Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Hlavní město Praha)

Církevní instituce Hlavní město Praha

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
zobrazit další kategorie

Církevní instituce v okresech: Praha

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Evangelical Church of Czech Brethren, Prague 4 - Chodov

U nás dostanete rady pro správný duchovní život. Naše setkávání v rámci církve můžete navštívit i vy. Naše instituce vám pomůže dojít k duchovní vyrovnanosti. Nabízíme vám pozvání na bohoslužby. Udělejte něco užitečného a pomozte s námi charitě. Zapojte se do programu církevních koncertů. U nás máte možnost zhlédnout také pěknou výstavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - středisko Zvonek v Praze 4

Zaměřujeme se na naplnění kvalitního duchovního života. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Ukážeme Vám tu správnou cestu k duchovní vyrovnanosti. Naučíme Vás, jak nabídnout ostatním pomoc v nouzi. Najít cestu k bohu bude díky nám hračka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bodhi Path Praha

Nabízíme naplnění Vašeho duchovního života. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Příznivci naší církve se mohou účastnit pravidelných setkání. Nabízíme zajištění zajímavých přednášek. Přijďte si k nám užít klidu pro vaše meditace. Navštivte také naši příjemnou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církev bratrská

Pomáháme našim členům vést kvalitní a pestrý duchovní život. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Naše církevní akce jsou i pro děti. Přinášíme možnost účastnit se našich přínosných přednášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Praze 4 - Jižní Město

Naše komunita je místem sdílení a naplnění duchovního života každého jednotlivce. Nabízíme možnost společných setkávání. Pojďte s námi hledat správnou cestu k bohu. Nabízíme vám pomoc v nouzi s ochotou a přijetím. Vaše duchovní vyrovnanost je pro nás velmi důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Praze 10 - Vršovice

Jsme církev, která si dává záležet na duchovním životě. Nabízíme vám příležitost ke společnému setkávání. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě. Pořádáme obřady a duchovní setkání. Přijďte poznat život na naší farnosti. Neváhejte ani s návštěvou naší kvalitně vybavené knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Praze 5 - Radotín

U nás najdete naplnění Vašeho duchovního života. Pomáháme lidem v nouzi. Pomůžeme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. Přicházíme s možností společných setkávání. Navštivte naši církevní instituci, kde vám pomůžeme s přechodem na cestě k bohu. Díky návštěvě duchovního setkání se budete cítit lépe..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Praze 10 - Uhříněves

Duchovní život a spiritualita je to, čemu se věnujeme. Organizujeme pro vás bohoslužby. Máme pro vás nabídku zajímavých duchovních setkání. Máme připravený i program pro děti. Vytváříme možnost účastnit se našich zajímavých přednášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vojenská duchovní služba

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitní duchovní život. Rádi Vám zprostředkujeme cestu k bohu. Příznivci naší církve se mohou účastnit pravidelných setkání. Jsme církev, která pomáhá lidem v nouzi. Nabízíme přínos v podobě duchovní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ISKCON centrum pro védská studia

Využijte naše služby k prohloubení vašeho duchovního života. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Pomoc v nouzi je naším posláním. Ukážeme vám správnou cestu k bohu. Naše církevní přednášky si oblíbíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku