Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce > Církev adventistů sedmého dne

Církev adventistů sedmého dne

Nabízíme vám kompletní databázi firem a institucí zabývající se oblastí Církev adventistů sedmého dne. Získáte přehled o dostupných možnostech a konkurenci. Záruka profesionálů v oboru.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Vojkovice

Ukážeme Vám, jak správné vést duchovní život. Příznivci naší církve se mohou účastnit pravidelných setkání. Přijďte na naše církevní bohoslužby. Nabízíme program našich církevních koncertů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Krnov

Ukážeme vám cestu k duchovnímu životu. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. Pomoc v nouzi je naší prioritou. Provádíme bohoslužby k různým událostem. Na naše duchovní setkání můžete přijít kdykoliv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Jindřichův Hradec

Naše církev se stará o duchovní život svých členů. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Nabízíme Vám možnost objevit cestu k bohu. S naší církví svou duchovní vyrovnanost jistě najdete. Naše bohoslužba vám otevře cestu k sebepoznání. Využijte naší nabídky a přijďte na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Havlíčkův Brod

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Pořádáme setkávání několikrát do roka. S námi najdete správnou cestu k bohu. Sousředíme se na pomoc lidem v nouzi. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Červený Kostelec

Ukážeme vám cestu k duchovnímu životu. Nabízíme přínos v duchovní vyrovnanosti. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Jako členové naší církve budete moci někomu poskytnout pomoci v nouzi. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Naše farnost zajišťuje duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Šumperk - Církev adventistů sedmého dne

Naše instituce se orientuje především na duchovní život. Připravujeme zajímavá setkávání pro všechny lidi s dobrým srdcem. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Přinášíme pomoc v nouzi. Každý může přijít na naší bohoslužbu. Pořádáme obřady a duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Most

V naší církevní instituci vám umožníme zjistit, co v duchovním životě potřebujete. Získejte s námi duchovní vyrovnanost. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Organizujeme pro vás bohoslužby. Účast na našich duchovních setkáních je zcela dobrovolná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Vyškov

Naše komunita je místem sdílení a naplnění duchovního života každého jednotlivce. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Poradíme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanost. Pomáháme lidem v nouzi. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Dětmarovice

V naší církevní instituci naleznete útěchu v podobě bohatého duchovního života. Můžeme vám pomoci najít cestu k Bohu. Využijte příležitosti ke společnému setkávání. Rádi Vám poskytneme pomoc v nouzi. Nabízíme vám pozvání na bohoslužby. Navštivte nějaké z našich duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Valašské Klobouky

Pokud vás zajímá duchovní život, s cestou vám pomůže naše církevní instituce. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Cestou ke spokojenému životu je víra a klid v duši. Budeme rádi, když nás navštívíte na naší bohoslužbě. Každé duchovní setkání se stane nezapomenutelným zážitkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku