Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce (Hlavní město Praha)

Církevní instituce Hlavní město Praha

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Církevní instituce, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 

Církevní instituce v okresech: Praha

Tipy: Církevní instituce, Křesťanské sbory, Bohoslužba, Duchovní setkání, Farnost

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Praze 10 - Strašnice

Poradíme vám jak začít žít duchovní život. Máte možnost účastnit se společných setkávání. Naučíme Vás, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Přijďte se podívat na naše bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apoštolská církev, sbor bez hranic Praha

Zabýváme se pravidelnými činnostmi věnujícími se duchovnímu životu. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách. Pro Vaše děti jsme tím správným duchovním místem. Přidejte se k nám a pomozte charitě. Zavítejte k nám, chcete-li se zúčastnit některé z našich zajímavých přednášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha - Nusle

Potřebami duchovního života se zabývá naše církev. Spolehněte se, že díky nám najdete duševní rovnováhu. Potřebným nabídneme pomoc v nouzi. Na našich setkáváních je připraven program pro děti i dospělé. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Připravujeme pro vás bohoslužby. Rádi uspořádáme duchovní setkání na určité téma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Praze 5

Naše církev se stará o duchovní život svých členů. Najděte u nás cestu k bohu. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na naši instituci. Přijďte k nám posílit svou duchovní vyrovnanosti. Setkávejte se s námi na našich duchovních sezeních a bohoslužbách. Organizujeme pro vás bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Praze 8 - Ďáblice

U nás naplníte vaše duchovní životy. Přinášíme pomoc v nouzi. Ukážeme vám směr kudy vede cesta k bohu. Budeme rádi, když nás navštívíte na naší bohoslužbě. Vždy rádi pomůžeme charitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Praze 9 - Horní Počernice

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Přijďte na setkání naší církve. Církevními službami pomáháme lidem v nouzi. Nabízíme důstojné a klidné bohoslužby. Poradíme Vám, jak se můžete začít věnovat charitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Praze 4 - Modřany

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. U nás můžete posílit svou duchovní vyrovnanost. Jsme vždy připraveni pomoci vám v nouzi. Pořádáme společná setkávání. Účast na našich duchovních setkáních je zcela dobrovolná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Praze 3 - Žižkov I

Pomáháme našim členům vést kvalitní a pestrý duchovní život. Zveme vás ke společnému setkávání. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb. Poradíme Vám, jak se můžete začít věnovat charitě. Naše koncerty jsou přístupné i pro veřejnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církevní sbor ECAV v Praze

Díky nám prožijete dokonalý duchovní život. Nabízíme vám možnost setkávání. Hledejte u nás duchovní podporu a vyrovnanost. Bude nám ctí pomoci Vám najít cestu k bohu. V případě potřeby Vám poskytneme pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Islámská nadace v Praze

Umožňujeme lidem vést plnohodnotný duchovní život v zázemí naší komunity. Při našich setkáních najdete svou cestu k bohu. Svěřte se do našich rukou a získáte pomoc v nouzi. Naše církev organizuje pravidelná setkávání lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku