Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 024 Horšovský Týn

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 040 Nový Bor

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0203 Bohuňovice

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 069 Pardubice

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 078 Ejpovice

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0244 Babice

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Organizují se u nás společná setkávání. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0101 Čelákovice

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0125 Strakonice

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0142 Rájec - Jestřebí

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Slibujeme Vám seriózní jednání. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Organizujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0159 Třebovice

Zabýváme se sdružením lidí. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Připravujeme různá zájmová setkávání. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku