Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz chovatelů českého teplokrevníka

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Poskytujeme poradenství i konzultace. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Foundland - Czech

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - Územní pobočka Plzeň

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Odpovídáme za serioznost. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - územní pobočka Praha

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zavítejte na náš tábor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Okresní organizace Beroun

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Věci řešíme ochotně. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů základní organizace Žatec I.

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Jednáme s každým serózně. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Přinášíme příležitost k setkávání. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Bludov

Vítá vás naše sdružení lidí. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Naše organizace je velice seriózní. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Kozlovice

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Zvířecí pohoda

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Je pro nás důležitá serioznost. Přistupujeme k vám ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GILL POLO, s.r.o.

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku