Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Boxerklub České republiky

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Pořádáme společná setkávání svých členů. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, základní organizace Opava - Kylešovice

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Na naší serióznosti si zakládáme. Zajišťujeme také různá setkávání. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. Sdružujeme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech Quarter Horse Association

Pořádáme sdružení podobných lidí. Jsme velice seriózní organizací. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Zahrajete si u nás kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, základní organizace Rychnov nad Kněžnou

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Náš spolek je seriozní. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Sdružujeme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Incitat - občanské sdružení chovatelů, jezdců, milovníků koní a sympatizujících

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů rhodéských ridgebacků

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MSKS - Základní organizace č. 30901, Kynologický klub Jaroměřice

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Náš spolek je seriozní. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Hradec Králové

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Zákupy

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Zajišťujeme také různá setkávání. U nás můžete se seriózností počítat. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Chomutov

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme také poradenské služby. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku