Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelství

Naše komplexní databáze vám přináší ucelené a přehledné informace o institucích a organizacích, které svou činnost zaměřili na oblast Chovatelství.

 

Chovatelství v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

ANIMALEX, s.r.o. - e-shop zooo.cz potřeby pro zvířata

E-shop zooo.cz je zaměřený na potřeby pro vaše milovaná zvířata a zvířátka.

Nabízíme krmivo a sortiment zboží pro psy, kočky i hlodavce, kteří mají také své místo v rodinách.
Věnujeme se koním a jejich kloubní výživě. A jako jedni z mála se také zaměřujeme na hmyz.
Na své si u nás přijdou i milovníci akvaristiky a teraristiky. A pokud jste se rozhodli chovat ptáky, tak se náš e-shop bude líbit i vám.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

ANIMALEX, s.r.o. - včelařské potřeby

Eshop včelařské potřeby iVčelařství.cz je zaměřen na prodej včelařských potřeb a podporu včelařství v České republice. V naší nabídce naleznete nabídku včelařských potřeb předních výrobců potřeb pro včelařství z České, Slovenské, Polské republiky, ale také Německa. Dbáme na to, aby výrobky byly kvalitní. Stále vybíráme vhodné dodavatele.

Nebráníme se zapojení se do různých kampaní podporující včelařství, podporu včelařských kroužků, či podpory prevence zdraví včel. Jako službu pro vás včelaře, nabízíme bezplatně včelařskou inzerci. Inzerci můžete použít například pro prodej včelího medu, apod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Ondřej Havel

Provozujeme e-shop Včelařík.cz, který nabízí včelí produkty a včelařské potřeby, jako např.:

- nástavkové úly,
- potřeby pro včelaření,
- včelařskou literaturu,
- med, pyl, propolis a mateří kašičku,
- medovinu,
- kosmetiku na pleť i vlasy,
- a mnoho dalšího.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUDr. Petr Karlík, Psí Hotel- ubytování pro psy

Přicházíme s prodejem kvalitních hobby potřeb. Mějte silného a zdravého domácího mazlíčka s vitamíny od nás. Zajistíme pro vás i kvalitní odborný test pitné vody. Přinášíme vám skvělé sáčky na ryby, které vám usnadní manipulaci s vaším úlovkem. Přicházíme s nabídkou krmiv pro všechny druhy rybek. Nabízíme široký výběr všech akvarijních pomůcek. Pomůžeme vám zvolit si ty nejvhodnější z našich paštik pro psy. Přijďte si k nám vybrat kvalitní pamlsky pro psy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Cimbala - chov pudlů a čivav

Zaměřujeme se na prodej kvalitních hobby potřeb. Vyhlédněte si u nás ty správné vitamíny a další doplňky stravy pro sebe či své blízké. V rámci našich služeb zajišťujeme i testování vody. Praktické sáčky na ryby se budou hodit každému rybáři. Vyberte si u nás to správné krmivo pro rybky. V naší nabídce pro Vás máme řadu skvělých akvarijních pomůcek, které se budou rozhodně hodit! Nabízíme Vám ty nejlepší paštiky pro Vaše psy! Vyberte si u nás ty správné pamlsky pro vaše psí mazlíčky. Nabídneme vám velký výběr našich kvalitních kapsiček pro psy. Přijďte si vybrat syrové maso pro kočky z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luděk Sklenář HELP SYSTEM

Svým klientům nabízíme výhodný prodej hobby potřeb. Přijďte k nám pořídit svým domácím mazlíčkům důležité vitamíny. Zajistíme pro vás i kvalitní odborný test pitné vody. U nás máme největší nabídku sáčků na ryby. Přijďte si k nám vybrat kvalitní krmivo pro rybky. Přijďte si k nám také prohlédnout akvarijní pomůcky. Pomůžeme vám zvolit si ty nejvhodnější z našich paštik pro psy. Najdeme ty nejvhodnější pamlsky pro vaše psí mazlíčky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Věk - plemeno briard

Pro své zákazníky zajišťujeme výhodný prodej hobby potřeb. Krmte svého domácího mazlíčka vitamíny od nás. Provádíme také laboratorní testy vody. Přinášíme vám skvělé sáčky na ryby, které vám usnadní manipulaci s vaším úlovkem. Pomůžeme vám vybrat si to nejvhodnější krmivo pro vaše rybky. Rádi vám také poskytneme nejčastěji využívané akvarijní pomůcky. Paštiky pro psy u nás pořídíte za výhodné ceny. Vyberte si z bohaté nabídky vynikajících pamlsků pro psy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Mereďa - Uniservis

Poskytujeme vám prodej hobby potřeb. Seriózní přístup při prodeji hobby potřeb je nám vlastní. Rádi vám poskytneme své znalosti v oblasti hobby potřeb. Zaručujeme vám kvalitu námi poskytovaných hobby potřeb. Nabízíme celou škálu hobby potřeb za výhodné ceny. Příjemný personál se již těší na vaši návštěvu v našem obchodě. Rádi vám ochotně předvedeme veškeré naše hobby potřeby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michaela Kolářová - Zverima

Poskytujeme vám prodej hobby potřeb. Pravidelným užívám vitamínů a dalších doplňků potravy z naší nabídky podpoříte své zdraví. Zabýváme se rovněž sortimentem v rámci akvaristiky včetně testů na úpravu vody. Praktickou pomůckou pro rybáře jsou i sáčky na ryby. Pomůžeme vám vybrat si to nejvhodnější krmivo pro vaše rybky. Přijďte si k nám pro ověřené akvarijní pomůcky. Náš obchod se také zabývá prodejem paštik pro psy. Pamlsky pro psy jsou zařazeny do nabídky obchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Tancer, chovatel psů

Přinášíme vám prodej osvědčených hobby potřeb. Vyberte si z našich hobby potřeb za výhodné ceny. Rádi vám ochotně předvedeme veškeré naše hobby potřeby. Znalosti v oblasti hobby potřeb jsou další z našich předností. Využijte možnosti koupě našich hobby potřeb vysoké kvality. Neváhejte oslovit náš příjemný personál při výběru hobby potřeb. V popředí naší nabídky je seriózní přístup při prodeji hobby potřeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku