Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Jihočeský kraj)

Církevní instituce Jihočeský kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Diakonie ČCE - středisko Rolnička

Pomůžeme vám najít cestu k duchovnímu životu. Využijte možnosti našich společných církevních setkávání. Ukážeme Vám tu správnou cestu k bohu. Na naši poskytovanou pomoc v nouzi se můžete spolehnout. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Zajistíme duchovní program i pro Vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Českých Budějovicích

Seznamte se u nás s atributy kvalitního duchovního života. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi. Objevte u nás cestu k bohu. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České sdružení Církve adventistů sedmého dne

Nezanedbávejte svůj duchovní život. Přijďte k nám objevit svou cestu k bohu. Pomůžeme vám s vaší duchovní vyrovnaností. Svoláváme setkávání pro děti i pro dospělé. Pomáháme ochotně všem, kteří se ocitli v nouzi. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách. Naše farnost poskytuje prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Rudolfově

Obraťte se na nás v případě obnovení duchovního života. Potřebným nabízíme pomoc v nouzi. Jsme tím správným místem, pokud hledáte duchovní vyrovnanost. Setkávání se s lidmi dobré vůle vás příjemně obohatí. Pořádáme bohoslužby. Jsme ti praví na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Táboře

Zabýváme se duchovním životem a životem víry. Pomůžeme Vám objevit cestu k bohu. S naší církví svou duchovní vyrovnanost jistě najdete. Obraťte se na nás pro pomoc v nouzi. Připravujeme opravdu zajímavá setkávání. Přijďte se také zapojit do našich bohoslužeb. Naše farnost poskytuje prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Třeboni

Zaměřujeme se na naplnění kvalitního duchovního života. Poodhalíme vám cestu k bohu. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Neodmítneme vám pomoc v nouzi. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě. Jsme farností, která chce pomáhat všem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Nová Včelnice

Naše církev vám poradí jak žít kvalitní duchovní život. Specializujeme se na hledání cesty k bohu. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Přicházíme s možností společných setkávání. Naše farnost se zaměřuje na různá duchovní setkání. Zabýváme se také poskytováním informací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Orlík nad Vltavou

S námi poznáte ten správný duchovní život. Na naši poskytovanou pomoc v nouzi se můžete spolehnout. S našimi církevními službami bude blíže na cestě k bohu. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Naše církev organizuje mnoho setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Rudolfov

Nabízíme naplnění Vašeho duchovního života. Naše církev uvítá na setkání každého. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu. Na nás může v nouzi obrátit, rádi vám pomůžeme. Naše instituce vám pomůže dojít k duchovní vyrovnanosti. Pravidelně se u nás konají bohoslužby. Pořádáme duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dražice

Poskytujeme podporu a zázemí duchovnímu životu našich věřících. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. Jsme církevní instituce pořádající zajímavá setkávání. S námi najdete svou duchovní vyrovnanost. Cílem naší instituce je poskytovat bohoslužby . Využijte nabídky duchovního setkání pod záštitou naší organizace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku