Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Jihomoravský kraj)

Církevní instituce Jihomoravský kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Brněnský seniorát Českobratrské církve evangelické

U nás si obohatíte svůj duchovní život. Vydejte se s námi na správnou cestu k bohu. Můžete u nás přijmout pomoc v nouzi. Rádi Vás uvidíme při společných setkáváních. U nás se posunete o krok dál k duchovní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apoštolská církev, sbor Brno

Poradíme Vám, jak si obohatit svůj duchovní život. Vydejte se s námi na správnou cestu k bohu. Poskytujeme duchovní služby a obřady jako pomoc v nouzi. Duchovní vyrovnanost je to, co nabízíme. Využijte možnost setkávat se s lidmi v rámci naší církevní instituce. Rádi vás uvítáme na jednom z našich duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Blansko - Církev adventistů sedmého dne

Snažíme se zajistit svým klientům kvalitní duchovní život. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Přijďte na naše setkání i vy. Poskytujeme pomoc v nouzi. Ukážeme Vám tu správnou cestu k bohu. Navštěvujte naše bohoslužby. Umožňujeme duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Letovicích

U nás dostanete rady pro správný duchovní život. Jsme církev, která nabízí duchovní vyrovnanost. Nabízíme pomoc v nouzi. Díky nám nebude problém najít správnou cestu k bohu. Setkávejte se s lidmi v rámci naší církve s lidmi dobré vůle. Vedeme pravidelné bohoslužby i ke zvláštním příležitostem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Dolních Kounicích

S námi poznáte ten správný duchovní život. Setkávejte se s lidmi v rámci naší církve s lidmi dobré vůle. Rádi Vám nabídneme pomoc v nouzi. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. Můžete k nám zavítat na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Brně I

Úspěšně pomáháme v naplnění duchovního života. Poradíme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. Nabízíme příležitost ke společnému církevnímu setkávání. Přijďte k nám najít cestu k bohu. V rámci duchovních aktivit pořádáme také bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Miroslavi

Přinášíme Vám bohatý duchovní život. Nabízíme vám možnost setkávání. U nás najdete tu správnou cestu k bohu. Přijďte na naše bohoslužby. Neváhejte navštívit naše koncerty s duchovní tematikou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Mikulově

Seznamte se u nás s atributy kvalitního duchovního života. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Rádi vás uvidíme při společném setkávání. Víme, jak najít cestu k bohu. Nabízíme pomoc v nouzi. Pořádáme pro vás pravidelné bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Armáda spásy v ČR

Rádi vás povedeme na cestě k duchovnímu životu. U nás se posunete o krok dál k duchovní vyrovnanosti. Můžete u nás hledat pomoc v nouzi. Přinášíme možnost společných setkávání. Naše církev má program i pro děti. Pomozte potřebným prostřednictvím charity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Hodonice

Naším hlavním posláním je péče o duchovní život a šíření duchovních hodnot. Přijďte k nám posílit svou duchovní vyrovnanosti. Pomůžeme Vám objevit cestu k bohu. Nabízíme důstojné a klidné bohoslužby. Náš sbor zajišťuje duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku