Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Hlavní město Praha)

Církevní instituce Hlavní město Praha

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech: Praha

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pražská diecéze Církve československé husitské

Zabýváme se neformálním vzdělávání v oblasti duchovního života. Naše církevní instituce pořádá různá a zajímavá setkání. Zeptejte se nás. Chceme pomoci všem těm, kteří se ocitli v nouzi. Ukážeme Vám cestu k bohu. Hledejte u nás duchovní podporu a vyrovnanost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bratrská jednota baptistů

Na pestrý duchovní život se zaměřujeme v naší církevní instituci. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Rádi na našich bohoslužbách přivítáme všechny lidi dobré vůle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha - Chodov

Duchovní život je pro naši církev velice důležitý. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. U nás posílíte svou duchovní vyrovnanost. Využijte možnosti společných setkávání. Nabízíme Vám možnost objevit cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Praze 9

Můžeme přispět k obohacení Vašeho duchovního života. Jsme ochotni pomoci v nouzi všem, kteří to potřebují. Přijďte kdykoli na setkání naší církve. Rádi Vám pomůžeme najít cestu k bohu. Jsme církev, která nabízí duchovní vyrovnanost. Zabýváme se organizací bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Praze 4 - Nusle

Zabýváme se pořádáním náboženských setkání pro aktivní rozvíjení duchovního života. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě. Nabízíme možnost duchovního setkání. Poradíme Vám, jak uspořádat církevní koncert. Využijte také možnosti navštívit naše přednášky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Praze 10 - Strašnice

Zaměřujeme se na oživení duchovního života. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete. Nabízíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Přijďte na naše církevní bohoslužby. Udělejte něco užitečného a pomozte s námi charitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká hinduistická náboženská společnost

Využijte naší pomoci s duchovním životem. Přijďte za námi na setkání naší církve. Nabízíme pomoc v nouzi. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Probudíme vaši duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - Středisko pro zrakově postižené

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. S naší církví najde cestu k bohu každý. Zajistíme koncert duchovní hudby. Přijďte si prohlédnout bohatou nabídku naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie Evangelické církve metodistické v ČR

Poskytneme Vám bohatý duchovní život. Poradíme Vám, jak využít pomoc v nouzi. Společně s námi naleznete cestu k bohu. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Zúčastněte se s námi bohoslužeb a obřadů za účelem duchovní vyrovnanosti. Bude nám ctí uvítat vás v naší Evangelické církvi metodistické. Přijďte navštívit naši farnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro uchování a rozvíjení dějinného odkazu Jednoty bratrské

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Vydejte se s námi na správnou cestu k bohu. Jsme tou správnou volbou, pokud potřebujete pomoc v nouzi. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Poskytujeme církevní služby, jejichž cílem je duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku