Nepřehlédněte

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Moravsko-slezský dobrman klub

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, Základní organizace chovatelů koček Praha 8

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Na naše zájmové tábory jen tak nezapomenete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MSKS - Základní organizace č. 11108, Kynologický klub Hostěrádky - Rešov

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Slibujeme Vám seriózní jednání. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kynologická jednota České republiky

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Organizují se u nás společná setkávání. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Naší hlavní činnostní je pořádání zajímavých výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská společnost xipho-molly

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Odpovídáme za serioznost. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Tachov

Naše sdružení je tu pro lidi. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Vlachovo Březí

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub výcviku malých plemen ČR o.s.

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů - OS Středočeské

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Důležité pro nás je seriozní jednání. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Jsme odborníci i v poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 02 České Velenice

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Vše řešíme ochotně. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku