Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů, Základní organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Slibujeme Vám seriózní jednání. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Nabízíme možnost setkávání. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Zajistíme pořádání různých výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů základní organizace Zašová

Jsme občanské sdružení lidí. Specializujeme se i na poradenství. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Naší hlavní činnostní je pořádání zajímavých výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR Český Krumlov

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochota poradit je pro nás základ. Zabýváme se poradenskými službami. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů pony

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pobočka Boxerklubu ČR Hradec Králové

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Poskytneme vám také poradenství. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. V našem sdružení preferujeme serioznost V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský spolek chovatelů haflinga

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. V našem svazu se sdružují nadšenci do chovu koní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů naháčů ČR o.s.

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Seriózní chování je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cavalier King Charles Spaniel klub Čech, Moravy a Slezska

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Suchá Loz

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Nabízíme ochotu a profesionalitu. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Pelhřimov

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku