Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub chovatelů Rhodéských Ridgebacků CZ

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Na naši serioznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub České republiky, územní pobočka Staňkov

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Poskytneme vám také poradenství. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů naháčů ČR, o.s.

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů zebřiček České republiky

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel psů pražských krysaříků ČSFR

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek. Provozujeme sportovní spolek se specializací na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CSFHO o.s.

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Odpovídáme za serioznost. Jsme odborníci i v poradenství. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - územní pobočka Ostrava

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Sázíme rovněž na poradenství. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Uvítáme Vás při společném setkávání. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Shih-tzu klub Evropa

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Věci řešíme ochotně. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů o.s., základní organizace Ostrožská Nová Ves

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Důležité pro nás je seriozní jednání. Vše řešíme ochotně. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Prioita našeho spolku je časté setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Jičín

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Poskytujeme také službu poradenství. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Najdete u nás vždy maximální ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku