Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0140 Křenovice

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0155 Místek

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0273 Prasklice

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochota poradit je pro nás základ. Spoléháme se na serioznost. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0301 Třešť

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Ochotou rozhodně nešetříme. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0323 Rajhrad

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace CLUB BOHEMICUM CULTORUM FELUM NOBILUM

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Nabízíme možnost setkávání. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Jsme zavedený spolek, pro který je hlavním posláním pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cavalier King Charles Spaniel klub, Čech, Moravy a Slezska

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Spoléháme se na serioznost. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Nabízíme Vám i poradenství. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, Okresní organizace Opava

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Retriever klub CZ

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Ochotou rozhodně nešetříme. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český klub chovatelů lam

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku