Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení jihočeských chovatelů

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Náš spolek je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČSCH - ZO Nové Město na Moravě

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Součástí naší činnosti je také poradenství. Organizují se u nás společná setkávání. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů slovenského teplokrevníka

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Připravujeme různá zájmová setkávání. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Věci řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech Quarter Horse Association

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení jihočeských chovatelů hospodářských zvířat

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Retriever klub CZ

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Zlín

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Havlíčkův Brod

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Prosiměřice

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Je pro nás důležitá serioznost. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Ochotně přijímáme nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Kyjov

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Vše řešíme ochotně. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Naše instituce nabízí také poradenství. Věnujeme se pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku