Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0275 Tlumačov

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Nabízíme příležitosti k setkávání. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0303 Žďár nad Sázavou

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Přinášíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0325 Polička

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Jednáme s ochotou. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub sběratelů turistických suvenýrů

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Turistice se věnujeme opravdu naplno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, Základní organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Slibujeme Vám seriózní jednání. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Nabízíme možnost setkávání. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Zajistíme pořádání různých výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů základní organizace Zašová

Jsme občanské sdružení lidí. Specializujeme se i na poradenství. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Naší hlavní činnostní je pořádání zajímavých výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR Český Krumlov

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochota poradit je pro nás základ. Zabýváme se poradenskými službami. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů pony

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pobočka Boxerklubu ČR Hradec Králové

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Poskytneme vám také poradenství. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. V našem sdružení preferujeme serioznost V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský spolek chovatelů haflinga

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. V našem svazu se sdružují nadšenci do chovu koní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku