Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0269 Kurovice

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. S každým jednáme seriozně. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0296 Náměšť nad Oslavou

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0316 Podlesí

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0338 Podbřezí

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Máme seriozní přístup. Vše řešíme ochotně. Nabízíme možnost setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, ZO - Chovatelů koček

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Svým členům nabízíme společné setkávání. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - územní pobočka Olomouc

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Zveme všechny fanoušky kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Appaloosa Horse Club Czech Republic

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Organizujeme společná setkávání. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub dlouhosrstých ohařů

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Přijďte na některá naše setkávání. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. S námi vás budou kuželky bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renata Piskacisová,chovatelka

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů slovenských čuvačů v České republice založený v roce 1933

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku