. Nabízíme možnost pořádání koncertů. Pořádáme výstavu církevních artefaktů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klášter premonstrátů Teplá

Nezanedbávejte svůj duchovní život. Zabýváme se organizací bohoslužeb. Srdečně Vás zveme na naši farnost. Neváhejte nás oslovit ohledně zprostředkování prohlídky. Naše koncerty jsou přístupné i pro veřejnost. Přijďte si prohlédnout bohatou nabídku naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Karlových Varech

Přispějeme ke zlepšení Vašeho duchovního života. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Najdete u nás pomoc v nouzi. Pomůžeme vám s duchovní vyrovnaností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Aši

Přijďte k nám a poznejte duchovní život. Poradíme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanost. Nabízíme možnost pravidelných bohoslužeb. Každé duchovní setkání vás může neuvěřitelně naplnit. Zajistíme koncert duchovní hudby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Aši

Zajistíme Vám bohatý duchovní život. Potřebným nabídneme pomoc v nouzi. Na naše setkávání jsou vítáni známé i nové tváře. Nabízíme možnost duchovní vyrovnanosti cestou našich služeb. Připravujeme pro vás bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Misijní skupina Křesťanské společenství Kraslice

S námi poznáte ten správný duchovní život. Rádi vás uvidíme při společném setkávání. Svěřte se do našich rukou a získáte pomoc v nouzi. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. Vydejte se s námi na cestu k bohu. Navštivte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Boč nad Ohří

Můžeme přispět k obohacení Vašeho duchovního života. Najít duchovní vyrovnanost Vám půjde s naší církví snadno. V naší církvi jistě najdete cestu k bohu. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb. Rádi Vás uvítáme při společných duchovních setkáních. Jsme církevní farností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klášter Nový Dvůr

Naším hlavním posláním je péče o duchovní život a šíření duchovních hodnot. Působíme jako organizace, která pomáhá k nalezení víry a cestě k bohu. Vaše duchovní vyrovnanost je pro nás velmi důležitá. Umožňujeme společná setkávání. Potřebným nabízíme pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavný monastýr sv. Václava a sv. Ludmily

Jak začít žít kvalitní duchovní život vám poradíme u nás. Když se k nám přidáte, najdete cestu k bohu. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Všem v nouzi vždy ochotně a rádi pomůžeme. Spolehněte se, že díky nám najdete duševní rovnováhu. V našem poslání je pořádat také duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Chebu

Poskytneme komplexní informace zabývající se duchovním životem. Setkávání se s lidmi dobré vůle vás příjemně obohatí. Pomáháme ochotně všem, kteří se ocitli v nouzi. S námi můžete najít cestu k bohu. Cílem naší instituce je poskytovat bohoslužby . Rádi vás uvítáme na duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku