Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelské spolky a sdružení

Díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů vám nabízíme jedinečnou možnost rychlého a pohodlného výběru profesionála působícího v oblasti Chovatelské spolky a sdružení.

Chovatelské spolky a sdružení v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jockey Club Malý Pěčín

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace chovatelů plemene Angus

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Těšíme se na společné setkávání. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro chov welsch pony a cob

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MSKS - Základní organizace č. 10111, Klub Tance se psem

Naše sdružení spojuje lidi. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Těšíme se na společné setkávání. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Basenji klub Bohemia

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Spolehněte se na naše cenné rady. Setkáte se u nás s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Border Collie Club Czech Republic

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Specializujeme se na border kolie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz Chovatelů Fjordských Koní v ČR, o.s.

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Třebíč

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Jsme seriozní organizací. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Rohatec

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Hradec Králové - město

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. S každým jednáme seriozně. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Pořádáme výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku