Nepřehlédněte

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0137 Třebechovice pod Orebem

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Zajišťujeme také různá setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0153 Krmelín

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0270 Kroměříž

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Zveme Vás ke společným setkáním. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0285 Darkovičky

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Shledejte se s námi na společných setkáváních. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Kontaktujte nás i ohledně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0321 Křečany

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Naše rady vám v mnohém pomohou. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0339 Dešná

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Jsme seriozní organizací. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů bearded collií

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení HEABC Czech Republic - American Bulldog Club

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Naše organizace nabízí i poradenství. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Achal Teke

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace chovatelů zajíců v Čechách a na Moravě

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Seriózní chování je pro nás zásadní. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku