Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Boxerklub České republiky, územní pobočka Brno

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - Územní pobočka Děčín

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Pořádáme společná setkávání svých členů. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám také zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení akvaristů AQUAEXO PRAHA

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Nechte se s námi pohltit kuželkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rudolf Doležal-výcvik, ustájení, prodej sportovních koní

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, základní organizace Úpice č. 1 - Chovatelské spolky a sdružení

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Falker

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub České republiky územní pobočka Louny

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Staňte se i vy členem některých z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojeďte s námi na tábor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Včelí farma Medkaliště

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohemia Bandog Club o.s.

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Organizují se u nás společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Rychnov nad Kněžnou

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku