Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Cavalier King Charles Spaniel klub, Čech, Moravy a Slezska

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Spoléháme se na serioznost. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Nabízíme Vám i poradenství. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, Okresní organizace Opava

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Retriever klub CZ

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Ochotou rozhodně nešetříme. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český klub chovatelů lam

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ - Sdružení chovatelů a přátel koní Stáj Tingar Sobotín- Chovatelský spolek a sdružení

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Těšíme se na společné setkávání. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů shetlandských pony

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Přijďte na některá naše setkávání. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cech profesionálních včelařů ČSV

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace chovatelů plemene angus

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. U nás se dočkáte užitečných rad. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Slibujeme Vám seriózní jednání. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, Okresní organizace Prostějov

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Most

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku