Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SHIH-TZU Klub ČR

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Chrudim

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Zaměřujeme se na poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů a příznivců moravského teplokrevníka

Podporujeme sdružení lidí. Naše organizace je velice ochotná. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Zajistíme pořádání různých výstav. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR Územní pobočka Louny

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. K dispozici máme i poradenství. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub České republiky, územní pobočka Brno

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Organizujeme společná setkávání. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zveme Vás i na náš tábor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Okresní organizace Domažlice

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Jedině my vám dobře poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů - Oblastní sdružení Zlín

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Ochotně přijímáme nové členy. Náš spolek je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Hradec Králové

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Pro všechny nabízíme ochotu. Nabízíme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Sedlčany

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. V našem sdružení preferujeme serioznost

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dalmatin Klub České republiky

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Hlavní náplní činnosti našeho spolku je pořádání výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku