Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Jihočeský kraj)

Církevní instituce Jihočeský kraj

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farní charita Veselíčko

Naše církevní instituce vám umožní vést bohatý duchovní život. Jsme tou správnou volbou, pokud potřebujete pomoc v nouzi. S námi najdete duchovní vyrovnanost. S námi načerpáte novou energii v rámci setkávání, které pořádáme. Připravíme vám cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klášter karmelitánů

Naplníme váš duchovní život. Srdečně vás zveme ke společnému setkávání. Poradíme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. Spolehněte se, že vám v nouzi ochotně poskytneme pomoc. Organizujeme pro vás bohoslužby. V rámci duchovního vzdělávání pořádáme pravidelná sezení. Přidejte se na setkání pořádané naší farností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Operace mobilizace - ČR

Nabízíme Vám bohatý duchovní život. Organizujeme pravidelná a příjemná setkávání. Hledejte svou cestu k bohu u nás. Ukážeme Vám tu správnou cestu k duchovní vyrovnanosti. V nouzi se u nás setkáte s pomocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apoštolská církev, sbor Lysá nad Labem

Rádi vás povedeme na cestě k duchovnímu životu. Můžeme vám pomoci najít cestu k Bohu. Rádi Vás uvidíme při společných setkáváních. Naučíme Vás, jak nabídnout ostatním pomoc v nouzi. Věnujeme se duchovním obřadům a bohoslužbám vedoucím k duchovní vyrovnanosti. Provádíme bohoslužby k různým událostem. Rádi vás uvítáme na duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České sdružení Církve adventistů sedmého dne

Potřebami duchovního života se zabývá naše církev. Přijměte naši možnost setkávání. S námi získáte zpět svou duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Neodmítneme vám pomoc v nouzi. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Přinášíme možnost společných duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nazaret, středisko Diakonie a misie Církve československé husitské

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitní duchovní život. Sousředíme se na pomoc lidem v nouzi. Pořádáme pravidelná setkávání, kterých se můžete účastnit i vy. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Díky naší instituci dojdete k duchovní vyzrálosti nutné k dosažení spokojeného života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Chotovinách

Přinášíme naplnění Vašeho duchovního života. Naši možnost ubytování mohou využít členové církve i jejich blízcí. Přijměte pozvání na naše bohoslužby. Naše farnost se zaměřuje na pořádání společenských akcí. U nás můžete pořádat jakýkoliv koncert. Umožňujeme vám také účast na našich přednáškách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Táboře

V naší církevní instituci vám pomůžeme nalézt cestu k duchovnímu životu. Setkávání se s lidmi dobré vůle vás příjemně obohatí. Poradíme Vám, jak využít pomoc v nouzi. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Jsme církev, u které najdete cestu k bohu. V rámci duchovních aktivit pořádáme také bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodina Panny Marie

V naší církevní instituci vám pomůžeme nalézt cestu k duchovnímu životu. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Najděte svou cestu k bohu i vy. Naše setkávání v rámci církve můžete navštívit i vy. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb. Náš sbor zajišťuje duchovní setkání. Přijďte s námi pracovat pro charitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Mirotice

Pomůžeme vám na cestě k duchovnímu životu. Přinášíme pomoc v nouzi. Poznejte své nové přátele na našich setkáváních. Víme, jak najít cestu k bohu. Je krásné být vyrovnán i po duchovní stránce. Najděte vyrovnanost na našem duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku