Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Jihomoravský kraj)

Církevní instituce Jihomoravský kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Církevní instituce v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Heršpicích

U nás se dozvíte jak si zajistit kvalitní duchovní život. Obraťte se na nás pro pomoc v nouzi. Naučíme Vás, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Příznivci naší církve se mohou účastnit pravidelných setkání. Nabízíme příležitost k účasti na pravidelných bohoslužbách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Blansku - Bratrská jednota baptistů

Zajímejte se u nás o duchovní život. Pomáháme všem potřebným v nouzi. Najít správnou cestu k bohu nikdy nebylo jednodušší. Ukážeme Vám tu správnou cestu k duchovní vyrovnanosti. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Zabýváme se organizací bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Kyjov

Můžeme obohatit Váš duchovní život. Svěřte se do našich rukou a získáte pomoc v nouzi. Pomůžeme vám s duchovním myšlením na cestě k bohu. Rádi organizujeme různá setkávání pro lidi dobré vůle. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Přijďte na naše bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Brně - Žabovřeskách

Náš duchovní život je velice plnohodnotný. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. S naší církví najde svou duchovní vyrovnanost každý. Umožňujeme společná církevní setkávání. Můžete k nám zavítat na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské ve Bzenci

U nás si obohatíte svůj duchovní život. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Nabízíme možnost našich společných církevních setkávání. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Jsme církev, která pomáhá lidem v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Silůvkách u Brna

Zajímejte se u nás o duchovní život. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. Využijte možnosti účasti na pravidelných bohoslužbách. Poradíme Vám, jak uspořádat církevní koncert.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Hustopečích u Brna

Kvalitní duchovní život je naší prioritou. Naučíme Vás, jak docílit duchovní vyrovnanosti. S naší církví cestu k bohu jistě najdete. Nabízíme pomoc v nouzi. Vedeme pravidelné bohoslužby i ke zvláštním příležitostem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libertas Independent Agency o.s.

Naším prvořadým zájmem je péče o duchovní život v naší komunitě. Věnujeme se duchovním obřadům a bohoslužbám vedoucím k duchovní vyrovnanosti. Poznejte své nové přátele na našich setkáváních. Najít správnou cestu k bohu nikdy nebylo jednodušší. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost u kostela sv. Jana Křtitele a sv. Jana Evangelisty, Brno - Bystrc

Snažíme se zajistit svým klientům kvalitní duchovní život. Ukážeme Vám tu správnou cestu k duchovní vyrovnanosti. Zúčastněte se našich zajímavých setkávání pro všechny lidi, kteří hledají víru. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. Půjčte si svou oblíbenou knížku v naší vlastní knihovně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Svitávka

Nabízíme naplnění Vašeho duchovního života. Ukážeme Vám cestu k bohu. Máme zodpovědný přístup při vytváření duchovní vyrovnanosti. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi. Rádi Vás uvidíme při společných setkáváních. Pořádáme duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku